کانتر منحنی

میز منشی گرد/کانتر پذیرش گرد :

میز پذیرش یا کانتر های اداری انواع مختلفی دارند که یکی از زیباترین طرحهای آنها کانترهای قوس دار یا کانتر گرد میباشند . آدینا با استفاده از ماشین آلات تخصصی نظیر دستگاه سی ان سی و همچنین دارا بودن طرحای متنوع سعی کرده است تا این محصول را بصورت سفارشی برای مشتریان خود تهیه نماید. کانترهای اداری در بیمارستانها و سالنهای ورودی سازمان کاربرد زیادی دارند.برای اطلاع از قیمت کانتر پذیرش مدرن و میز منشی سفارشی با دفتر مرکزی به شماره 02144620086 تماس بگیرید.با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

میز منشی گرد/کانتر پذیرش گرد

قیمت میز پذیرش منحنی :

(میز پذیرش)کانتر اداری نیاز اصلی  برای ارائه و معرفی محصولات و خدمات یک شرکت است . میز پذیرش و استند کانتر دارای طرحهای بسیار متنوع و زیادی میباشد از کانترهای چهارگوش گرفته تا میزهای پذیرش با انتهای قوس دار و منحنی .این میزهای پذیرش عالی با قیمتها و طرحهای متنوع ارائه میشوند .در اکثر مراکز خرید و فروشگاهها معمولا فضایی برای قرارگیری کانتر نمایشگاهی جهت تبلیغات و جذب مشتریان جدید وجود دارد. با توجه به سلیقه و نیلز مشتریتان استند میز کانترهای مختلفی  طراحی و تولید و به بازار عرضه شده است .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

میز منشی گرد/کانتر پذیرش گرد

ساخت کانتر منحنی :


 اسکلت میزکانتر همچنین به عنوان قفسه محصولات  میتواند مورد استفاده قرار گیرد، به بازدید کنندگان در مورد محصولات  یا خدمات جدید در آخرین  لحظات  فروش  مشاوره  بدهید. این سازه نمایشگاهی بعنوان هولدر مجلات ، استند کتاب کاربرد دارد.استند کانتر همچنین بعنوان قفسه خرده فروشی و هم میز اطلاعات شرکت ها مورد استفاده قرار میگیرد.استند کانتر همچنین جهت ارتباط با مخاطبان خرید کالا و خدمات در فضای پذیرش و فضای لابی ها است.

میز منشی گرد/کانتر پذیرش گردطراحی کانتر منحنی و گرد:

 همچنین فضای مناسبی برای نگهداری بروشور ، کاتالوگ،جزوه ، سی دی ، دی وی دی …در میز کانتر داریم. خرید و فروش مردم اغلب گره خورده با مشتریان دیگر اما شما هنوز میتوانید اطلاعات مربوط به خدمات و محصولات عالی خود را با استند میزکانتر به مشتریان انتقال دهید.اطلاعات در فرمت های گوناگونی عرضه می گردد ولی اطلاعاتی که روی کاغذ چاپ میگردد سه برابرسایر روش هاست .این استند نمایشگاهی با یک سطح گرافیکی جذاب و زیبا بصورت سازمان یافته تبلیغات شرکت شما را فعال می سازد.سطح بزرگ تبلیغاتی کانتر استند توجه را جلب میکند چراکه برای این منظور در نقاط خاصی قرار داده میشوند و کلمه فروش از دور توجه خریداران را جلب مینماید و پس از آن از راه دور اطلاعات محصول را به خریدار میدهدو در نهایت کشش مشتریان بالقوه به سمت خود. سطح چاپی میز کانتر اطلاعات مربوط به قیمت گذاری ،مشخصات ،اطلاعات هنرمندان یا هرچیزی مربوط به خدمات و تولیدات است را در معرض دید قرار می دهد. مبل و نیم ست اداری و استند میز کانتر  زیبا با داشتن سطح گرافیکی بزرگ تاثیر زیادی در جذب خریدار و مخاطب دارد.

میز منشی گرد/کانتر پذیرش گرد

خرید کانتر اداری منحنی :

میز کانتر اداری یا کانتر لابی شما و محل جلب توجه هر کسی در هنگام ورود به منطقه است. یک میز را انتخاب کنید که اندازه مناسب برای فضای پذیرش را دارا باشد. در این منطقه یک میز پذیرش لوکس که نماینده ماهیت شرکت شما باشد را قرار دهید. علاوه بر این برای میز منشی منحنی همچنین گزینه های ذخیره سازی را ایجاد کنید.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .