میز مدیریت

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

انواع میز مدیریتی:

میز های مدیریت مدرن و سفارشی آدینا ، با برترین ایده های طراحی و قابلیت برای مدیران عامل و مدیران ارشد طراحی و تولید شده وبرای سازمان شما عرضه می شوند.این میزها دارای تنوع رنگ بوده و علاوه برآن مدیران محترم میتوانند آنرا مطابق با فضای اتاقشان بصورت ابعاد سفارشی ، سفارش دهند . این میزهای اداری مدرن و لوکس معمولا همراه با ال راست یا چپ ویا ال متحرک و قابل انتقال بوده و اکثر آنها دارای فایل سه یا چهارکشو با قفل مرکزی میباشند.

میز مدیریت لوکس آدینا علاوه بر رعایت استاندارد های  طراحی از مواد اولیه مرغوب و در طرحهای خاص ساخته میشود تا شیک بودن و لاکچری بودن را در اتاق مدیریت .در تمامی میزهای مدیریتی تولید شده توسط آدینا بحث راحتی مدیر و همچنین به حداقل رساندن ریسک احتمالی از کار مداوم برای کاربر رعایت گردیده است . آدینا با ارائه رنج متنوعی از محصولات اداری با قیمت های متفاوت سعی داشته تا برای هر بودجه و هر سلیقه ای میز مدیریت در خور نام خود ارائه دهد .

.میز مدیریت تولیدی ما از بهترین مواد و یراق آلات تولید شده وانواع مختلفی دارد:

میز مدیریت اداری  تمام ام دی اف

میز اداری مدیریت شیشه ای 

میز مدیریت پایه استیل
میز مدیریت پایه فلزی 

میز مدرن  مدیریت هایگلاس 

و میز مدیریت چوبی با رنگ پلی استر و پلی اورتان
و
میزهای کلاسیک سلطنتی 


محیط کاری کافی باید از تنوع رنگ و همچنین تنوع طرح چشم نواز باشد که در آدینا این  موضوع بدرستی پیاده سازی و رعایت شده است . انواع میز مدیریتی مدرن ارائه شده توسط آدینا ، میتواند همراه با میز کنفرانس 2 الی 8نفره  برای اتاق مدیریت باشد .علاوه بر آن مدیران میتوانند همراه با میز مدیریت خاص ، کردانزای آنرا نیز سفارش دهند .علاوه براین آدینا ، میزهای مدیریت خود راهم بصورت میز مدیریت مدرن ، و هم بصورت میز مدیریت کلاسیک طراحی نموده است .

میز مدیریتی مدرن و لوکس:

 اصلی ترین اتاق در یک سازمان یقینا اتاق مدیریت است ،این اتاق همانطور که از نامش پیداست مرکز فرماندهی یک شرکت بسمت اهداف خود میباشد به همین دلیل نیز باید تجهیزات و لوازم اداری خاص خود را داشته باشد و درصورت امکان حتی لوکس و شیک و امروزی و مدرن باشد .میز اداری مدرن که برای میز مدیر در نظر گرفته میشود باید دارای خصوصیات منحصر بفرد خود باشد از آنجاییکه تیپ کاری مدیران ارشد با تیپ کاری سایرین فرق دارد یعنی مدیران کمتر کار اپراتوری انجام میدهند و بیشتر کار بررسی و تحلیل را در پشت میز خود انجام میدهند نیاز دارند که ساعتهای متمادی را در پشت میز اداری خود سر کنند بنابراین بیش از هر چیزی باید احساس آرامش داشته باشند تا بتوانند روی کار خود تمرکز لازم را داشته باشند . ابعاد میز مدیریت و رنگ و حتی مدل آن باید متناسب با دکوراسیون اداری و فضای اتاق مدیریت باشد و برآیند چینش آن منجر به راحتی و آرامش در محیط کار گردد .

شرکت مبلمان اداری آدینا با درک این موضوع رنج متنوعی از انواع میز مدیریت را طراحی و تولید نموده است که علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب ، سعی کرده تا از بهترین یراق الات موجود در بازار نیز استفاده نماید . همچنین در طراحی این میز مدیریتی علاوه بر بحث لوکس بودن آنها به بحث رعایت اصول ارگونومی نیز در طراحی توجه کامل شده است.

طراحان شرکت آدینا برای کسانیکه همواره دنبال موارد خاص هستند شرایط استثنایی طراحی گذاشته است بدین معنی که اگر شما از میزهای موجود در سایت www.adyina.comموردی را نپسندیدید میتوانید طرح دلخواه یا طرحی که نزدیک به سلیقه شماست را با طراحان ما در میان بگذارید تا بتوانند میز مدیریتی در خور سلیقه شما را طراحی کنند . برای مشاوره با کارشناسان ما کافیست فقط با شماره 02144620089تماس بگیرید.

میز مدیریتی  خاص :

آدینا ، با ارائه رنج کامل و متنوعی از انواع میز مدیریت لوکس،مدرن . همچنین کلاسیک در طی سالها فعالیت خود به مهارت کافی و بالایی در زمینه طراحی و تولید سفارشی رسیده است .میزهای مدیریتی با توجه به طرح ، انداره,نوع کاربرد و ... دارای خصوصیات منحصر بفردی  می باشند که در ادامه توجه شمارا به بخش هایی از آنها معطوف میکنیم :

ابعاد میز مدیریتی:

 ابعاد میز مدیریتی نسبت به سایر میزهای اداری نظیر میز کارمندی و کارشناسی و معاونت بیشتر است . این به این دلیل است که مدیریت بتواند علاوه بر کامپیوتر ، تقویم ، نشان تجاری شرکت ، کاتالوگ و... را براحتی روی سطح میز قراردهد و البته باز هم باید فضایی یر روی میز برای وسایل پذیرایی باقی بماند . هر چقدر اتاق مدیریت بزرگتر باشد میتوان ابعاد میز مدیریت را بزرگتر در نظر گرفت این کار علاوه بر اعتبار بخشی به مدیریت باعث میشود تا کارها و وظایفش را نیز راحتتر انجام دهد .

رنگ میز مدیریتی :

اینکه کدام رنگ برای میز مدیریت بهتر است واقعا هم به بحث سلیقه بر میگردد و هم به نوع سبکی که برای مبلمان اداری سازمان خود استفاده میکنید اگر شما برای تجهیز دفتر خود از مبلمان اداری مدرن استفاده کنید یقینا رنگ میز مدیریت باید در زمره رنگ های روشن باشد و اگر برای تجهیز دفاتر خود از سبک مبلمان اداری کلاسیک استفاده میکنید بهتر است از رنگ های تیره و طرح چوب برای رنگ میز مدیریت استفاده نمایید  . رنگ های تیره گیرایی بالاتری  دارند و از سوی دیگر بیشتر می توانند توجه ناظرین را به خود جلب کنند. البته توصیه ما به شما اینست که در زمان انتخاب رنگ برای میز مدیریت حتما رنگی را در نظر بگیرید که با دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت کاملا همخوانی و سازگاری داشته باشد .

طرح و استایل  میز مدیریت سفارشی:

میز مدیریت بهتر است ساده نباشد . بلکه دارای طرح و فرم خاصی باشد . البته این طرح و فرم باید مطابق بقیه المانهای مبلمان اداری تهیه شده برای سازمان باشد و با آنها مطابقت داشته باشد در هرصورت میز مدیریت باید لوکس و دارای طرح خاص باشد .

ارتفاع میز مدیریت شیک:

ارتفاع میز مدیریت مانند سایر میزهای اداری باید استاندارد باشد بدین صورت که نه بیش از اندازه بلند و مرتفع باشد که دسترسی مدیر را به وسایل و لوازم اداری روی میز را با دشواری روبرو کند  همجنین کوتاه شدن ارتفاع میز مدیریت نیز آسیب های جسمانی به سلامتی و بدن کاربر خواهد رساند . استاندارد تعیین شده برای ارتفاع مناسب میز اداری 75سانتی متر میباشد . شرکت آدینا با درک صحیح این استاندارد آنرا در زمان طراحی و تولید انواع میز مدیریت در نظر میگیرد .

مقایسه میزهای مدیریت لاکچری امروزی و میزهای قدیمی:

امروزه بحث طراحی و دکوراسیون اداری متحول شده است مدرنیته کار خود را کرده است و تاثیرات خود را در همه جا بجای گذاشته است . همچنین پیشرفت وسایل تولید و ماشین آلات نیز باعث شده تا دست طراحان در ارائه انواع طرحهای جدید در مورد انواع میز مدیریتی باز باشد . در میزهای قدیمی سادگی موج میزند و همچنین رنگ بندی محدود ولی در میزهای جدید طرحها مدرنتر و زیبا تر شده اند و استفاده از مواد اولیه لوکس توانسته تا میز مدیریت را به کالای لوکس اداری تبدیل کند .علاوه بر آن آگاهی مشتریان از بحث استاندارد و ارگونومی باعث شده تا تمام تولیدکنندگان معتبر نظیر آدینا ، استفاده از بهترین طرحها را با تمرکز بر راحتی و آسایش کاربران در برنامه تولید خود قراردهند . شعار ما در محموعه تولیدی آدینا عبارت "آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما میباشد " و برای تحقق این شعار کلیه پرسنل مان را آموزش داده ایم . شما میتوانید برای سفارش انواع میز مدیریتی با مشاورین ما در بخش فروش با شماره 02144620086در تماس باشید.

 قیمت میز مدیریت :

انتخاب میز اداریو نکاتی در مورد آن و بررسی سوالاتی پیرامون  انتخاب میز اداری و نکاتی در مورد آن ، بهترین میز اداری به چه میزی می گویند ؟ انواع میز های اداری کدام اند ؟ معتبر ترین شرکت ها در طراحی و تولید میز های اداری چه نام دارند ؟انتخاب میز اداری و نکاتی در مورد آن ها موضوع مورد بحث امروز تحریریه مبلمان اداری یکتا می باشد . میز های اداری انواع مختلفی دارند و از سبک های متفاوتی پیروی می کنند . طرح ها و نمونه های زیادی برای میز های اداری وجود دارد که دست بازی را برای انتخاب به خاطبان داده است . میز های اداری مهمترین بخش در تجهیز دکوراسیون اداری یک سازمان و شرکت هستند ، توجه به زیبایی و کارایی آن ها بسیار پر اهمیت است چرا که ساعات زیادی را پشت این میز های اداری قرار است کاربران صرف کنند . ارگونومیک بودن میز های اداری را باید مورد توجه قرار دهید چرا که علاوه بر صندلی اداری که باید ارگونومیک باشد میز اداری نیز باید از این اصول برخوردار باشد تا از بروز آسیب های فیزیکی در دراز مدت برای کاربرانش جلوگیری کند .

میز مدیریت سفید:

برای تشخیص زیبایی و نمای مناسب میز های اداری سلیقه افراد مهمترین قسمت برای انتخاب است اما در تشخیص کیفیت بالای میز های اداری باید در نظر داشته باشیم که بسیار از عیوب به چشم افراد غیر متخصص نمی آید . برای اینکه از بابت کیفیت محصولات مبلمان اداری خیالت راحت باشد باید شرکت هایی را در این زمینه کاری انتخاب کنید که علاوه بر تجربه بالا ، دانش مناسب این رشته را دارند . یکی از این شرکت های مبلمان اداری یکتا می باشد ، بالاترین کیفیت با بهترین روش های طراحی و تولید و سابقه ای درخشان از افتخارات ما می باشد .در ادامه انواع میز های اداری را باهم بررسی ، و نکات مناسب برای خرید و انتخاب میز اداری را بازگو می کنیم .

خرید میز مدیریت:

میز مدیریت ، مهمترین بخش در تجهیز دکوراسیون اداری اتاق مدیریت است . میز مدیریت یک سازمان قلب یک سازمان و مجموعه است . به زیبایی میز مدیریت باید توجه ویژه ای داشته باشید چرا که نشان دهنده جایگاه و شاءن  مدیریتی است  . میز مدیریت از سبک مدرن و کلاسیک می تواند باشد . میز مدیرریت کلاسیک ابعاد نسبتا بزرگتری را در مقیاس سایر میز های مدیریتی دارد و زیبایی خارق العاده ای را به نمایش می گذارد ، طراحی شیک و ظریف میز مدیریت کلاسیک توجه بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کرده است . میز مدیریت کلاسیک با نمای سلطنتی خود جایگاه خاصی را برای مدیران به نمایش می گذارد . میز مدیریت مدرن نیز امروزه مورد استقبال زیاد قرار گرفته و دلیل آن هم خلاقانه بودن و جدید بودن این سبک مبلمان اداری است . مبلمان اداری مدرن و میز مدیریت مدرن می تواند با یک طراحی خلاقانه و خاص و نو فضای متفاوت و بسیار جذابی را به محیط شما ارائه دهد .

میز مدیریت همراه کنفرانس:

میز کنفرانس مبلمان اداری یکتا در ابعاد متفاوت و طرح های مختلف در دسترس مخاطبین ما قرار گرفته است . میز کنفرانس می تواند به میز مدیریت چسبیده باشد می تواند جدا باشد و در اتاق جلسات قرار گیرد . میز های کنفرانس چسبیده به میز مدیریت و یا بهتر است بگوییم ست میز مدیریت و کنفرانس ، مناسب شرکت ها و سازمان هایی است که از فضای کوچکی برخوردارند و یا جلسات با تعداد شرکت کنندگان پایینی را برگزار می کنند . میز های کنفرانس از تعداد چهار نفره شروع می شوند تا جایی که مشتری و مخاطب ما بخواهد قادر به طراحی و ساخت می باشد . بهترین کیفیت برای میز های کنفرانس را از مبلمان اداری یکتا بخواهید ، تجربه اجرای پروژه های بزرگ برای اتاق های جلسات وزارتخانه ها و سازمان های مختلف از رزومه کاری ما در زمینه مبلمان اداری و دکوراسیون اداری می باشد .

با یکبار خرید ازمبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .