میز مدیریت کلاسیک

خصوصیات  میز مدیریتی کلاسیک :

میز مدیریت کلاسیک یک ویژگی اصلی باید داشته باشد و آن هم تسهیل عملکرد مدیر می باشد . البته علاوه بر این وظیفه ذاتی ، میز مدیریتی باید به زیبا سازی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت نیز کمک شایانی بنماید .بخاطر داشته باشید که قبل از هر چیزی یک میز مدیریت در یک فضای اداری باید قبل از هرچیزی نمایشی از اقتدارو شان مدیری باشد که از آن استفاده می کند .

میز مدیریت کلاسیک

  ابعاد میز مدیریت نسبت به میز کارشناسی بزرگتر است و با توجه  به فضای موجود در اتاق مدیر میتواند طول آن به سه متر یا بیشتر هم برسد.در ساخت  این میز اداری باید  از بهترین مواد اولیه و یراق آلات  استفاده نمود . شرکت مبلمان اداری آدینا ، برای  طراحی و تولید این میز سیستم فایلینگ یا فایل سه کشوی مناسب میز را هم در نظر میگیرد  تا دسترسی کاربر را  به مدارک و لوازم مورد نیاز خود تسهیل نماید.

میز مدیریت کلاسیک

میز مدیریت کلاسیک سلطنتی و ویژگیهای اصلی آن:

برای فهم  خصوصیات اصلی میزهای  مدیریتی طراحی و ساخته شده در مبلمان اداری آدینا  موارد زیر را بررسی نمایید :

طرح و استایل ظاهری میزهای مدیریتی چوبی کلاسیک  :

میزهای مدیریتی، طراحی و  تولید شده درکارخانه یکتا  با طرح های  کاملا لوکس و در سبک های کلاسیک و مدرن و بصورت سفارشی توسط طراحان خبره این شرکت طراحی شده و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته توسط افراد با تجربه و حرفه ای تولید میگردند. 

میز مدیریت کلاسیک

 در طراحی میزهای مدیریتی مبل اداری یکتا دکور نه تنها به مساله  زیبایی و جذابیت  آنها توجه شده است ، بلکه همچنین بطور ویژه به مساله  کارایی و سهولت استفاده از آنها نیز پرداخته شده است . این میزها با طرح های نفیس و شیک خود رقیب اصلی میز مدیریت  خارجی میباشند.

میز مدیریت کلاسیک

اندازه و ابعاد میز مدیریتی کلاسیک :

ابعاد و اندازه  استاندارد میز مدیریتی معمولا  با طول 2متر و بیشتر و همچنین  عرض 90 سانتی متر و بیشتر است البته عمدتا میزهای مدیریت بهمراه یک ال با طول 150 سانتی متر میباشند که میتواند در طرف راست یا چپ میز قرار گیرد .البته این ابعاد میتواند بنا  به سفارش مشتری  تغیر کند . اما کارشناسان ما در آدينا به شما توصیه می کنند که طول میز مدیریت را دیگر از 180 سانتی متر کمتر نگیرید.

میز مدیریت کلاسیک

بطور کلی میتوان این نتیجه را گرفت که  میز مدیریت  نسبت به میزهای کارمندی و کارشناسی، دارای طول و عرض بیشتری است و به فضای بیشتری نیاز دارد . دلیل اصلی این امر بخاطرقرار گرفتن سیستم کامپیوتر بر روی میز ، همچنین لوگوی شرکت یا نشان تجاری شرکت که بصورت لوح میباشد ، تقویم کاری مدیر ، کارتابل  و… بر روی میز میباشد .

میز مدیریت کلاسیک

  تنوع رنگ در میز مدیریت کلاسیک شیک :

امروزه سفارش دادن یک میز مدیریت با رنگ دلخواه دیگر کار سختی نیست . البته بشرط الینکه شما در زمان خرید ، یک شرکت مبلمان اداری سفارشی ساز نظیر یکتا دکور را انتخاب کرده باشید .تنوع ام دی افهای موجود در بازار که توسط برندهای ایرانی و خارجی تولید شده اند به میزانی  است که حتما هر سلیقه ای میتواند رنگ دلخواه خود را پیدا کند .

میز مدیریت کلاسیک

این موضوع که  در طراحی و تولید میز مدیریت از رنگهای تیره بیشتر  استفاده گردد یا رنگ روشن غالب باشد کاملا بستگی به سلیقه افراد دارد ولی ما بعنوان یک شرکت با تجربه در این زمینه  به شما پیشنهاد میکنیم برای انواع میز مدیریتی کلاسیک از رنگهای طرح چوب و برای میزهای مدیریت مدرن از رنگهای روشنتر  استفاده کنید .

میز مدیریت کلاسیک

خرید میز مدیریت کلاسیک لوکس:

در زمان خرید میز مدیریت باید ، با دقت تمام ابتدا خواسته های مدیر خود را در مورد میز و اینکه این میز اداری در کار چگونه به او کمک میکند درک کنید . آیا مدیر شما به یک میز مدیریت کلاسیک  اهمیت می دهد یا در جستجوی یک میز مدیریت مدرن میباشد . لوکس بودن محصول برای او در اولویت اول قرار دارد یا عملکرد محصول .

میز مدیریت کلاسیک

در یک سازمان  پرسنل ،وظیفه مخصوص به خود را دارند بنابراین باید وسایل مورد نیاز فعالیت  خود را  داشته باشند یکی از این تجهیزات  که برای هر فرد در سازمان  حیاتی است میز اداری میباشد.میزهای اداری با توجه به طرح و عملکرد در شرکتها  بسیار متنوع میباشند  و البته این موضوع را فراموش نکنید که دلیل تخصصی کردن و نام گذاری میزهای اداری ،نظیر مدیریتی ،کارمندی،کارشناسی،کارگروهی و ميز کنفرانس بخاطر  راحتتر کردن وظایف پرسنل و یاری رساندن به آنها در انجام وظایفشان میباشد .

میز مدیریت کلاسیک

قیمت میز مدیریت کلاسیک لاکچری :

قیمت میز مدیریت ، نسبت به سایر میزهای اداری بالاتر است و البته این هم بدلیل طرح های آن و هم استفاده از مواد اولیه مرغوبتر در تولید این میز اداری میباشد. اگر شما از کارخانه مبلمان اداری آدينا  خرید نمایید ،علاوه بر حذف واسطه ها ، میتوانید از گارانتی دوساله محصول نیز برخوردار شوید و همیشه میتوانید این برداشت راداشته باشید که  بدون توجه به نوع میز اداری ای که خریداری نموده اید ،

میز مدیریت کلاسیک

یعنی چه میز مدیریتی و چه میز کارگروهی  و یا هر میز اداری دیگری خرید نمایید ،بغیر  از عملکرد و ماهیت میز که ذاتا تغییر می کند هیچ مورد دیگری تغییر نخواهد کرد.یعنی کیفیت مواد اولیه (ام دی اف ،چوب ، استیل ، شیشه )و یراق آلات و مقاومت و کارایی آنها همه یکسان  و برابر خواهد بودآدينابا ارائه دادن ضمانتنامه کتبی دوساله برای انواع میزهای اداری خود   این اطمینان خاطر را به مشتریان میدهد  که آنها با یک فروشنده حرفه ای طرف هستند.

کیفیت انواع میز مدیریت چوبی و کلاسیک :

کیفیت میز مدیریتی  اولین و مهمترین مساله ای است که باید در زمان انتخاب و خرید میز به آن توجه نمایید .  دربیشتر اوقات از نحوه طراحی و تولید محصول میتوان به کیفیت آن پی برد . جنس ام دی اف و یراق آلات اهمیت کلیدی در ماندگاری و دوام یک میز اداری دارد،‎  به این مسئله توجه کنید که میز اداری باید جزو کالاهای سرمایه ای و با دوام باشد و نباید آنرا زود زود تعویض کرد . همچنین با توجه به اهمیت وظایف یک مدیر ،میز اداری نمیتواند دائما برای تعمیر از شرکت بیرون برده شود یا افرادی برای تعمیر آن به دفتر مدیریت مراجعه نمایند .