میز کارشناسی | کارمندی

دلایل خرید میز کارشناسی و کارمندی:

یکی از مواردی که در زمان بازدید از محیط کاری شما مورد نظر قرار میگیرد، میز کارمندی میباشد که افرادی که در یک اداره و سازمان شما از آن استفاده میکنند.نکته دیگری که حائز اهمیت است قیمت میز کارمندی میباشد که برای مسئولین شرکتها و سازمانها مورد اهمیت است. اما درست که قیمت میز کارمندی برای شما مهم میباشد، اما نباید فراموش کرد که یکی از نکات بسیار مهم در روند سازمانی شما سلامت جسم و روح کارمندان شما میباشد ، که نباید با خرید اشتباه آن را به خطر انداخت.خرید میز کارمندی یکی از نکات مهم و اساسی در تجهیز شرکت و یا سازمان شما میباشد، زیرا همانطور که اشاره شد زمانی که کارمند شما از آن استفاده میکند بالا است و این باعث میشود راندمان کاری آنها کم یا زیاد شود و همینطور سلامتی و آرامش آنها را مد نظر قرارداد. حالا این سوال برای شما پیش میآید که جنس و مدل میز کارمندی باید از چه چیزی باشد ؟

میز کارشناسی و کارمندی مبلمان اداری آدینا

 انواع میز کارمندی  و کارشناسی:

 که درحال حاضر میز کارمندی تنوع بالایی دارد ، که بر اساس نیاز شما و همینطور طراحی سازمانی شما میتواند متفاوت باشد. در زمان خرید میز کارمندی باید با علم و دانش و دقت کافی آنرا انتخاب کرد. که در اینجا میتوان به این نکته اشاره کرد که انتخاب میز کارمندی یکی از نکات بسیار مهم در یک سازمان میباشد ، که به بعضی از نکات آن در ذیل اشاره میگردد.

ویژگی میز کارمندی و کارشناسی:

میز کارمندی یکی از مهمترین انتخاب ها و همینطور هزینه های یک سازمان میباشد که در زمان طراحی و چیدمان مبلمان اداری باید فضای مناسب آن را در نظر گرفت. انتخاب درست میز اداری که شامل میز اداری، میز مدیریت، میز کارشناسی، میز کنفرانس و میز پذیرش برای یک سازمان باید مد نظر قرار گیرد. انتخابی صحیح و در عین حال زیبا و متناسب با محیط کاری شما ، که از لحاظ بودجه در نظر گرفته شما و همینطور کیفیت میز ، کاربردی مناسبی داشته باشد ، میتواند یکی از مهمترین و اساسی ترین نکته در انتخاب شما میباشد.

میز کارشناسی و کارمندی مبلمان اداری آدینا

تعریف میز کارمندی:

میز کارمندی و میز کارشناسی در تمام شرکت ها و سازمان ها گنجانده شده است ، زیرا کارمندان و پرسنل شما هستند که در مسیر پیشبرد اهداف شرکت گام برداشته و آن سازمان را به سرمنزل مقصود میرسانند. شیک بودن میز کارمندی باعث میشود که وجه خوبی از سازمان شما در خاطر ارباب رجوع ثبت شود.

 فضای میز کارمندی را باید مد نظر قرارداد و امکان برقرار ارتباط برای پرسنل را با راحتی میز ها میتوان فراهم آورد. محیط اداری شما دکوراسیون مربوط به خود را دارا است ، صرف نظر از اینکه چه مدلی را انتخاب میکنید ، همشکلی و یکپارچگی را حتما در نظر بگیرید، که این امر باعث زیبایی و یکسان بودن محیط شما میگردد. 

میز کارشناسی و کارمندی مبلمان اداری آدینا

انتخاب میز کارشناسی:

نیروی کاری هر شرکت و اداره را میتوان به عنوان سرمایه اصلی آن مجموعه در نظر گرفت ، پس باید برای آسایش و آرامش این پرسنل تمام تلاشتان را بکنید. میز کارمندری از جنس ام دی اف یکی از رایج ترین جنس میز کارمندی میباشد. پس دقت در انتخاب شما میتواند نمایشگر سطح مجموعه شما باشد. که دراینجا لازم است یادآوری کرد که رنگ و ابعاد و اندازه و قیمت و مدل و کیفیت و جنس استفاده شده در ساخت میز اداری را ، در زمان خرید در نظر گرفت.

 محل مناسب قرار گیری میز کارمندی:

میز کارمندی در زمان طراحی باید طوری قرار بگیرد که امکان در نظر گرفتن پرسنل توسط رئیس آن مجموعه را به راحتی فراهم کند. برای همین منظور در زمان چیدمان مبلمان اداری این نکته مهم را در نظر بگیرید. میز اداری باید مناسب با وظیفه ها و همینطور کارهایی که به پرسنل ارجاع میشود در نظر گرفت، که در صورتی که با توجه به حجم کار ارجاع شده اگر پرسنل نیاز به فضای بیشتری داشت باید این امکان را برایشان مهیا کرد و میز اداری با ابعاد بزرگ تر در اختیار نیروی کارتان قرار دهید. همینطور برای نظم بیشتر محیط میتوان از فایل سه کشو و یا کمدها استفاده کرد. در زمان خرید میز اداری به کیفیت محصول توجه ویژه داشته باشید تا بتوانید در مدت زمان مدیدی بدون نیاز به خرید مجدد به کارتان ادامه دهید. اگر کیفیت کالای خریداری شما مناسب نباشد طی مدت زمان میز اداری دفرم شده و کارایی لازم را نداشته و همینطور انرژی ساطع شده از آن به محیط ، باعث میشود که راندمان کار پایین آمده و کارآیی لازم در محیط ایجاد نگردد.

میز کارشناسی و کارمندی مبلمان اداری آدینا

 ابعاد میز کارمندی:

سایز میز اداری یکی از نکات مهم در زمان خرید میباشد. اگر فضای اداری شما کوچک است باید نسبت به تهیه میز کارمندی متناسب با فضا اقدام کنید. که با توجه به اینکه فضای شما کم میباشد بهتر است برای ساماندهی به محیط اداری خود میز شما همراه با فایل باشد. با توجه به اینکه در حال حاضر تمام افراد دارای کامپیوتر برای برآورده کردن نیازهای پرسنل میباشد ، حتما در زمان طراحی میز کارمندی این موضوع را در نظر داشته باشید. با توجه به اینکه زمان طولانی پرسنل در مجموعه حضور دارند باید برای رفاه حال آنها و جاگیری وسایل مورد نظر همراهشان نیز تدابیری اندیشه شود. طول مناسب برای میز کارمندی حداقل 120 سانتی متر و عرض آن حداقل 60 سانتی متر میباشد .

 راحتی میز کارمندی:

راحتی میز کارمندی و همینطور صندلی کارمندی یکی از نکات حائز اهمیت میباشد. همانطور که ذکر شد، با توجه به اینکه مدت زمان طولانی همکاران شما در شرکت حضور دارند، باید برای راحتی آنها نیز تدابیری اندیشید. راحتی دسترسی آنها و راحتی میز کارمندی و صندلی کارمندی یکی از نکاتی است که میتواند تاثیر مستقیم بر روند کاری آنها داشته باشد. همینطور این راحتی سلامت جسم آنها را نیز تامین میکند ، که این موضوع نیز دارای اهمیت است.

میز کارشناسی و کارمندی مبلمان اداری آدینا

 خرید میز کارمندی:

نکته مهم در زمان مجهز کردن محیط اداری، کاربرد تجهیزات و ویژگیهای آن در محیط مد نظر قرارداده میشود. زمان خرید مبلمان اداری باید این نکات مهم که جزو هدفهای اصلی سازمان میباشد را در نظر گرفت.

  • انتخاب میز کارشناسی مناسب با وظیفه پرسنل
  • انتخاب میز کارمندی بر اساس مدل طراحی محیط اداری شما
  • قیمت مناسب بودجه ای که سازمان آنرا مد نظر قرارداده است
  • اندازه میز کارمندی که بسته به محیط اداری شما باید مورد انتخاب قرار گیرد
  • استحکام و متریال میز اداری

میز کارشناسی و کارمندی مبلمان اداری آدینا

 میز کارمندی در ابعاد کوچک:

بعضی از شرکتها و ادارات دارای محیطهای کوچکی است ، مانند شرکتهای استارت آپ که تازه فعالیت خود را آغاز کرده اند ، و برای تجهیز شرکت خود نیاز به میز کارمندی با ابعاد کوچک دارند. این میزها مناسب محیط های کوچک میباشد ، که با توجه به فضای محیط ، به صورت سفارشی با ابعاد مورد نیاز شما و همیطنور رنگ سازمانی شما ساخته میگردد.که در این مکانها استفاده از فایل و کتابخانه های اداری را نباید از قلم انداخت.

میز کارمندی لوکس:

میز کارمندی که برای مجموعه در نظر میگیرید، باید با سبک چیدمان شرکت و محیطی که میخواهد در آن قرار بگیرد ، هم خوانی داشته باشد.اگر مجموعه شما به صورت مدرن طراحی گردیده ، بهتر است که میزهای اداری مدرن را انتخاب کنید. میز اداری مدرن با متریال های مختلف مانند چوب راش یا ام دی اف و یا فولاد و همینطور چرم طبیعی وجود دارد. تنوع رنگ در ساخت انواع میز اداری مدرن ، میتواند انتخاب های زیادی را به همراه داشته باشد. شما با توجه به طراحی و چیدمان مجموعه تان میتوانید یکی از مدل میزهای مدرن را که با شرکت شما همخوانی داشته باشد انتخاب کنید و جهت ساخت آنرا سفارش دهید. نکته حائز اهمیت در انتخاب میز کارمندی که از انواع مبلمان اداری است، باعث جلب توجه ارباب رجوع و افرادی که به شرکت مراجعه مینماید میشود، و همینطور تاثیر مثبتی بر روحیه پرسنل و انرژی مثبت وبالا رفتن راندمان کاری آنها میگردد. این مدل میزاداری مدرن مناسب فضاهای کوچک میباشد ، همینطور میزکارگروهی را میتوان نام برد. قیمت میز اداری مدرن مانند دیگر میز کارمند به عوملی مانند : سایز ، کیفیت مواد، طراحی و .... بستگی دارد. این میز اداری مدرن مفید و با اشغال کمتر فضا، کاملا به صرفه میباشد.

میز کارشناسی و کارمندی مبلمان اداری آدینا

 میز کارمندی مدرن:

میز کارمندی مدرن نیز در سازمانها مورد اهمیت میباشد. البته میتوان عنوان کرد که سبک مدرن در چیدمان مبلمان اداری در سالهای اخیر مخاطبین خاص خود را پیدا کرده است. مبلمان  اداری مدرن زیبایی و جلوه خاصی را نشان میدهد. میز کارمندی مدرن ، به میزی القا میگردد که دارای کارایی بالا باشد و درکنارش زیبایی منحصر به فرد خود را داشته باشد.برای برقرار ارتباط بهتر بین پرسنل مجموعه تان و دسترسی بهتر ،این مدل میز کارمندی مدرن بسیار انتخاب شایسته و صحیحی میباشد. زیرا این میز اداری فقط برای محیط اداری شما طراحی و سپس تولید میگردد و باعث تعامل بالا در مجموعه شما میگردد.

قیمت میز کارمندی :

چه عواملی بر قیمت میز کارمندی تاثیر میگذارد؟

قیمت میز کارمندی را عوامل زیر تشکیل میدهد:

  • اولین دلیل تاثیرگذار بر قیمت میز کارمندی ، جنس میز کارمندی است . هر چقدر جنس میز کارمندی با کیفیت تر و مرغوبتر باشد قیمت آن بالاتر می رود.
  • سایز میز کارمندی یکی دیگر عوامل است که در قیمت میز کارمندی تاثیر دارد. پس اگر میز شما بزرگتر باشد ، مواد قابل استفاده در آن نیز بیشتر و پس قیمت نیز بالاتر می رود ، به همین دلیل قیمت میز کارمندی مدرن که نسبت به سایر طرح ها سایز بزرگتری دارد و همینطور مواد مصرفی بیتشر در ساخت آن مورد بهره برداری قرار میگیرد باعث بالا رفتن این مدل میز کارمندی از سایر میز اداری ها میگردد.
  • طرح خاص قابل استفاده در چیدمان محیط اداری شما ، که با سایز خاص و طراحی خاص محیط صورت گرفته ، میتواند بر روی قیمت میز کارمندی تاثیر بگذارد. پس میتوان بیان کرد که هر چه میز کارمندی ما متفاوت تر و پیچیده تر باشد قیمت آن نیز متفاوت تر و بالاتر میگردد.
  • دلیل دیگری که بر قیمت میز کارمندی تاثیر میگذارد ، خدمات پس از فروش مختص این محصول میباشد. که مشتری را در مقابل مشکلاتی که شاید در زمان استفاده از محصولات پیش بیاید حمایت خاص میکنیم.
  • این نکته بسیار حائز اهمیت است که زمانی که شما از یک شرکت با اعتبار و برند خاص خرید میکنید ، این دلیلی بر تجربه و کیفیت بالای محصول میباشد . این نکته نیز میتواند یکی از دلایل افزایش قیمت محصول باشد.

میز کارشناسی و کارمندی مبلمان اداری آدینا

تفاوت میز کارمندی و میز کارشناسی:

میز های کارمندی و میز کارشناسی در واقع تفاوت چندانی با هم ندارند ، اما چند تفاوت بارز در این مورد وجود دارد که برای شما بیان میکنیم.میز کارمندی برای کارمندان مناسب است و پرسنل شما همه میتوانند از آن به نحو احسن استفاده کنند ، اما میز کارشناسی برای روسا و معاونین قابل استفاده است که البته انتخاب این سبک میزها توسط مدیر و مسئول مربوطه سازمان شما انجام میگیرد .میز کارشناسی نیز از سایز بزرگتری برخوردار است. که البته بسته به فضا میتوان آنرا کوچک یا بزرگتر کرد.

 میز کارمندی ارگونومیک:

زمانی که مبلمان اداری ارگونومیک طراحی میگردد، پس ارتفاع آن نیز متناسب با قد کارکنان تهیه میگردد و نیازی به نشستن و یا ایستادن غیرعادی که باعث خستگی مفرط گردد نیست.صندلی کارمندی و میز اداری ارگونومیک نیز طوری طراحی میگردد که تمام وسایل بر روی میز بدون دغدغه کمجایی قرار میگیرد.در میز کارمندی ارگونومیک لازم نیست کارمندتان به طور مدام برای دسترسی به وسایل مورد نیاز خود خم و راست گردد.صندلی اداری ارگونومیک نیز طوری طراحی میشود که دستها و بازوها به صورت 90 درجه و هم سطح با میز اداری یا میز کارمندی شما قرار بگیرد.

میز کارشناسی و کارمندی مبلمان اداری آدینا