صندلی اداری کلاسیک

صندلی کلاسیک:

  • بعضی افراد فکر میکنند که سبک کلاسیک را  فقط می توانند در دکوراسیون اداری فضاهای قدیمی مانند موزه ها  یا فضاهای سنتی مانند رستورانهای سنتی ببینند .اما مطالعات نشان داده است که با اینکه در قرن بیستم زندگی می کنیم اما همچنان طرفداران سبک کلاسیک بسیار زیادند 

  • مبلمان اداری آدینابا توجه به استقبال افراد از این سبک ، توانسته تا با استفاده از افراد مجرب و کارخانه تولیدی خود ، صندلی های اداری کلاسیک را طراحی و تولید نموده ، و با حذف واسطه بطور مستقیم در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

صندلی مدیریتی کلاسیک:

صندلی مدیریت کلاسیک ، در طراحی تمام اصول استاندارد و ارگونومی را باید رعایت کند اما در تولید آن بجای استفاده از فلز یا چوب هفتلا ، از چوب طبیعی استفاده می شود ،عمدتا بدنه، دسته و پایه صندلی اداری کلاسیک از چوب میباشد . چوب مورد استفاده در تولید این صندلی اداری از جنس چوب راش یا چوب کاج می باشد که بر روی آن رنگ پلی اورتان پاشیده می شود . چرم مورد استفاده در مبلمان اداری کلاسیک معمولا از جنس چرم طبیعی می باشد .

طراحی خاص برای سلیقه‌ای خاص…

صندلی اداری کلاسیک با طراحی خاصی که دارد طرفدارن خود را همیشه داشته است. بخشی از سبک مبلمان اداری کلاسیک می‌باشند که معمولاً پا استفاده از چوب و چرم طراحی و تولید می‌شوند. صندلی کلاسیک زیر مجموعه صندلی‌های اداری محسوب می‌شود که در ادامه این بخش، تیم تحریریه آدینا شما را با صندلی کلاسیک بیشتر آشنا می‌کند.

تنوع مدل‌های زیاد – انواع صندلی اداری کلاسیک :

ما در شرکت آدینا سعی داریم تا مدل‌های متفاوتی از صندلی‌های اداری را برای شما به نمایش گذاریم تا تمام سلایق را پوشش دهیم. همان‌طور که گفته شد برای اداره‌ها و سازمان‌ها، بنا بر نوع کاربری، می‌توان از صندلی‌های اداری مختلفی استفاده کرد. برای مثال بهتر است کارمندانی که با کامپیوتر بیشتر کار می‌کنند از صندلی‌های مخصوص کامپیوتر استفاده نمایند.

بیشتر بخوانید : انواع میز کنفرانس

 صندلی‌های اداری ما، دارای چندین قابلیت برای تراز کردن و به اصطلاح تنظیم ارگونومیک مناسب بدن می‌باشند. قابلیت‌های چرخش 360 درجه برای صندلی‌های اداری که کاربران در حین انجام امور از آن‌ها استفاده می‌کنند، الزامی است. صندلی‌های ارگونومیک یکی از پرطرفدارترین صندلی‌های اداری می‌باشند چرا که فشار را از ستون فقرات و مفاصل بر می‌دارد و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فرد احساس راحتی داشته باشد و مخصوصاً برای افرادی که دچار درد کمر یا در مفاصل پا و گردن هستند بسیار مناسب می‌باشند.