روابط عمومی


کاتالوگ مبلمان اداری:

واحد روابط عمومی مبلمان اداری آدینا ، پلی است بین مشتریان محترم این شرکت با کارکنان آن ، این واحد سعی کرده تا با ارائه کاتالوگ مبلمان اداری آدینا مشتریان را در انتخاب انواع محصولات تولیدی این شرکت یاری کند . همچنین با ارائه  رزومه کاملی از مبلمان اداری سفارشی تولید شده در انواع  پروژه های دکوراسیون اداری باز هم سعی در ارائه توانمندیهای این شرکت به مشتریان داشته است .

رزومه کاری مبلمان اداری آدینا :

واحد روابط عمومی مبلمان اداری آدینا با ایجاد وبلاگهای تخصصی نظیر آدینا سازه ، آدینا مطب و آدینا پارتیشن سعی کرده تا بصورت تخصصی مشتریان هر گروه را راضی نگهدارد . در بخش مقالات نیز این واحد با ارائه مقالات در زمینه مبلمان اداری همواره سعی در افزایش آگاهی مشتریان در این زمینه داشته است .برای تماس با واحد روابط عمومی مبلمان اداری آدینا میتوانید با شماره تماس 02144620089 تماس حاصل نمایید . 

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


دکوراسیون اداری دفتربامبلمان اداری کلاسیک یامدرن؟

دکوراسیون اداری دفتربامبلمان اداری کلاسیک یامدرن؟

 مبلمان اداری مدرن بهتر است یا کلاسیک ؟سبک کلاسیک و سبک مدرن در طراحی با یکدیگر متفاوتند و بالطبع مبلمان اداری(Office furniture) سبک کلاسیک و مبلمان اداری مدرن نیز از مابقی المانهای طراحی این دو سبک پیروی میکند ما در این نوشته قصد داریم تا راهنمایی کافی به مشتریانمان بنمائیم تا برای انتخاب بین...