پارتیشن اداری دو جداره

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

معرفی پارتیشن دوجداره اداری آدينا:

گروه طراحی و تحقیق شرکت مبلمان اداری آدینا با استفاده از تجربیات سال های اخیر در تولید و طراحی مدل های مختلف پارتیشن های دو جداره و تک جداره به مدلهایی از پارتیشن اداری  دست یافته اند که زیبایی محیط کار را چند برابر می نماید و علاوه بر آن از کیفیت بالاتری از پارتیشن اداری موجود در بازار برخوردار می باشد.این پارتیشن ها قابلیت نصب و جابه جایی چند باره را دارند و سیستم نصب آنها با سرعت بالاتر انجام می پذیرد. برای تولید پارتیشن های اداری شرکت آدینا از دستگاه های CNC و دقیق استفاده می نماید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
پارتیشن اداری دو جداره
مشتریان ما میتوانند از خدمات طراحی ما برای سفارش پارتیشن دو جداره اداری ، چه پارتیشن کوتاه اداری و چه غیر از آن بصورت رایگان برخوردارشوند. انواع محصولات در زمینه پارتیشن به صورت زیر می باشد:

1-پارتیشن دو جداره ترکیبی ام دی اف و شیشه

2-پارتیشن دو جداره ترکیبی ام دی اف و فلز

3-پارتیشن دو جداره ترکیبی تمام ام دی اف

4-پارتیشن دو جداره تمام شیشه با اسکلت آلیاژ

5-پارتیشن تک جداره ترکیبی ام دی اف و آلیاژ

6-پارتیشن دوجداره لوکس

 7-پارتیشن اداری مدرن

8-پارتیشن اداری سفارشی


پارتیشن اداری دو جداره

توصیه هایی برای خرید پارتیشن اداری :


ما در بخش مشاوره و فروش مبلمان اداری ادینا همواره وظیفه راهنمایی مشتریان را برای انجام خرید بهتر بعهده داریم و بنابراین نکاتی که برای خرید پارتیشن اداری دو جداره خوب و ایده آل باید رعایت شود را بطور خلاصه و مختصر  برای شما مشتریان محترم ارائه  مینمائیم
نکته اول :استفاده از مواد اولیه مرغوب

دقت کنید که تولید کننده یا فروشنده از ام دی اف مرغوب استفاده نماید .توجه داشته باشید نئوپان یا لترون بهیچ عنوان برای تولید پارتیشن مناسب نمیباشند .در صورتیکه بظاهر قیمت ارزانتری هم دارند زیرا نئوپان از استحکام کافی برای پیچ کاری و الیت کاری برخوردار نمیباشد .  .معمولا برای پارتیشن از ام دی اف با ضخامت 16میل و بصورت عاجدار استفاده میکنند که در برابر سائیدگی نیز مقاومت دارد و پیچ خورش نیز مناسب میباشد و چوب با زدن پیچ منهدم نمیشود .از ام دی اف هایگلاس یا براق نیز میتوان در بعضی جاها برای زیباتر کردن پارتیشن استفاده نمود.

پارتیشن اداری دو جدارهنکته دوم :استفاده از ام دی اف 25 میل برای ساخت استراکچر
مسئله بعدی ، مربوط به اسکلت یا استراکچر پارتیشن اداری میباشد .برای داشتن یک پارتیشن اداری با ظاهر مناسب و البته  با استقامت خوب حتما از ام دی اف با ضخامت 25میل باید استفاده شود  .این ستونها بصورت عمودی و افقی ما بین بلوکها و پارتیشن ها استفاده میشوند. و بعبارتی پی بنا هستند و بسیار مهم است که محکم و استوار باشند .
نکته سوم : استفاده از نوار پی وی سی با ضخامت حداقل 2 میلی متر
نکته بعدی نوار پی وی سی دور ام دی اف ها میباشد و چون فقط سطح ام دی اف روکش دارد باید دقت کرد که لبه های آن بخوبی با نوار پی وی سی پوشانده شوند و عایق گردند.
در این مورد نیز از روکش پی وی سی مرغوب که اغلب کره ای هستند استفاده میشود . ولی باید دقت نمود که ضخامت این روکش نباید کمتر از 2میلی متر باشد . بعضی از دوستان و همکاران محترم ممکن است برای پائین آوردن قیمت پارتیشن متاسفانه از پی وی سی با ضخامت 1میل استفاده کنند که اصلا توصیه نمیشود .
پارتیشن اداری دو جداره
نکته آخر: استفاده از پارتیشن کلیکی
انتخاب بهترین سیستم نصب در خرید پارتیشن میباشد . مهمترین موضوع بحث نصب پارتیشن دو جداره اداری میباشد که بمنطور زیبایی و قابلیت مدولار بودن (قابلیت جابجایی) پیشنهاد میشود از سیستم الیت استفاده شود و جدا از نصب پارتیشن اداری دو جداره توسط میخ بادی و پیچ روی کار خودداری فرمائید .امیدواریم با ارائه این نکات در انتخاب پارتیشن اداری و خرید آن راهنمایی مناسبی ارائه داده باشیم .

  چرا بهتر است پارتیشن اداری آدینا  را انتخاب کنید ؟

 ارائه قیمت متناسب با کیفیت :
ما در ادینا بدلیل تولید مستقیم پارتیشن از کارخانه و حذف واسطه و خرید عمده مواد اولیه  قیمت را مناسب و بصرفه کرده ایم تا مشتری برای خرید جنس با کیفیت پول زیادی نپردازد .

پارتیشن اداری دو جداره

 ارائه محصولات با کیفیت بالا بدلیل استفاده از ماشین الات پیشرفته :
ما در واحد طراحی سعی میکنیم بهترین ایده هار  را برای تولید پارتیشن دوجداره ارائه دهیم .زیرا با داشتن  جدیدترین ماشین آلات تکنولوژی صنعت چوب میتوانیم محدودیتها را کنار بگذاریم

 تحویل به موقع و سریع پروژه :
ادینا با داشتن واحد کنترل پروزه و برنامه ریزی سفارشات همواره در ارائه برنامه زمانبندی و تعهد بر سر زمان پیشگام بوده است و میداند که خوش قولی و تحویل سر وقت سفارش از شرایط اساسی یک تولید کننده می باشد .

خدمات پس از فروش و نصب :
ما اعتقاد داریم که فروش پایان یک همکاری نیست بلکه اغاز تعهدات ماست  بنابراین با اطمینان رفع ایراد مونتاژ و تعمیرات پارتیشن اداری تا 10 سال جهت رفاه حال مشتری را در نظر گرفته ایم .

صداقت و رعایت اصول مشتری مداری :

 ما به مشتری به چشم یک سلطان مینگریم که فرمانش لازم الاحراست بنابرین عدم کم کاری و سود جویی در تولید و ارائه  کیفیت اصلی و واقعی اجناس خط مشی کاری و کیفی ماست

حتما بخوانید :انواع میز مدیریتی

پارتیشن اداری دو جداره

 خرید پارتیشن اداری دو جداره :

اولین قدم همواره اندازه گیری فضای موجود یا داده برداری میباشد .

 • حتما ارتفاع را از کف سالن تا سقف دقیق اندازه بگیرید ستونها و تو رفتگی ها را فراموش نکنید .
 • ببینید چه نوع پارتیشن اداری مناسب کسب و کار شما است از همان استفاده کنید
 • اگر حفظ حریم شخصی اولویت اول شما ست بهتر است  از پارتیشن  تمام چوبی استفاده کنید
 • اگر بدنبال این هستید که نور طبیعی در محل کار داشته باشید از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید زیراپارتیشن شیشه ای باعث افزایش نور در فضا می شود
 • اگر به طور مکرر نیاز به جابجایی و باز چینش محیط کاریتان دارید حتما  از پارتیشن متحرک استفاده کنید

دقت کنید که لولاها و اتصالات پانل ها محکم و مطمئن بسته شده باشندو نصاب شما از بهترین یراق الات استفاده کرده باشد .


پارتیشن اداری دو جداره


  نقش پارتیشن اداری در دکوراسیون اداری 

 در دنیای مدرن امروز، اکثر سازمان ها و اداره ها سعی دارند که در طراحی و دکوراسیون محیط اداری خود از فضا استفاده بهینه را ببرند. پارتیشن اداری، یکی از انواع مبلمان اداری و از جداکننده هایی است که ضمن حفظ یکپارچگی و وحدت ، نظم و زیبایی محیط، باعث افزایش آرامش، تمرکز و بازدهی کارکنان آن مجموعه اداری خواهد شد ما در این مقاله تلاش کرده ایم که شما را با مفهوم  پارتیشن اداری به عنوان یکی از اجزای مهم مبلمان اداری آشنا کنیم؛ پس با ما  در ادامه این متن همراه باشید. در طراحی یک محیط کار باید به نیاز افراد مختلف توجه کرد وعلاوه بر زیبایی محیط، سبب آسایش و رفاه و افزایش عملکرد کارمندان شد؛ چرا که این افراد همواره ساعات زیادی از روز را در محیط های اداری باید سپری کنند.

پارتیشن اداری دو جداره


پارتیشن بندی یک فضا، یعنی آن محیط و فضا (اداری – خانگی ) را بدون آسیب رساندن به کف اصلی فضا تقسیم بندی و به قسمت های مجزا تقسیم میکنند.  برای زیبایی فضای مورد نظر نیز از پر کننده های سلولزی و فریم های آلومینیومی استفاده می شود.  در پارتیشن بندی اداری، فضاهای کوچک و بزرگ محیط اداره را به وسیله دیواره های مدولار با قابلیت طراحی بر اساس نیاز تقسیم بندی می کنند. به عبارت دیگر، به جداکننده های کاذب و موقت در فضاهای اداری که برای ایجاد فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی ، نظم بخشی، زیبا سازی، بهینه سازی و به طور کل ایجاد محیطی آرام و به دور از سر و صدا در جهت افزایش بازدهی کارکنان، پارتیشن اداری می گویند بنابراین در چیدمان فضای اداری و تقسیم بندی فضای آن یکی از اصلی ترین المان ها ، پارتیشن اداری است. در طراحی و دکوراسیون فضاهای اداری بهتر است که از پارتیشن اداری به خاطر تنوع در طرح، ترکیب بندی رنگ، متریال، ارتفاع و ... به عنوان یک مکمل استفاده شود.

 پارتیشن اداری دو جداره


 انواع پارتیشن هاي دو جداره :

پارتیشن‌ها را اگر بخواهیم به صورت کلی از هم تفکیک دهیم باید بگوییم که پارتیشن ها در دو نوع اداری و خانگی ساخته می‌شوند که البته این دو نوع خود دارای انواع مختلفی چه از نظر جنس، چه از نظر طرح، چه اندازه، چه کیفیت و... هستند. اما می‌توان گفت در حال حاضر پارتیشن‌هایی که در بازار موجود هستند و سفارش گرفته می‌شوند از جنس‌هایی مانند فریم آلومینیوم، فریم چوبی، با پنل‌های چوبی و شیشه‌ای، دو جداره با فریم آلومینیوم، دو جداره تمام چوب، تک جداره با فریم آلومینیوم و تک جداره تمام چوب هستند. البته برخی از آنها نیز به جای چوب از ام‌دی‌اف بهره گرفته شده که از نظر هزینه نسبت به چوب با صرفه‌تر تمام خواهد شد.

پارتیشن اداری دو جداره

 مزایای پارتیشن هاي دو جداره :

یکی از مزیت‌های پارتیشن ها از آنجایی که به عنوان دیوارهای از پیش ساخته شده شناخته می‌شوند و قابلیت جا به جایی و قرار گرفتن در هر محیطی را دارند می ‌توان آنها  را در محیط‌ های گوناگون و در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار داد. برای همین با جا به جایی یا تغییر دکوراسیون به خوبی اخت گرفته و می‌توان برای آنها جای مناسبی در نظر داشت که هم فضا را زیباتر می‌کند و هم در تغییرات دکوراسیون و در صورت جا به جایی ایجاد یک دکوراسیون تازه می‌تواند به خوبی کمک حال باشد. مزیت دیگری که می‌توان به پارتیشن‌ها اطلاق کرد این است که این دیوارهای جداکننده آنقدر جاگیر نیستند و بخش زیادی از فضایی که در آن قرار می‌گیرند را اشغال نمی‌کنند.

بیشتر بخوانید :طراحی میز کنفرانس با صندلي كنفرانس

پارتیشن اداری دو جداره

 ضمن اینکه موجب نمی‌شوند تا محیط خفه و دلگیر شود بلکه کمک می‌کنند تا فضا رنگ و جلوه‌ای خاص به خود گرفته و حتی در صورت انتخاب درست، فضا را دلنشین‌تر جلوه می دهند. بزرگ جلوه دادن محیط داخلی مزیت بعدی است که پارتیشن‌ها دارند شما با کمک پارتیشن و انجام عملیات جداسازی می‌توانید یک محیط کوچک را بزرگ‌تر نشان دهید. مخصوصا پارتیشن‌هایی که از سقف تا کف ارتفاع‌شان هستند. اما باید بدانید در زمان انتخاب پارتیشن برای چنین فضایی باید دقت کافی داشته باشید تا پارتیشنی انتخاب کنید که بیشتر دست و پاگیر نباشد و به خوبی بتواند هم محیط را بزرگ‌تر جلوه دهد و هم از پس جداسازی کاربردی برآید. این نکته نیز شایان ذکر است که شما با کمک نورپردازی در رسیدن به هدف‌تان بهتر پیش خواهید رفت. پس این موضوع را نیز لحاظ کرده تا به خوبی با محیطی زیبا از طریق پارتیشن و نورپردازی دست پیدا کنید.

پارتیشن اداری دو جداره

نقش پارتیشن در دکوراسیون اداری ديگر قابل انکار نيست . نقش پارتیشن در دکوراسیون اداری و امكاناتي كه استفاده از پارتيشن اداري ايجاد مي كند علاوه بر افزايش كارايي محيط تاثير بسزايي نيز بر روي دكوراسيون اداري دارد.در دکوراسیون داخلی یک فضا، گاهی نیاز داریم از یک اتاق با چند کاربری مختلف استفاده کنیم، می توانیم یک فضای بزرگ را به چند قسمت تقسیم کنیم به طوری که این قسمت ها به طور کامل از هم جدا نشوند بلکه تنها عملکردشان از یکدیگر متفاوت شود.  این جداسازی عملکردی به وسیله ی پارتیشن یا همان جداکننده ها صورت می گیرد. با یک انتخاب هوشمندانه می توانید پارتیشنی انتخاب کنید که علاوه بر جداسازی، فضای اضافه نیز برای شما ایجاد کندمديران با استفاده از پارتيشن مي توانند بر اساس تعداد پرسنل هر واحد و سليقه خود به تقسيم بندي محيط كاري بپردازند.

پارتیشن اداری دو جداره


اتاقهاي كوچك پر ازدحام با كارايي غير مرتبط و كاملا محصور با ديوارهاي گچي ديگر قابل تصور نيست.هر واحد كاري مي تواند بر اساس نوع كاركرد بوسيله پارتيشني كه مناسب آن فضا باشد جدا شودامكان انتخاب رنگ و تركيب آن با ديگر محصولات مرتبط مانند مبلمان اداري ، پارتیشن ، کابینت و … يك محيط دنج و به دور از شلوغي را براي پرسنل ايجاد مي كند.يك تصميم صحيح و درست در گرو توجه به نظرات مشاوران طراحي داخلي و انتخاب درست پارتيشن اداري و استفاده از رنگهاي همگون است.از آنجايي كه رفت و آمد مشتريان و تحت تاثير قرار دادن آنها بسيار براي مديران مهم است توجه به دكوراسيون داخلي اداري بسيار اهميت دارد ، چون قطعا رابطه مستقيمي با ميزان فروش دارد به همين علت است كه هزينه زيادي در اين بخش صورت مي گيرد

پارتیشن اداری دو جداره

.

یکی دیگر از ایده هایی که معمولاً در طراحی دکوراسیون محیط های اداری انجام می شود ساخت اتاق های آرام و دنج برای استراحت، نمازخانه و اتاق جلسات می باشد. شما میتوانید برای این دسته از اتاق کار از انواع پارتیشن آلومینیومی، شیشه و ام دی اف استفاده کنید. یک ایده دیگر که در کشورهای ایرانی معمولا در ادارات دیده نمی شود اما در کشورهای اروپایی بیشتر اجرا می شود ساخت یک اتاق مادر و کودک در اداره است در بسیاری از ادارات که کارمندان آنها خانم هستند نگهداری از کودک برای مادران یک مشکل بزرگ ایجاد می کند، برای برطرف کردن این مشکل می توان با استفاده از پارتیشن ها یک فضای کوچک برای کودکان ایجاد کرده و مقداری وسایل بازی و یک مربی برای آنها در نظر بگیریم تا کارمندان خانوم با اطمینان خاطر به کار خود تمرکز داشته باشند البته این ایده بیشتر در کشورهای اروپایی اجرا می شود.

برای مطالعه بیشتر شما :کانتر پذیرش

 پارتیشن اداری دو جداره

 

 

 شما به راحتی می توانید برای محل کار خود، خانه های بزرگ ویلایی و یا خانه های کوچک و آپارتمانی از این محصول نهایت استفاده را ببرید.این روزها استفاده از پارتیشن بسیار مرسوم شده است زیرا قابلیت جابجایی آسان آن به شما این امکان را می دهد در وقت و زمان خود برای دیزاین محیط داخلی صرفه جویی به عمل بیاورید.با استفاده از یک دیوارک متحرک تفاوت را در دکوراسیون داخلی محیط کار و یا منزل خود مشاهده کنید.

پارتیشن اداری دو جداره

  انواع مدل های پارتیشن دو جداره :

پارتیشن وال یا همان دیوار جدا کننده که به اختصار با همان نام پارتیشن شناخته می شود، عنصری است که به جای دیوار برای تفکیک فضاهای داخلی به کار می رود. با کمک انواع پارتیشن ها شما می توانید خودتان طراح فضای مورد نظرتان باشید. اگر دوست دارید از دنیای متنوع این عناصر سر در بیاورید و آن ها را به فضای زندگی خود دعوت کنید، همراه ما باشیداز پارتیشن ها با اهداف مختلف در فضاهای گوناگون در سراسر دنیا استفاده می شود.

پارتیشن اداری دو جداره

 پارتیشن اداری یکی از فاکتورهای مهم در طراحی فضاهای اداری است. در واقع با توجه به اینکه بخش عمده ای از زمان افراد در محیط کاری سپری می شود، محیط کاری باید پاسخگوی نیازهای کارمندان و عاملی برای آسایش آنان باشد و در عین حال در جذب نیروهای کاری جدید تاثیرگذار باشد.

پارتیشن اداری دو جداره

 در سال های اخیر با پیشرفت و تولید انواع پارتیشن ها، استفاده از آن ها در طراحی محیط های اداری و شرکت ها از محبوبیت خوبی برخوردار شده است و سازمان های بزرگ و حتی کوچک توجه ویژه ای به چیدمان و مهندسی فضای اداری و پارتیشن اداری داشته اند.

پارتیشن اداری دو جداره

 پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن ها درعین حال که ظاهر مدرن و حرفه ایی به محیط کار می بخشند، هزینه ها را نیز کاهش می دهند و کارایی و بهره وری محیط های کاری را بهبود می دهند. در صورت نیاز به اعمال تغییرات در شکل و ظاهر محیط کاری، به راحتی و با سرعت می توان تغییرات مورد نیاز را اجرا نمود. از دیگر مزایای پارتیشن ها امکان نصب تخته وایت برد، قفسه و سبد به دیواره های آنها است.استفاده از پارتیشن در محیط های کاری و جداسازی کارمندان از یکدیگر، باعث کاهش عوامل ایجاد کننده حواس پرتی شده، و تمرکز کارمندان را بالا می برد. بسیاری از مشاغل به نحوی است که کارمندان نیاز به تمرکز داشته و تمایلی به شنیدن صدای مکالمات تلفنی همکاران خود ندارند. در چنین محیط هایی استفاده از پارتیشن های سر تا سری بسیار مناسب خواهد بود.


 پارتیشن اداری دو جداره


از طرفی داشتن حریم خصوصی در محیط های کاری بسیار حائز اهمیت است، به خصوص اگر کار مورد نظر از حساسیت ویژه ای برخوردار باشد، بطوری که مکالمات تلفنی نباید شنیده شوند. برخی از انواع پارتیشن ها در برابر صدا به صورت عایق عمل کرده و برای چنین محیط هایی مناسب می باشند.پارتیشن های اداری دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. پارتیشن‌ اداری از انواع پارتیشن‌ها است که بیشتر در مراکز بزرگ و ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 پارتیشن اداری دو جداره

 امروزه از پارتیشن اداری شیشه ای در ادارات بسیار استفاده می شود با اینکه قیمت پارتیشن اداری تا حدودی بالاست، ولی انتخاب استفاده از آن‌ها بسیار مقرون‌ به‌ صرفه است.پارتیشن برای جدا سازی فضای داخلی در ادارات و دفاتر کار مورد استفاده قرار می گیرد که این امکان را می دهد از فضا استفاده بهینه شود و فضای بیشتری در دسترس کارمندان و کارکنان قرار گیرد.  پارتیشن به جز جداسازی فضا کاربردهای دیگری دارد که می توان به دیده نشدن فضای پرت و قناس و معماری نادرست که باعث ایجاد کجی و قناسی در فضا می گردد، اشاره کرد.پارتیشن ها دارای انواع مختلف و مدل های متفاوتی می‌باشد که در بین آن پارتیشن شیشه‌ای از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

 

پارتیشن اداری دو جداره

 پارتیشن ها می توانند در حالت هایی به صورت یکسره عمل کنند و دو دیوار روبروی هم را به یکدیگر متصل کنند.در این حالت، یک فضا به طور کامل به وسیله تقسیم کننده جدا می شود و حالت مستقلی به خود می گیرد. بدیهی است که وجود باز شویی مانند درب، برای رفت و آمد نیاز است. قیمت پارتیشن اداری نسبت به هزینه ساخت یک دیوار که نمی توان استفاده مجدد از آن کرد بسیار پایین تر و به صرفه تر است؛ چرا که در صورت نیاز می توانید محل پارتیشن ها را تغییر دهید.در ادامه، انواع پارتیشن های اداری ارائه شده اند.

 انواع پارتیشن ها

پارتیشن ها به طور کلی به دو دسته پارتیشن های تک جداره و دو جداره تقسیم می شود.البته استفاده از هرکدام باید در جای درستی صورت گیرد. البته پارتیشن ها را به انواع دیگری نیز می توان تقسیم بندی کرد. مثلاً پارتیشن با فریم چوبی یا آلومینیومی ، پارتیشن با پایه چوبی و شیشه ای از دیگر انواع پارتیشن های اداری هستند. البته بسته به نوع پارتیشن قیمت پارتیشن اداری نیز متفاوت است.

 

پارتیشن اداری دو جداره

 

در اداره ها اگر هدف جدا کردن کامل دو فضا و اتاق از یک دیگر باشد به طوری که بخواهیم محیط را از هر سر و صدایی عایق کنیم، بهتر است از پارتیشن دو جداره و بلند استفاده کنیم. اما اگر هدف تنها بخش بندی فضای کار باشد، معمولاً از پارتیشن تک جداره و کوتاه استفاده می شود تا فضا بزرگ تر دیده شده و البته در استفاده از بعضی منابع مانند منابع نور و سیستم های تهویه صرفه جویی شود.

 

پارتیشن اداری دو جداره

 

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره، نوعی پارتیشن است که برای تفکیک فضاهای مختلف مسکونی، اداری، تجاری، دانشگاهی و… به کار می رود یا به عبارت دیگر با استفاده از پارتیشن تک جداره می توانید یک محیط بزرگ را به چند بخش کوچکتر با کاربری های مختلف تقسیم کنید.پارتیشن تک جداره کاربردهای متفاوتی دارد؛ به عنوان مثال برای جدا کردن حال و پذیرایی از هم، برای ایجاد دو کلاس درس مختلف از یک کلاس، برای پنهان کردن بخش هایی از ساختمان از دید عموم، برای ساخت یک فضای بازی برای کودکان، برای تفکیک ورودی از بخش های دیگر ساختمان و… می توانیم از پارتیشن تک جداره استفاده کنیم.

 پارتیشن اداری دو جداره

پارتیشن تک جداره با استفاده از مواد مختلف مانند ام دی اف، شیشه و آلومینیوم ساخته می شود که ابعاد و ارتفاع آن بسته به نیاز مشتری قابل تغییر است؛ به عنوان مثال پارتیشن تک جداره را می توان به صورت کوتاه، نیمه بلند، بلند و حتی تا سقف طراحی کرد اما در هر حال توصیه می شود که ارتفاع درب پارتیشن کمتر از دو متر نباشد. پارتیشن تک جداره معمولا از مواردی است که در شرکت ها برای تفکیک سازی وتقسیم بندی محیط ها استفاده می کنند.

پارتیشن اداری دو جداره

پارتیشن تک جداره یکی از بهترین روش های جداسازی محیط به شمار می رود که بتوان از فضای موجود نهایت بهره را برد.اگر به دنبال راهی برای کاهش هزینه های جداسازی محیط کار خود هستید و یا زمان کافی برای دیوار کشی قسمت های داخلی ساختمان ندارید،  بهره گیری از این محصول کارآمد این امکان را فراهم می آورد تا بتوان فضای در دسترس را به قسمت های مختلف با ابعاد گوناگون تقسیم نمود تا بتوان از آن بهترین استفاده را برد.

پارتیشن اداری دو جداره

به سبب زیبایی منحصر به فردی که پارتیشن های تک جداره از آن برخوردار می باشد، این امکان را فراهم می آورد تا با بهره گیری از آن بتوان به محیطی زیبا دسترسی یافت.پارتیشن تک جداره به گونه ای طراحی شده است که در کوتاه ترین زمان ممکن از قابلیت نصب و اجرا برخوردار می باشد و به سبب همین امر این امکان را فراهم می آورد تا بتوان در زمان به میزان قابل ملاحظه ای صرفه جویی به عمل آورد.پارتیشن تک جداره به سبب تنوع زیادی که دارد، دارای قیمت مناسبی می باشد به همین جهت مورد توجه شرکت های بسیاری قرار گرفته است و نکته قابل توجه استحکام فراوان این محصول می باشد

پارتیشن اداری دو جداره

 پارتیشن‌های تک جداره، ستون‌های متعددی دارند که جای گرفتن آن‌ ها را روی سطح زمین راحت می سازد؛ به طوری که پارتیشن می تواند بدون لغزندگی بایستد.این نوع پارتیشن ها شکل قاب‌های یک تکه را دارند. حذف خطوط زاید در طراحی پروفیل، زیبایی این پارتیشن ها را بیش تر می کند. تولید پارتیشن های تک جداره با استفاده از پروفیل‌های 4*4 انجام می شود که در آن از یک لایه آلومینیومی با روکش آنادایز شده بهره گرفته می شود. این امر به استحکام بیش تر پارتیشن کمک می کند.

پارتیشن اداری دو جداره

 خصوصیات پارتیشن تک جداره

 • مناسب بودن قیمت نسبت به نوع دو جداره
 • سبک بودن در کنار بهره مندی از خاصیت جابجایی آسان
 • امکان استفاده از یراق آلات و قفل روی درب ها
 • امکان بهره گیری از پر کننده های گوناگون، مثل شیشه، پلکسی، ام دی اف و …
 • سرعت بالای نصب
 • بهره مندی از قابلیت مونتاژ ساده و سریع

 • لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید...
  برای طراحی با کارشناسان مبلمان اداری آدینا تماس بگیرید.
                                                                 آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما
  لطفا با کارشناسان ما در بخش فروش با شماره های زیر در ارتباط باشید...
     02144620089                  02144620087                02144620086               09384993620

دسته‌بندی