صندلی انتظار


تولیدات مبلمان اداری آدینا در زمینه صندلی انتظار :

صندلیهای انتظار ، مبلمان اداری آدینا ، با تنوع رنگ و همچنین نوع جنس نظیر پارچه و چرم ، قدرت انتخاب شما را برای زیبا کردن محیط لابی یا سالن انتظارتان بالا میبرد. صندلیهای انتظار در مبلمان اداری آدینا بصورت تک نفره ، دو نفره و صندلیهای انتظار سه نفره تولید میشوند . این صندلیهای اداری مناسب فضای انتظار فرودگاهها ، ادارات ، مطبها و... میباشند.برای اطلاع از قیمت صندلی انتظار   لطفا با دفتر مرکزی با شماره 02144620086 تماس بگیرید. ویژگیهای صندلی انتظار :

صندلی انتظار و فرودگاهی و اداری سه نفره کاملا شیک و بادوام با بدنه فلزی به صورت توری شکل و کاملا راحت که دارای نشیمن و پشتی راحت به صورت نرم که کاملا با اصول ارگونومی بدن ساخته شده است که مناسب برای انواع محیط‌های اداری ،فرودگاه ها ،مطب ها و دفاتر اداری میباشد که به این صورت طراحی شده که سه صندلی کنار هم قرار گرفته است و هر سه صندلی بروی یک پایه فلزی قرارگرفته است. جنس فوم به کار رفته در این صندلی از نوع فوم سرد و طبی می باشد و تغییر حالت نمی‌دهد. چرم به کار رفته از کیفیت خوبی برخوردار است و در برابر سایش های مکرر ترک نمی خورد و قابلیت شستشو را دارد. پایه های این صندلی به صورتی طراحی شده که علاوه بر زیبایی دارای مقاومت و تعادل بسیار بالایی می باشد. این صندلی به گونه ای است که باعث می شود براحتی بتوانید با هرمحیط اداری و رسمی و دکوراسیون های مختلف ست شود. مکانیزم و طراحی نشیمن‌گاه این صندلی به گونه ای است که در هنگام نشستن و انتظار، راحتی کامل را برای شما ایجاد می کند. نشیمن وتکیه گاه این صندلی همانند صندلی اداری طراحی شده که برای راحتی بیشتر می‌باشد.

ویژگی صندلی انتظار و اداری :

1-روکش چرم یا پارچه با کیفیت بالا به انتخاب خریدار در رنگهای مختلف
2-بدنه ساخته شده از فولاد برای مقاومت بالا و پوشش داده شده با کروم برای زیبایی بیشتر و همچنین جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی.
3-استفاده از فوم سرد طبی که دفرمه نمیشود و نمیخوابد
4-دارای دسته های زیبا و براق

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.