16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

صندلی اداری

 صندلی اداری آدینا:

 

شرکت آدینا یکی از طراحان ، تولید کنندگان و فروشندگان  انواع صندلی اداری در تهران و ایران میباشد که همه این صندلی های اداری را بر اساس استاندارد و اصول ارگونومی طراحی و تولید مینماید . مبل و صندلی اداری طراحی شده در بخش مهندسی شرکت مبلمان اداری آدینا با هر نوع سلیقه ای متناسب بوده و نظر افراد سخت گیر و لوکس پسند را نیز تامین مینماید .

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

صندلی اداری

صندلی اداری مناسب :

 

ما در زمان طراحی و تولید انواع صندلی اداری سعی کرده ایم که بودجه شرکت ها و افراد را نیز مد نظر قرار دهیم ، به نحویکه شما میتوانید در سبد محصولات اداری ما انواع  صندلی اداری ارزان و همچنین انواع  صندلی های اداری لوکس با قیمت مناسب را پیدا کنید .  البته لازم به  ذکر است که کلیه  مبلمان اداری تولید شده آدینا  صرفنظر از قیمت فروش ،دارای کیفیت  ماندگاری بالایی بوده  و تمامی استانداردهای روزو اصول ارگونومی  در آنها رعایت و پیاده سازی شده است .

بیشتر بخوانید : تجهیز سالن همایش

 صندلی اداری

خرید اینترنتی صندلی اداری از سایت آدینا:

 

محصولات مبلمان اداری آدینا در خصوص  صندلی بر مبنای خواسته  اداری شرکت ها و سازمانها طراحی و  تولید می شود. اکثر صندلی های طراحی و تولید شده در آدینا در طبقه بندی زیر قرار میگیرند: صندلی کارمندی اداری  ، صندلی اداری  مدیریتی ، صندلی کنفرانس اداری ، صندلی سینما  ، صندلی انتظارمطب و سالن  ، صندلی فرودگاهی ، صندلی سالن همایش ، صندلی آموزشگاه  ، صندلی مطالعه و صندلی چرخدار اداری .

صندلی اداری

در صورتی که شما تمایل به  خرید اینترنتی انواع صندلی اداری دارید  می توانید پس ازبررسی سایت ما و مشاهده صندلی های اداری بصورت آنلاین با ما تماس گرفته و سئوالات فنی و همچنین مشاوره در مورد قیمت مناسب را از مشاورین واحد فروش شرکت آدینا دریافت نمایید .به حضور شما در دفتر نیازی نمیباشد و شما میتوانید بصورت تلفنی سفارش خود را انجام دهید . محصول در زمان توافق شده و با کیفیت عالی و برگه ضمانتنامه دو ساله بدست شما خواهد رسید.

 صندلی اداری

صندلی اداری طبی و ارگونومیک

 

ساعتهای متمادی نشستن بر روی یک صندلی اداری میتواند برای شما و سلامتیتان مضر باشد بخصوص که بعضی از افراد در هنگام کار چنان غرق در کار خود میشوند که فراموش میکنند حتی برای لحظاتی از پشت صندلی خود بلند شده و کمی در محیط اداری قدم بزنند. بهمین دلیل انتخاب و خرید صندلی اداری در یک سازمان از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد .

صندلی اداری

شرکت مبلمان اداری ادینا با درک صحیح این موضوع اقدام به طراحی و تولید انواع صندلی اداری طبی و ارگونومیک  نموده است. صندلی های اداری ارگونومیک ادینا  بر مبنای فیزیک و  آناتومی بدن افراد طراحی شده است تا کاربران بتوانند به راحتی بر روی ان کار کرده و ساعات متمادی را بر روی ان بنشینند .باید بدانید که  استفاده از صندلی طبی اداری در راحتی و اسایش پرسنل شما موثر بوده و باعث میشود تا آنها دیرتر احسااس خمودگی و خستگی کنند .

صندلی اداری

 

قیمت صندلی اداری

 

محصولات طراحی و تولید شده مبلمان اداری آدینا  بر مبنای علوم ارگونومی و دانش روز استاندارد بوده و علاوه بر آن  متناسب با بودجه های مختلف افراد و سازمانها  طراحی و بفروش میرسد . آدینا در سبد محصولات مبل و صندلی اداری خود  هم  انواع صندلی اداری ارزان را قرار داده  و هم انواع صندلی اداری کلاسیک ، شیک و گران قیمت را، البته با قیمت مناسب . ما در آدینا سعی کرده ایم تا بودجه ، قیمت و کیفیت و کارایی را با هم پیوند دهیم تا مشتریانمان بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند ما با اطمکینان کامل محصولات اداری خود را دو سال گارانتی مینماییم .

 صندلی اداری

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.