میز کارشناسی|میزکارمندی

معرفی میز کارشناسی/میز کارمندی مبلمان اداری آدینا :

میز های کارشناسی مبلمان اداری آدینا دارای بهترین ایده ها  طراحی و تولید  برای سمت های معاونین ، کارشناسان ، منشی و کارمندان در سازمان شما می باشد.این میزهای اداری  علاوه بر استاندارد بودن قابلیت تولید با ابعاد سفارشی مشتری را نیز دارند. البته این میزهای کارشناسی سفارشی بگونه ای طراحی شده اند که حتی مدیران نیز میتوانند آنها را بعنوان میز مدیریتی خود انتخاب نمایند .میز کارمندی مدرن و میز کارشناسی مدرن تولید شده توسط آدینا از بهترین مواد و مناسبترین یراق الات میباشند . بسته به نوع سفارش مواد اولیه میز کارشناسی و کارمندی سفارشی میتواند بصورت زیر باشد:

میز کارشناسی تمام ام دی اف معمولی نظیر : میز کارشناسی آدینا 407،میز کارشناسی آدینا 430،میز کارشناسی آدینا 420،میز کارشناسی آدینا 400،میز کارشناسی آدینا 470،

 میز کارشناسی تمام ام دی اف هایگلاس نظیر : میز کارشناسی آدینا 405،میز کارشناسی آدینا 407،میز کارشناسی آدینا 460، 

میز کارشناسی ام دی اف و شیشه نظیر : میز کارشناسی آدینا 402،میز کارشناسی برلیان ،میز کارشناسی آدینا 410،

میز کارشناسی ام دی اف ، شیشه و فلز نظیر: میزکارشناسی آدینا 430،میز کارشناسی آدینا 450،

 میز کارشناسی ام دی اف ، شیشه ، فلز و چرم نظیر : میز کارشناسی طبیعت ،میز کارشناسی روجا ، 


برای مشاوره با کارشناسان ما با 02144620089 تماس بگیرید.

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.