16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

صندلی کارشناسی|کارمندی

صندلی کارشناسی  :


با توجه به اینکه بیشترین ساعاتی را که فرد روی صندلی اداری مینشیند مربوط به محل کار وی میباشد ، مبلمان اداری  آدینا ، برای صندلیهای کارشناسی مجموعه ای راگرد آوری کرده که علاوه بر زیبایی به حفظ سلامت پرسنل شما نیز به عنوان برترین ویژگی کمک میکند.رضایت کارمندان و پرسنل شما  برای ما مهم است و آدینا سعی کرده باارائه مجموعه متنوعی از  صندلیهای کارشناسی و صندلی کارمندی متناسب با میزهای کارمندی این موضوع را ثابت نماید.برای اطلاع از قیمت انواع صندلی کارشناسی و کارمندی با شماره 02144620086 تماس بگیرید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


 

صندلی کارمندی :

 

صندلی اداری یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز مردم یک جامعه به حساب می آید . در خانه ، در محل کار، در خیابان ، پارک ، سینما و بطور کل در هرجایی که نیاز به استراحت یا نشستن بر روی صندلی باشد نیاز به این وسیله اداری میباشد .صندلی اداری یا تجاری در زیر مجموعه مبلمان اداری قرار دارد و با توجه به فضاهای مختلفی که از آن استفاده میشود دارای طراحی و تنوع در ساخت است یکی از این صندلیها که بیشتر در محیط اداری مورد اسشتفاده قرار میگیرد صندلی کارشناسی یا صندلی کارمندی میباشد .


صندلی کارمندی راحت :

در ساخت صندلی اداری چه صندلی مدیریت باشد و چه صندلی کنفرانس یا کارشناسی و چه با سبک کلاسیک باشد و یا سبک مدرن آنچه اهمیت دارد رعایت استاندارد و اصول ارگونومی در طراحی و ساخت آن میباشد و همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب نظیر فوم و چرم و مکانیزم صندلی .زیرا این استانداردها ارتباط مستقیم با سلامتی کارکنان داشته و عدم رعایت آنها میتواند آسیب های جدی به سلامتی افراد وارد نماید .

بیشتر بخوانید : تجهیز سالن همایش 

 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.