میز کنفرانس دایره ای وگرد

میز کنفرانس گرد :

میز کنفرانس گرد یا دایره ای طرفداران خاص خود را دارد البته که میز های کنفرانس تنوع زیادی را در طرح ها و مدل های خود دارند که هر کدام بسته به متریال مصرفی ،  طرح محصول و ابعاد تقسیم بندی می شوند . میز های کنفرانس گرد یا دایره ای یکی از بهترین انتخاب ها برای تمام مجموعه های می تواند باشد . در ادامه به دلایل این موضوع بیشتر می پردازیم . ما در شرکت مبلمان اداری  آدينا همیشه بهترین کیفیت را برای محصولات در نظر گرفته ایم و این موضوع باعث شده تا کنون بیشترین میزان رضایت را از کارفرمایان خود به دست بیاریم .

میز کنفرانس دایره ای وگرد

دو نکته مهم در رابطه با خرید میز کنفرانس گرد یا دایره ای

مشخصات فنی و ابعاد میز کنفرانس گرد یا دایره ای

روش های خرید میز کنفرانس گرد و مخاطبین آن

مشخصات فنی و ابعاد میز کنفرانس دایره ای:

میز های کنفرانس گرد یا دایره ای ابعاد متفاوتی دارند . میز های اداری گرد طراحی خاص خود را دارند ، پایه ها در این میز های اداری بسیار نقش مهم و اساسی بر زیبایی و کارایی ، و همینطور قیمت تمام شده و زمان تولید محصول نیز دارد . در ادامه همراه ما باشید تا به ترتیب با انواع پایه های میز کنفرانس دایره ای و ابعاد مناسب میز کنفرانس گرد آشنا شوید .

میز کنفرانس دایره ای وگرد

انواع پایه های میز های کنفرانس گرد یا دایره ای:

میز های کنفرانس از متریال مختلفی ساخته می شوند . استفاده از شیشه و فلز و همینطور  چوب و ام دی اف در ساخت و تولید این مدل از میز های اداری بسیار رایج است . میز های کنفرانس نیز از پایه های متفاوتی تشکیل شده اند و شما می توانید میز کنفرانس پایه فلزی با استیل براق و مدرن داشته باشید یا از پایه های چوبی و ام دی اف در میز کنفرانس خود بهره ببرید .میز کنفرانس گرد یا دایره ای صفحه انحنا دار و دایره ای دارد  و دلیل این نامگذاری هم به دلیل این مدل طراحی است .

میز کنفرانس دایره ای وگرد

 در کنار صفحه اصلی که گرد است پایه ها می توانند متفاوت باشند . در بالا دیدیم که هم ممکن است از پایه فلزی برای نگه داری استفاده شود ، هم ممکن است از پایه های ام دی اف و چوب استفاده شود . البته اگر طرح مد نظر شما در قسمت جلوی میز دارای تابلو بود ، این تابلو با مهارت خاص باید انحنا پیدا کند که نمای کار را حفظ کند .

كيفيت ميز كنفرانس گرد:

خم کردن ورق ام دی اف کار ساده ای نیست . ممکن است کارگاه ها و شرکت های کوچک و بزرگ زیادی در این زمینه مشغول به کار باشند ، اما تعداد شرکت های ممعتبر و حرفه چقدر است ؟ شرکت مبلمان اداری یکتا با سابقه درخشان خود در صنعت مبلمان و دکوراسیون اداری توانسته جایگاه خوبی را به دست بیاورد . 

میز کنفرانس دایره ای وگرد

طراحی و تولید انواع میز های اداری با طرح های خاص را به ما بسپارید ، همکاری با حرفه ای ها و به کار گیری دانش و استفاده از ماشین آلات مدرن در این صنعت ، باعث موفقیت مجموعه ما شده است . کافیست با ما تماس بگیرید .

ابعاد میز کنفرانس گرد یا دایره ای:

میز های کنفرانس حداقل دو نفره می باشند و حداکثری برای این میز های وجود ندارد اما به یک نکته مهم توجه داشته باشید . میز کنفرانس یکی از مهمترین لوازمی است که باید در هر مجموعه ای وجود داشته باشد . بسته به تعداد نفرات مد نظر شما و ابعاد و متراژ محیط میز های کنفرانس متنوعی برای شما وجود دارد . میز کنفرانس گرد نیز مانند سایر میز های کنفرانس امکان طراحی و تولید برای هر تعدادی در هر فضایی را دارد.

میز کنفرانس دایره ای وگرد

ابعاد میز کنفرانس دایره ای متفاوت است و تعیین شعاع و محیط این مقطع دایره ای به تعداد کاربران شما و متراژ محیط بستگی دارد . در این باره بهتر است با کارشناسان مربوطه مشورت کنید تا راهنمایی ها و نکات ارزشمندی را در رابطه با خرید مبلمان اداری به شما گوشزد کنند .

روش های خرید میز کنفرانس گرد و مخاطبین آن:

میز های کنفرانس گرد را شما می توانید از تمام شرکت ها و تولید کنندگان معتبر حاضر در صنعت مبلمان اداری بخرید اما بهتر است از مجموعه خودمان برای شما بگوییم که در یک کلام ، بالاترین کیفیت در کنار بهترین قیمت را می توانید از مبلمان اداری یکتا بخواهید .

میز کنفرانس دایره ای وگرد

قيمت میز کنفرانس گرد:

کافیست برای آگاهي از قيمت خريد مير كنفرانس گرد  با شماره های ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب ما به شما پاسخ دهند .  البته می توانید با شماره ی موبایل زیر فقط از طریق واتساپ ارتباط بگیرید و درخواست ارسال کارشناس را به محل مورد نظر خود جهت اندازه گیری و دریافت کاتالوگ محصولات ما ثبت نمایید .بالاتر به اهمیت وجود میز کنفرانس در هر مجموعه ای اشاره کردیم اما چه کسانی مخاطب میز های کنفرانس گرد هستند ؟ در پاسخ به این سوال بهتر است بگوییم مجموعه هایی که فاکتور های زیر را داشته باشند یا خواهان این پارامتر ها هستند :

میز کنفرانس دایره ای وگرد

متراژ محیط اتاق کنفرانس شما و پلان بنا به گونه ای باشد که بیشترین میزان استفاده از محیط توسط میز کنفرانس دایره ای صورت پذیرد . یا حتی محیط شما کوچک باشد می توانید با سفارش میز کنفرانس گرد دو نفره یا چهار نفره در کنار استفاده بهینه از فضا ، میز کنفرانس هم داشته باشید .

طرفدار سبک مدرنیته در دکوراسیون اداری باشید !! مبلمان اداری به دو دسته کلی مبلمان اداری کلاسیک و مبلمان اداری مدرن  تقسیم بندی می شود . هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند و به صورت سلیقه ای یا کاربردی می توان آن ها را انتخاب کرد . میز کنفرانس گرد یا دایره ای می تواند محیط شما را خاص تر و مدرن تر کند.

میز کنفرانس دایره ای وگرد

سلیقه شخصی خودتان است !! شاید از لحاظ متراژ  و سبک دکوراسیون دست شما برای انتخاب هر نوع میز کنفرانس باز است اما سلیقه شخصی شما این است که از سبک گرد یا دایره ای استفاده کنید . قبل از اقدام به خرید مبلمان اداری لوکس حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید .