صندلی کارمندی

صندلی کارشناسی  :

با توجه به اینکه بیشترین ساعاتی را که فرد روی صندلی اداری مینشیند مربوط به محل کار وی میباشد ، مبلمان اداری  آدینا ، برای صندلیهای کارشناسی مجموعه ای راگرد آوری کرده که علاوه بر زیبایی به حفظ سلامت پرسنل شما نیز به عنوان برترین ویژگی کمک میکند.رضایت کارمندان و پرسنل شما  برای ما مهم است و آدینا سعی کرده باارائه مجموعه متنوعی از  صندلیهای کارشناسی و صندلی کارمندی متناسب با میزهای کارمندی این موضوع را ثابت نماید.برای اطلاع از قیمت انواع صندلی کارشناسی و کارمندی با شماره 02144620086 تماس بگیرید.با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

صندلی کارمندی

 قیمت صندلی کارمندی :

 صندلی اداری یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز مردم یک جامعه به حساب می آید . در خانه ، در محل کار، در خیابان ، پارک ، سینما و بطور کل در هرجایی که نیاز به استراحت یا نشستن بر روی صندلی باشد نیاز به این وسیله اداری میباشد .صندلی اداری یا تجاری در زیر مجموعه مبلمان اداری قرار دارد و با توجه به فضاهای مختلفی که از آن استفاده میشود دارای طراحی و تنوع در ساخت است یکی از این صندلیها که بیشتر در محیط اداری مورد اسشتفاده قرار میگیرد صندلی کارشناسی یا صندلی کارمندی میباشد .

صندلی کارمندی

صندلی کارمندی راحت :

در ساخت صندلی اداری چه صندلی مدیریت باشد و چه صندلی کنفرانس یا کارشناسی و چه با سبک کلاسیک باشد و یا سبک مدرن آنچه اهمیت دارد رعایت استاندارد و اصول ارگونومی در طراحی و ساخت آن میباشد و همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب نظیر فوم و چرم و مکانیزم صندلی .زیرا این استانداردها ارتباط مستقیم با سلامتی کارکنان داشته و عدم رعایت آنها میتواند آسیب های جدی به سلامتی افراد وارد نماید .

صندلی کارمندی

بهترین صندلی کارمندی :

صندلی اداری راحت و انتخاب آن امری در بحث مبلمان اداری یکی از ضروریات  است و شناخت بهتر آن به بهره وری در کار و پیاده سازی دکوراسیون اداری کمک شایانی می کند. نکاتی را در این راستا باید مد نظر قرار داد. یک صندلی اداری راحت باید دارای یک پشتی (تکیه گاه) مناسب به منظور فراهم آوردن یک موقعیت خوب برای نشستن جوری که در قسمت عضلات پشت و گردن حداقل فشار را نسبت به کفه صندلی داشته باشیم که تقریبا با زاویه ۵۵ درجه قدرت جابجائی نسبت به وزن خود را داشته و در نتیجه با تکیه بر پشتی احساس راحتی کامل به فرد دست می دهد.زاویه کفه صندلی با پشتی تقریبا ۱۰۵ درجه باشد و ارتفاع آن برای نوع متوسط حدود ۵/۶۴ سانتی متر باشد. تکیه گاه نامناسب باعث حمایتهای ضعیف پشت و قرار گیری در پوزیشن های نامناسب می شود . نامناسب بودن تکیه گاه می تواند به دلیل اندازه ناکافی آن، جنس آن و نحوه استفاده از آن باشد.

صندلی کارمندی

بیشتر بخوانید : صندلی انتظار فرودگاهی 

خرید صندلی کارمندی استاندارد:

نشیمنگاه یک صندلی اداری راحت به گونه ای باشد که در مدت طولانی راحت باشد، از نظر روانی رضایت بخش باشد، برای انجام وظیفه یا فعالیتی که باید صورت پذیرد حالت مناسبی داشته باشد. نشیمنگاه زمانی اهمیت آن بیشتر می شود که استفاده کنند های آن متعدد باشد مثلا استفاده کننده کوتاه تر نمی تواند به راحتی به تکیه گاه تکیه بدهد و استفاده کننده بلندتر نیز قسمت پشت زانوهایش توسط نشیمنگاه حمایت نمی شود.ارتفاع صندلی اداری راحت که بهترین وضعیت ارتفاع کفه صندلی جهت نشستن افرادی که دارای رشد کامل هستند حدود ۴۳ سانتی متر است. البته بهتر است صندلی قابل تنظیم در ارتفاع باشد تا به راحتی بتوان ارتفاع مورد نظر برای افراد را بدست آورد همچنین صندلی بایستی دارای ۵ پایه قوی و قرقره های خوب باشد تا به راحتی بتوان برروی زمین یا فرش حرکت کند اکثر صندلی ها برای وزن های ۱۲۵ کیلو (۲۷۵ پوند) طراحی می شوند.

صندلی کارمندی

صندلی کارمندی ارگونومیک :

تکیه گاه ساعد (استراحتگاه دست) که این تکیه گاه حمایت خوبی برای بدن ایجاد کرده وبه نشست و برخاست شخص کمک می کند طول آن نبایستی بیش از ۳۵ سانتی متر جلوی پشتی صندلی ادامه داشته باشد و باید ارتفاع آن بین ۲۰-۲۵ سانتی متر باشد  همچنین عرض آن بایستی در حدود ۱۰ سانتی متر بوده و شکافی به اندازه ۱۰ سانتی متر بین تکیه گاه ساعد و پشتی وجود داشته باشد. استراحتگاه دست باید نرم و روکش دار باشد و همچنین به استفاده کننده اجازه بدهد تا به راحتی دستهای خود را برروی آن قرار دهد بدون اینکه فشار اضافی به آن وارد شود .

صندلی کارمندی