مبلمان اداری چوبی

 چرا چوب ؟ چوب قدیمی ، زیبا و شکل پذیر است بنابراین چوب انتخاب محبوبی برای ساخت مبل اداری و اجرای دکوراسیون اداری در شرکت است. مبلمان اداری چوبی قدیمی ترین ماده ای است که برای ساخت مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. بسیار قبل از آنکه موادی به مانند مش، پلاستیک، چرم، و غیره کشف شوند مبلمان اداری چوبی نقش نخست را ایفا می کردند. با استفاده از چوب برای صندلی های اداری و میزهای اداری، جذابیت و زیبایی آن چیزی است که چوب به فضای اداری می دهد. بهترین بخش در مورد چوب این است که می توان آن را برای ساده ترین و پیچیده ترین طرح ها و الگوهای به دلخواه طراحی کرد.

بیشتر بخوانید:نیم ست اداری و مبل اداری ، معرفی و ویژگیها مبل اداری آدینا


مبلمان اداری چوبی-صندلی اداری چوبی

صندلی های اداری چوبی نیز بسیار راحت است و در حال حاضر با طراحی ارگونومیک ساخته می شوند. به نظر می رسد که آنها فقط یک نقطه ضعف دارند که ممکن است برخی از گزینه های تنظیمات را نداشته باشند، آن ها گاهی اوقات تنها تنظیم ارتفاع دارند. صندلی های چوبی سخت و محکم هستند، از این رو فردی که از آن استفاده می کند، همیشه نیاز به یک بالش یا کوسن کوچک دارد که در پشت خود برای حمایت از کمر استفاده می شود. جنبه مثبت استفاده از صندلی های دفتر چوبی این است که آنها بسیار با دوام هستند. علاوه بر این، آنها در طیف وسیعی از قیمت ها در دسترس هستند. قیمت نیز به طراحی، اتمام و نوع چوب مورد استفاده بستگی دارد.

حتما بخوانید:کاهش اثرات زیست محیطی با طراحی مناسب دفتر کار


مبلمان اداری چوبی-میز اداری چوبی

میز های اداری چوبی نیاز به مراقبت دقیق و نگهداری دارند تا طول عمر آنها افزایش یابد و سایش و پاره شدن را نداشته باشند. یکی از چیزهایی که باید در نظر گرفت این است که نباید بیش از حد به یک منبع گرما و یا در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد، زیرا مایه خشک شدن چوب به مرور زمان می شود. اصلاح و پرداخت معمولی، درخشش سطح چوب را حفظ می کند و آن را به خوبی برای محیط های مختلف مقاوم می کند.


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .