مبل اداری

اهمیت مبل  و نیم ست اداری:

چرا مبلمان اداری مبحث بسیار مهمی در مبلمان و دکوراسیون اداری میباشد ؟زیرا یکی از مهمترین دفاتر کاری در هرکسب و کاری اتاق انتظار یا بخش لابی و یا حتی بخش پذیرایی از مهمانان در اتاق مدیریت میباشد .تمام این بخش های فضای اداری  که از نام آنها را بردیم بنوعی  محل استراحت مشتری و یا محل تبادل نظر و اطلاعات با کارفرما میباشد . هر چقدر شما بعنوان صاحب یک کسب و کار به مشتریان خود اهمیت بدهید همان مقدار برند و نام تجاری خود را معتبر تر نموده اید.صاحبان دانش  اهمیت دادن به مشتری را ضروری میدانند و این موضوع با  ارائه مجموعه ای از خدمات به وی شروع میشود .برای اینکار حتما نیاز به یک مبل اداری ، میز اداری ، صندلی اداری ،کانتر اداری ،کتابخانه اداری ، و پارتیشن اداری راحت و لوکس دارید .امروزه انواع مبل اداری هم در سبک مدرن و هم در سبک مبلمان اداری کلاسیک تولید میشوند . آنقدر طرحهای شیک و لوکس در بازار آمده است که مشتری با خیال راحت میتواند بهترین انتخاب را داشته باشد.

مبل اداری شرکت آدینا

انواع مبل اداری در سبک مدرن و کلاسیک:

ما انواع مبل اداری را در طرحهای کلاسیک و مدرن طراحی و تولید مینماییم . در طراحی مبل اداری مدرن ، سعی کرده ایم از فلز و چرم استفاده کنیم . و در طراحی و تولید مبل اداری کلاسیک ، بیشتر از چوب و چرم استفاده شده است .مبل اداری در مجموعه تجهیز دفتر یکتا با بهترین مواد اولیه از قبیل چرم ، کلاف ، فوم چوب و استیل ساخته و به بازار مصرف بدون واسطه از کارخانه ارسال میگردد .شرکت مبلمان اداری آدینا ، بیشترین تمرکز خود را در ارائه انواع مبل اداری گذاشته است . شما با دیدن نمونه های متنوع انواع مبل اداری در سایت ما میتوانید یکی از بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

مبل اداری شرکت آدینا

قیمت مبل اداری:

یقینا یکی از عناصر مهم در اتاق مدیران ارشد سازمان نظیر مدیران عامل و یا معاونت شرکت ،نیم ست و مبل اداری است.همچنین نیم ست اداری بیشتر در بخش لابی سازمان و همچنین بخش انتظار و ملاقات مشتریان و پرسنل استفاده میگردد  .به هر میزان  این مبل اداری ، راحتتر و استاندارد  باشد مشتریان ،پرسنل ، مراجعین و منتظرین ملاقات با مدیریت در آسایش و آرامش بیشتری خواهند بود . و البته این را بدانید که مبل و نیم ست اداری زیبا و لوکس  میتواند اتاق انتظار را زیباتر نماید.همچنین استفاده از مبل اداری بنوعی بیانگر پرستیژ و برند سازمانی شما میباشد . مبلمان اداری  آدینا با ارائه بهترین مدل از این مبلها سعی کرده تا دست مشتریان را در انتخاب مبلمان اداری باز بگذارد.برای خرید مبلمان اداری عالی و اطلاع ازقیمت فروش مبل اداری و سفارش  با دفتر مرکزی تماس بگیرید .02144620086

مبل اداری شرکت آدینا خریدمبل و نیم ست اداری :

قبل از اینکه اقدام به خرید مبل اداری بنمایید ما بعنوان یک مشاور امین در زمینه طراحی ، تولید و فروش مبلمان اداری به شما توصیه میکنیم تا از بخش وبلاگ سایت ما ،مقالات مربوط به انتخاب و خرید مبل اداری را حتما مطالعه کنید اگر خلاصه این نوشتارها را بخواهید میتوانیم آن را در قالب یک یا چند جمله کوتاه بدین صورت برای شما بازگو کنیم .

1-اولویت یک را در کیفیت و ماندگاری مبل اداری قرار دهید

2-اولویت دوم را در زیبایی و راحتی مبل و نیم ست اداری قرار دهید .

3-اولویت سوم را در قیمت نیم ست اداری قرار دهید .

مبل اداری شرکت آدینا


خرید مبل اداری یک کار ساده بنظر می آید ولی ما توصیه میکنیم آنرا زیاد ساده نگیرید . هر مبل اداری دارای ویژگیهای خاص خود است . ابتدا بدانید که چه نیازی دارید .آیا شما به یک مبل اداری با شکوه و با عظمت که دارای طول زیادی باشد نیاز دارید یا یک مبل اداری ظریف که اندازه کمی داشته باشد و بتوانید دریک فضای کوچک آن را جا دهید؟

مبل اداری شرکت آدینا

رنگ مبل مدیریتی :

 رنگ مبلمان اداری چگونه باشد شاید شما در اینترنت یا فروشگاه با دیدن رنگ یک مبل اداری مجذوب آن شوید ولی باید در زمان خرید حتما دکوراسیون اداری دفتر کارتان را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که این محصول با سایر محصولات استفاده شده در اتاق همخوانی لازم را داشته باشد .وزن مبل اداری را نیز در فاکتورهای خرید خود در نظر بگیرید . مبل سبک میخواهید یا سنگین . آیا جابجایی در دفتر کار شما و کسب و کار شما تند تند اتفاق می افتد اگر اینگونه است حتما از مبل سبک اداری استفاده کنید .  

مبل اداری شرکت آدینا

انتخاب مبلمان  و نیم ست اداری :

انتخاب انواع نیم ست اداری با توجه به مبلمان اداری موجود در محیط  اداری و همچنین با  توجه به این موضوع که چه  مقدار فضا در دسترس میباشد و همچنین چه  نوع چیدمان را میتوان برای آن فضا اجرا کرد ، می تواند بسیار متنوع باشد. برای انتخاب مناسب یک ست مبلمان اداری بهتر است که  به مراکز تخصصی فروش  مبلمان اداری نظیر فروشگاهها و نمایشگاهها  مراجعه کرد و یا با گشت و گذار در بین سایت های فروش انلاین مبلمان اداری در اینترنت  به محصول  مورد نظر دست پیدا کرد . در سایت اینترنتی مبلمان اداری ادینا  می توانید در کنار انتخاب سایر ملزومات اداری، انواع مختلفی از مبل های اداری را با طرح ها و تنوع رنگی متنوع مشاهده کنید و در کنار انها از مطالب مختلف موجود در سایت برای انتخاب درست مبلمان و چگونگی چیدمان انها در فضای مورد نظرتان بهره ببرید.

مبل اداری شرکت آدینا

 خرید  مبل اداری:

قیمت مبل اداری به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی ازآنها مدل طراحی و استایل مبل اداری میباشد .چون  در بعضی از مدلها با توجه به طرح از چرم لمسه استفاده شده  و در بعضی مدلها اصلا این خصوصیت  وجود ندارد . در بعضی از استایلهای مبل اداری از چوب راش و یا کاج  و رنگ پلی اورتان برای رنگ آمیزی چوب استفاده شده است  و در بعضی از مدل ها نیز  از استیل براق و فلزلات خاص  بعنوان دسته و همچنین پایه استفاده میشود .اما موضوعی که ما در شرکت تجهیز دفتر یکتا به مشتریان خود توصیه میکنیم توجه بیشتر  به کیفیت است  و  در درجه دوم در نظر گرفتن راحتی مبل اداری بدون در نظر گرفتن قیمت آن میباشد . همواره در زمان خرید ابتدا ارگونومیک بودن و استاندارد بودن مبلمان اداری  را بررسی کنید ، سپس به مسائلی نظیر زیبایی و ظاهر  اهمیت بدهید . دوام و ماندگاری یک مبل اداری خیلی مهم است زیرا قیمت آن اصلا  ارزان نمیباشد که بخواهید هر چند وقت یکبار آن را تعویض نمایید

مبل اداری شرکت آدینا

فضا و مبل اداری مدرن :

قبل از خرید مبل اداری و یا حتی قبل از انتخاب مبلمان ابتدا باید فضای کار خود را بررسی کنید و در مورد عملکرد آن مطمئن شوید .اگر فضای کاری شما بدلیل استفاده از پارتیشن دو جداره اداری یا کتابخانه اداری و یا کانتر منشی ،به اندازه کافی جا ندارد و شما مجبور به کار کردن در این فضای کوچک میباشید .ابعاد و اندازه های دفتر خود را با دقت زیاد اندازه بگبرید . شاید حتی مجبور شوید بجای مبل استاندارد ، محصولات اداری سفارشی نطیر میز اداری سفارشی بخرید که بتوانید با ابعاد کوچکتر آنرا در دفتر خود قرار دهید .در زمان اندازه گیری اتاق خود همه تجهیزات جانبی مورد نیاز نظیر مونیتور ، پرینتر ، دستگاه فکس و....را نیز در نظر بگیرید شاید محدودیت فضا شما را مجبور کند که از خرید ال میز اداری صرفنظر کنید . اگر کسب و کار شما بگونه ای است که اسناد زیادی را باید بایگانی و نگهداری کنید از خرید فایل اداری و کتابخانه اداری غافل نشوید . اگر اولویت شما راحتی ارباب رجوع ومشتریانتان میباشد حتما باید از مبل و نیم ست اداری استفاده کنید اگذر فضای شما محدود است مجبورید از فضای کمتری استفاده کنید . در فضای کاری بزرگ همه چیز براحتی جا میگیرد و حتی شاید لازم باشد برای پر کردن فضای خالی از باکس ام دی اف برای گلدان استفاده کنید.

مبل اداری شرکت آدینا

 <<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .