صندلی مدیریت

آشنایی با صندلی مدیریتی آدینا :

صندلیهای مدیریتی، مبلمان اداریآدینا ، همگی برای کارکرد با زمان طولانی طراحی شده اند و قابل تنظیم بودن ارتفاع آنها و همچنین نشیمن صندلی اداری  ، باعث آرامش فرد و مراقبت از ستون فقرات وی میشود. صندلی مدیریت ، در آدینا دارای تنوع طرح و رنگ میباشد . 

صندلی مدیریت

همچنین صندلیهای مدیریت آدینا بنا به درخواست مشتری میتواند از جنس چرم یا پارچه باشد.برای اطلاع از قیمت صندلی و میز مدیریت با شماره 02144620086 تماس بگیرید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

قیمت صندلی مدیریت:

 به هر میزان هم که صندلی مدیریتی شما در محل کار راحت و شیک و حتی در اصطلاح ارگونومیک و مطابق با استاندارد باشد ولی شما بدرستی از ان استفاده نکنید بازهم دچار عوارض جسمی و آسیبهای فیزیکی خواهید شد .سالیان متمادی طول کشید تا انسانها فهمیدند چه وسیله ای برای نشستن بهتر است و سالها بعد از ان هم وقت صرف شد تا در مورد درست نشستن تحقیق کنند و اصول انرا بیاموزند .

صندلی مدیریت

در هرصورت همه ما چه در دفتر کار چه در منزل و یا در پارک و سینما و کافی شاپو رستوران برای نشستن نیاز به انواع مختلف صندلیها داریم. صندلی  یکی از تجهیزاتی است که هم در زمان طراحی و هم در زمان ساخت آن باید نهایت دقت در کاربرد نکات ایمنی و اصول ارگونومی را رعایت کرددرصورت عدم رعایت این الگوها یقینا کاربران صندلی دچار اسیبهای فیزیکی جدی در ناحیه پا کمر و گردن خواهند شد  .

صندلی مدیریت

بیشتر بخوانید: صندلی کنفرانس برای میز کنفرانس

 خرید یک صندلی مدیریتی مناسب:

 یک صندلی اداری مدیریتی باید قابلیت تنظیم پشتی و چگونگی قرار گرفتن مهره ها روی آن را داشته باشد . این یکی از اصلیترین مشخصات یک صندلی اداری مناسب میباشد.قسمت وسط صندلی نباید به زانوها بقدری نزدیک باشد که جریان خون را متوقف کند و خون در زانوها جمع شده و باصطلاح پاها به خواب روند.

صندلی مدیریت

آرنجها نیز حتما باید بصورت عدد هشت فارسی از شانها فاصله بگیرند.پشتی صندلی مدیریت باید قابلیت ارتجاعی داشته باشد.قابلیت تنظیم ارتفاع یکی دیگر از ویژگیهای صندلی مدیریتی میباشد.استفاده از چرم ضد تعریق باعث میشود تا بدن شما بو نگیرد و این امر برای مدیریت بسیار مهم و حیاتی است.صندلی مدیریت باید تکیه گاهی برای ستون فقرات داشته باشد .

صندلی مدیریت