میز مدیریت

انواع میز مدیریتی مدرن مبلمان اداری آدینا (تک و بهمراه کنفرانس):

میز های مدیریت مدرن و سفارشی آدینا ، با برترین ایده های طراحی و قابلیت برای مدیران عامل و مدیران ارشد طراحی و تولید شده وبرای سازمان شما عرضه می شوند.این میزها دارای تنوع رنگ بوده و علاوه برآن مدیران محترم میتوانند آنرا مطابق با فضای اتاقشان بصورت ابعاد سفارشی ، سفارش دهند . این میزهای اداری مدرن و لوکس معمولا همراه با ال راست یا چپ ویا ال متحرک و قابل انتقال بوده و اکثر آنها دارای فایل سه یا چهارکشو با قفل مرکزی میباشند. میز مدیریت لوکس آدینا علاوه بر رعایت استاندارد های  طراحی از مواد اولیه مرغوب و در طرحهای خاص ساخته میشود تا شیک بودن و لاکچری بودن را در اتاق مدیریت .در تمامی میزهای مدیریتی تولید شده توسط آدینا بحث راحتی مدیر و همچنین به حداقل رساندن ریسک احتمالی از کار مداوم برای کاربر رعایت گردیده است . آدینا با ارائه رنج متنوعی از محصولات اداری با قیمت های متفاوت سعی داشته تا برای هر بودجه و هر سلیقه ای میز مدیریت در خور نام خود ارائه دهد .

محیط کاری 
کافی باید از تنوع رنگ و همچنین تنوع طرح چشم نواز باشد که در آدینا این  موضوع بدرستی پیاده سازی و رعایت شده است . انواع میز مدیریتی مدرن ارائه شده توسط آدینا ، میتواند همراه با میز کنفرانس 2 الی 8نفره  برای اتاق مدیریت باشد .علاوه بر آن مدیران میتوانند همراه با میز مدیریت خاص ، کردانزای آنرا نیز سفارش دهند .میز مدیریت تولیدی ما از بهترین مواد و یراق آلات تولید شده وانواع مختلفی دارد 


میز مدیریت اداری  تمام ام دی اف

میز اداری مدیریت با ام دی اف و شیشه

میز مدیریت لوکس با چرم و فلز

میز مدرن  مدیریت هایگلاس 

و میز مدیریت چوبی با رنگ پلی استر و پلی اورتان 

علاوه براین آدینا ، میزهای مدیریت خود راهم بصورت میز مدیریت مدرن ، و هم بصورت میز مدیریت کلاسیک طراحی نموده است .

میز مدیریتی مدرن و لوکس

 اصلی ترین اتاق در یک سازمان یقینا اتاق مدیریت است ،این اتاق همانطور که از نامش پیداست مرکز فرماندهی یک شرکت بسمت اهداف خود میباشد به همین دلیل نیز باید تجهیزات و لوازم اداری خاص خود را داشته باشد و درصورت امکان حتی لوکس و شیک و امروزی و مدرن باشد .میز اداری مدرن که برای میز مدیر در نظر گرفته میشود باید دارای خصوصیات منحصر بفرد خود باشد از آنجاییکه تیپ کاری مدیران ارشد با تیپ کاری سایرین فرق دارد یعنی مدیران کمتر کار اپراتوری انجام میدهند و بیشتر کار بررسی و تحلیل را در پشت میز خود انجام میدهند نیاز دارند که ساعتهای متمادی را در پشت میز اداری خود سر کنند بنابراین بیش از هر چیزی باید احساس آرامش داشته باشند تا بتوانند روی کار خود تمرکز لازم را داشته باشند . ابعاد میز مدیریت و رنگ و حتی مدل آن باید متناسب با دکوراسیون و فضای اتاق مدیریت باشد و برآیند چینش آن منجر به راحتی و آرامش در محیط کار گردد .

شرکت مبلمان اداری آدینا با درک این موضوع رنج متنوعی از انواع میز مدیریت را طراحی و تولید نموده است که علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب ، سعی کرده تا از بهترین یراق الات موجود در بازار نیز استفاده نماید . همچنین در طراحی این میز مدیریتی علاوه بر بحث لوکس بودن آنها به بحث رعایت اصول ارگونومی نیز در طراحی توجه کامل شده است

طراحان شرکت آدینا برای کسانیکه همواره دنبال موارد خاص هستند شرایط استثنایی طراحی گذاشته است بدین معنی که اگر شما از میزهای موجود در سایت www.adyina.comموردی را نپسندیدید میتوانید طرح دلخواه یا طرحی که نزدیک به سلیقه شماست را با طراحان ما در میان بگذارید تا بتوانند میز مدیریتی در خور سلیقه شما را طراحی کنند . برای مشاوره با کارشناسان ما کافیست فقط با شماره 02144620089تماس بگیرید.


خصوصیات  میز مدیریتی مدرن

آدینا ، با ارائه رنج کامل و متنوعی از انواع میز مدیریت لوکس،مدرن . همچنین کلاسیک در طی سالها فعالیت خود به مهارت کافی و بالایی در زمینه طراحی و تولید سفارشی رسیده است .میزهای مدیریتی با توجه به طرح ، انداره,نوع کاربرد و ... دارای خصوصیات منحصر بفردی  می باشند که در ادامه توجه شمارا به بخش هایی از آنها معطوف میکنیم :


ابعاد میز مدیریتی مدرن

 ابعاد میز مدیریتی نسبت به سایر میزهای اداری نظیر میز کارمندی و کارشناسی و معاونت بیشتر است . این به این دلیل است که مدیریت بتواند علاوه بر کامپیوتر ، تقویم ، نشان تجاری شرکت ، کاتالوگ و... را براحتی روی سطح میز قراردهد و البته باز هم باید فضایی یر روی میز برای وسایل پذیرایی باقی بماند . هر چقدر اتاق مدیریت بزرگتر باشد میتوان ابعاد میز مدیریت را بزرگتر در نظر گرفت این کار علاوه بر اعتبار بخشی به مدیریت باعث میشود تا کارها و وظایفش را نیز راحتتر انجام دهد .


رنگ میز مدیریتی مدرن

اینکه کدام رنگ برای میز مدیریت بهتر است واقعا هم به بحث سلیقه بر میگردد و هم به نوع سبکی که برای مبلمان اداری سازمان خود استفاده میکنید اگر شما برای تجهیز دفتر خود از مبلمان اداری مدرن استفاده کنید یقینا رنگ میز مدیریت باید در زمره رنگ های روشن باشد و اگر برای تجهیز دفاتر خود از سبک مبلمان اداری کلاسیک استفاده میکنید بهتر است از رنگ های تیره و طرح چوب برای رنگ میز مدیریت استفاده نمایید  . رنگ های تیره گیرایی بالاتری  دارند و از سوی دیگر بیشتر می توانند توجه ناظرین را به خود جلب کنند. البته توصیه ما به شما اینست که در زمان انتخاب رنگ برای میز مدیریت حتما رنگی را در نظر بگیرید که با دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت کاملا همخوانی و سازگاری داشته باشد .


طرح و استایل  میز مدیریت مدرن

میز مدیریت بهتر است ساده نباشد . بلکه دارای طرح و فرم خاصی باشد . البته این طرح و فرم باید مطابق بقیه المانهای مبلمان اداری تهیه شده برای سازمان باشد و با آنها مطابقت داشته باشد در هرصورت میز مدیریت باید لوکس و دارای طرح خاص باشد .


ارتفاع میز مدیریت مدرن

ارتفاع میز مدیریت مانند سایر میزهای اداری باید استاندارد باشد بدین صورت که نه بیش از اندازه بلند و مرتفع باشد که دسترسی مدیر را به وسایل و لوازم اداری روی میز را با دشواری روبرو کند  همجنین کوتاه شدن ارتفاع میز مدیریت نیز آسیب های جسمانی به سلامتی و بدن کاربر خواهد رساند . استاندارد تعیین شده برای ارتفاع مناسب میز اداری 75سانتی متر میباشد . شرکت آدینا با درک صحیح این استاندارد آنرا در زمان طراحی و تولید انواع میز مدیریت در نظر میگیرد .


مقایسه میزهای مدیریت امروزی و میزهای قدیمی

امروزه بحث طراحی و دکوراسیون اداری متحول شده است مدرنیته کار خود را کرده است و تاثیرات خود را در همه جا بجای گذاشته است . همچنین پیشرفت وسایل تولید و ماشین آلات نیز باعث شده تا دست طراحان در ارائه انواع طرحهای جدید در مورد انواع میز مدیریتی باز باشد . در میزهای قدیمی سادگی موج میزند و همچنین رنگ بندی محدود ولی در میزهای جدید طرحها مدرنتر و زیبا تر شده اند و استفاده از مواد اولیه لوکس توانسته تا میز مدیریت را به کالای لوکس اداری تبدیل کند .علاوه بر آن آگاهی مشتریان از بحث استاندارد و ارگونومی باعث شده تا تمام تولیدکنندگان معتبر نظیر آدینا ، استفاده از بهترین طرحها را با تمرکز بر راحتی و آسایش کاربران در برنامه تولید خود قراردهند . شعار ما در محموعه تولیدی آدینا عبارت "آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما میباشد " و برای تحقق این شعار کلیه پرسنل مان را آموزش داده ایم . شما میتوانید برای سفارش انواع میز مدیریتی با مشاورین ما در بخش فروش با شماره 02144620086در تماس باشید

 


 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.