مبلمان اداری مدرن

مبلمان و لوازم اداری مدرن :

مبلمان و لوازم اداری مدرن یکی از ضروری ترین نیازهای هر کسب و کار مدرن و فضای اداری ان میباشد . مبل مدرن اداری میتواند فضای اداری شما را تلطیف کرده و علاوه بر جذاب کردن محیط کاری شما باعث یک دکوراسیون اداری مدرن نیز گردد . با صندلی اداری مدرن دیگر پرسنل کمتر خسته میشوند .در طراحی مبلمان و مبل اداری مدرن بروز بودن طرحها خیلی مهم است .
مبلمان اداری مدرن شرکت آدینا

میز کنفرانس مدرن اداری:

شرکت تجهیز دفتر یکتا که افتخار خود را ساخت انواع میز کنفرانس مدرن و سفارشی از دو نفره تا 140 نفره میداند و در طول این سالها توانسته است با ارائه انواع مدلهای میز کنفرانس سفارشی در شرکتهای مختلف نظیر وزارت نیرو-شرکت مس سرچشمه -دانشگاه ازاد اسلامی و غیره رضایت مشتریان خود را فراهم کند تصمیم گرفته است تا به مشتریان خود نکاتی را در زمان انتخاب و خرید میز کنفرانس یاداوری نماید پس در ادامه با ادینا همراه باشید.

مبلمان اداری مدرن شرکت آدینا

مبل اداری مدرن برای کسب و کار شما:

برای هر کسب و کاری چه بزرگ و چه کوچک اتاق جلسات میتواند وجود داشته باشد یا نداشته باشد این بستگی به فضای شما دارد بعضی از سازمانها و کسب و کارها اساسا جلسه محور است و نیاز دارند که روزانه افراد با یکدیگر تبادل اطلاعات داشته باشند .بنابراین وجود یک اتاق کنفرانس یا اتاق جلسات در اینگونه شرکتها ضروری میباشد .

مبلمان اداری مدرن شرکت آدینا

میز اداری مدرن:

این شرکتها علاوه بر داشتن اتاق جلسات باید میز کنفرانس مناسب هم داشته باشند . میز کنفرانس مناسب به این معنی میباشد که نحوه تعامل و تبادل اطلاعات را نیز مشخص مینماید همچنین نحوه پذیرایی از کسانیکه در جلسه شرکت دارند . میز کنفرانس میتواند گرد باشد .یعنی هیچکس در میز کنفرانس بالا و پایین را تشخیص ندهد.

مبلمان اداری مدرن شرکت آدینا

میز مدیریت مدرن:

 
این جلسات بحث سلسله مراتب سازمانی دیگر معنی ندارد و افراد میتوانند ازادانه و بدون نگرانی از ریاست و مدیریت جلسه نظرات اصلاحی و همچنین انتقادات خود را مطرح کنند .میزهای کنفرانس اداری دیگری نیز وجود دارند که در انها یقینا یک نفر باید بعنوان رئیس جلسه مشخص شود این میزهای کنفرانس میتواند یو شکل باشد و میز ریاست جلسه در انتهای یکی از دو سر میز کنفرانس قرار بگیرد .

مبلمان اداری مدرن شرکت آدینا
در اینجا نقش مدیر جلسه بسیار حیاتی است و معمولا میزی که برای ایشان در نظر گرفته میشود دارای فضایی دو برابر فضای دیگران میباشد که هم شان و مقام و جایگاه ایشان را در جلسه مشخص میکند و هم کمک میکند دبیر جلسه نیز بعنوان کسی که متن جلسه را یادداشت میکند در کنار ایشان قرار بگیرد .


امروزه بحث تکنولوزی نیز بسیار دخیل و بروز در میز کنفرانس شده است بسیاری از شرکتها از اتاق جلسات بعنوان اتاقی برای معرفی محصولات یا پروژه ها یا دستاوردهای خود استفاده میکنند بنابراین نیاز دارند که وسایل کمکی و صوتی تصویری را در میز کنفرانس بهمراه خود داشته باشند .اینکه در زیر میز کنفرانس و روی میز ان راههای ارتباطی شبکه و کابلها بدقت دیده شود.

مبلمان اداری مدرن شرکت آدینا
و سیم کشی شبکه و سیم کشی تلفن و سیم کشی صوت و تصویر بدرستی انجام شود بنحوی که وقتی کسی کنار میز مینشیند نه انها را ببیند و نه پایش به انها بخورد بسیار مسئله مهمی میباشد یک شرکت فن اوری با کارکنان با انرزی بالاتر ممکن است یک میز سبکتر را انتخاب کند یا یک شرکت که تمام افراد ان در طول روز باید با همدیگر در تعامل باشند میتوانند از میزهای کارگروهی نوین که قابلیت تبدیل شدن به میز جلسه را نیز دارند استفاده نماید .

مبلمان اداری مدرن شرکت آدینا
دقت کنید علاوه بر بحث میز کنفرانس بحث صندلیهای کنفرانس نیز بسیار مهم و حیاتی میباشد .ممکن است میز کنفرانس شما به راحتی در اتاق قرار گیرد اما اگر به مسئله قرار گیری صندلی های کنفرانس دقت نکرده باشید هر فردی که در حین جلسه بخواهد جلسه را ترک کند میتواند تمام جلسه را به هم بریزد .

مبلمان اداری مدرن شرکت آدینا
تمام افراد برای عبور ایشان باید از جای خود بلند شده و صندلی خود رابزیر میز بفرستند بنابراین حتما فاصله مناسب از دیوارها را در زمانیکه میز کنفرانس را طراحی میکنید در نظر بگیرید این مسئله بسیار حیاتی است که افراد بتوانند راحت پذیرایی شده و عبور و مرور داشته باشند در بحث انتخاب صندلی اداری مدرن حتما به بحث ارگونومیک بودن ان دقت اساسی داشته باشید .


مبلمان اداری مدرن شرکت آدینا

میزهای اداری مدرن برای زیباتر کردن محیط کار شما:

حتما  شما هم با من در این موضوع که "محل کار خانه دوم ما است" هم عقیده هستید، بدلیل اینکه زمان عمده از روزمان را در آن جا می گذارنیم  و همان گونه که در منزل از  آسایش و آرامش برخورداریم، در محیط کار هم باید تا میزان زیادی این راحتی و آسایش را داشته باشیم، اما این موضوع چگونه درمحیط های  اداری و فضای کاری اجرایی میگردد؟ خوب جواب بسیار روشن است، مبلمان اداری در این بخش همیشه  حرف اول را بیان میکند و راحتی ما در محیط کار مستقیما با راحتی و کارایی مبلمان اداری شما مرتبط میباشد، اما این مبلمان و تجهیزات اداری باید خصوصیت خاصی داشته باشند تا راحتی شما راتضمین کنند،