صندلی اداری صندلی اداری استاندارد:

 شرکت آدینا یکی از طراحان ، تولید کنندگان و فروشندگان  انواع صندلی اداری در تهران و ایران میباشد که همه این صندلی های اداری را بر اساس استاندارد و اصول ارگونومی طراحی و تولید مینماید . مبل و صندلی اداری طراحی شده در بخش مهندسی شرکت مبلمان اداری آدینا با هر نوع سلیقه ای متناسب بوده و نظر افراد سخت گیر و لوکس پسند را نیز تامین مینماید.

صندلی اداری شرکت آدینا

 صندلی اداری مناسب :

 ما در زمان طراحی و تولید انواع صندلی اداری سعی کرده ایم که بودجه شرکت ها و افراد را نیز مد نظر قرار دهیم ، به نحویکه شما میتوانید در سبد محصولات اداری ما انواع  صندلی اداری ارزان و همچنین انواع  صندلی های اداری لوکس با قیمت مناسب را پیدا کنید .  البته لازم به  ذکر است که کلیه  مبلمان اداری تولید شده آدینا  صرفنظر از قیمت فروش ،دارای کیفیت  ماندگاری بالایی بوده  و تمامی استانداردهای روزو اصول ارگونومی  در آنها رعایت و پیاده سازی شده است .

صندلی اداری شرکت آدینا

خرید اینترنتی صندلی اداری از سایت آدینا:

 محصولات مبلمان اداری آدینا در خصوص  صندلی بر مبنای خواسته  اداری شرکت ها و سازمانها طراحی و  تولید می شود. اکثر صندلی های طراحی و تولید شده در آدینا در طبقه بندی زیر قرار میگیرند: صندلی کارمندی اداری ، صندلی اداری مدیریتی ، صندلی کنفرانس اداری ، صندلی سینما  ، صندلی انتظارمطب و سالن  ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سالن همایش ، صندلی آموزشگاه  ، صندلی مطالعه و صندلی چرخدار اداری . در صورتی که شما تمایل به  خرید اینترنتی انواع صندلی اداری دارید  می توانید پس ازبررسی سایت ما و مشاهده صندلی های اداری بصورت آنلاین با ما تماس گرفته و سئوالات فنی و همچنین مشاوره در مورد قیمت مناسب را از مشاورین واحد فروش شرکت آدینا دریافت نمایید .به حضور شما در دفتر نیازی نمیباشد و شما میتوانید بصورت تلفنی سفارش خود را انجام دهید . محصول در زمان توافق شده و با کیفیت عالی و برگه ضمانتنامه دو ساله بدست شما خواهد رسید.

صندلی اداری شرکت آدینا

 صندلی اداری طبی و ارگونومیک:

 ساعتهای متمادی نشستن بر روی یک صندلی اداری میتواند برای شما و سلامتیتان مضر باشد بخصوص که بعضی از افراد در هنگام کار چنان غرق در کار خود میشوند که فراموش میکنند حتی برای لحظاتی از پشت صندلی خود بلند شده و کمی در محیط اداری قدم بزنند. بهمین دلیل انتخاب و خرید صندلی اداری در یک سازمان از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد .

صندلی اداری شرکت آدینا

شرکت مبلمان اداری ادینا با درک صحیح این موضوع اقدام به طراحی و تولید انواع میز اداری و ، صندلی اداری طبی و ارگونومیک  نموده است. صندلی های اداری ارگونومیک ادینا  بر مبنای فیزیک و  آناتومی بدن افراد طراحی شده است تا کاربران بتوانند به راحتی بر روی ان کار کرده و ساعات متمادی را بر روی ان بنشینند .باید بدانید که  استفاده از صندلی طبی اداری در راحتی و اسایش پرسنل شما موثر بوده و باعث میشود تا آنها دیرتر احسااس خمودگی و خستگی کنند .

صندلی اداری شرکت آدینا

قیمت صندلی اداری:

 محصولات طراحی و تولید شده مبلمان اداری آدینا  بر مبنای علوم ارگونومی و دانش روز استاندارد بوده و علاوه بر آن  متناسب با بودجه های مختلف افراد و سازمانها  طراحی و بفروش میرسد . آدینا در سبد محصولات مبل اداری و صندلی اداری خود  هم  انواع صندلی اداری ارزان را قرار داده  و هم انواع صندلی اداری کلاسیک ، شیک و گران قیمت را، البته با قیمت مناسب . ما در آدینا سعی کرده ایم تا بودجه ، قیمت و کیفیت و کارایی را با هم پیوند دهیم تا مشتریانمان بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند ما با اطمکینان کامل محصولات اداری خود را دو سال گارانتی مینماییم .

صندلی اداری شرکت آدینا

سوالات متداول درباره خرید صندلی اداري

  1. اسفنج HR چه مزیت به نسبت سایر اسفنج ها دارد؟
    برای ساخت این اسفنج های از دمای کم و غیر مستقیم استفاده می شود. دمای کم فرصت بیشتری برای شکل گیری مولکول های اسفنج می دهد. به همین دلیل خاصیت ارتجاعی این محصول به نسبت سایر اسفنج ها بالاتر است.
  2. مکانیزم دو اهرم به چه معناست؟
    این صندلی ها یک اهرم جک زیر صندلی دارند که ارتفاع صندلی را تنظیم می کند. به علاوه اینکه یک اهرم قفل زاویه دارند که صندلی را در زاویه های مختلف قفل می کنند.
  3. از چه مد قفلی برای صندلی های مدیریتی استفاده می شود؟
    مکانیزم قفل خودکار در هر وضعیتی که کاربر تنظیم کند قفل می شود. این دسته از مکانیزم ها معمولا دو یا سه اهرمی هستند.