کانتر پذیرش

آشنایی با میز پذیرش  مدرن و سفارشی تولید شده در مبلمان اداری  آدینا :

 

شما بعنوان مشتری وارد هر جایی شوید که بنوعی به مشتریان خدمات میدهند نظیر مطب ، سالن آرایش، سالن ورزشی ، سازمانهای خصوصی و دولتی و...اولین چیزی که به چشم شما میخورد میز پذیرش یا کانتر پذیرش و یا کانتر منشی خواهد بود هر چقدر میز پذیرش یا کانتر پذیرش زیباتر طراحی شده باشد فضا را زیباتر خواهد نمود . آدینا با داشتن توان تولید تخصصی در ساخت کانتر پذیرش مدرن و میز منشی سفارشیتبحر لازم را دارد و انواع کانترهای پذیرش گرد و کانتر چهار گوش را با ام دی اف و ترکیب ام دی اف با شیشه و فلز طراحی و اجرا نموده است. 

 در ادامه به معرفی کانترهای پذیرش آدینا میپردازیم .

کانترهای اداری آدینا با ام دی اف ، جوب ، فلز ، شیشه و گاهی اوقات بنا به درخواست مشتریان با کورین یا سازه های خاص طراحی و تولید میشوند .در طراحی کانتر اداری لوکس و مدرن یا کلاسیک ما مواردی مانند برند شرکت ، مراجعین و پاسخگویان را در نظر میگیریم .یقینا کانتر اداری برای یک مطب با میز پذیرش یک لابی ساختمان اداری و کانتر پذیرش یک سازمان با یکدیگر تفاوت دارند و ما این تفاوتها را در ابعاد و طرح و جنس و رنگ کانتر پذیرش در نظر میگیریم .آدینا با درک اینکه ورودی یک سازمان ،شرکت،مطب، چقدر در تصویر سازی برای مشتریان میتواند مهم باشد میز منشی را با طرحهای متنوع نظیر میز کانتر خاص ، میز پذیرش لوکس ،کانتر اداری VIP ارائه نموده است . کانتر اداری با قیمت مناسب را از آدینا بخواهید .اگر نیاز به کانتر اداری سفارشی با ابعاد متغیر و رنگ خاص دارید ما متخصصین خود را به محل شما اعزام میکنیم تا با توجه به فضای اداری شما بهترین طرح را برای میز پذیرش اداری پیشنهاد دهند .در کانتر وروی لابی باید ملاحظات خاصی در طراحی و تولید دیده شود که متخصصان ما با توجه به نام و برند سازمانی آنرا به  شما پیشنهاد خواهند داد .میزهای پذیرش مطب در طراحی کاملا با میز کانتر بانک (میز پیشخوان بانک) تفاوت دارند لطفا برای دریافت لیست قیمت کانتر اداری با دفتر فروش با شماره 02144620086تماس بگیرید.

 

کانتر اداری

 کانتر پذیرش آدینا

میز پذیرش

 میز پذیرش

میز منشی مطب

 میز منشی مطب

میز پیشخوان بانک

 میز پیشخوان بانک

میز پذیرش مطب 

 میز پذیرش مطب

میز منشی مدرن 

 میز منشی مدرن

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.