تریبون اداری

تریبون سخنرانی :

تریبون های طراحی و تولید شده در  آدینا ، استاندارد بوده و ضمن زیبایی ، بسیار کارا میباشد. راحت پشت آن قرار بگیرید و از سخنرانی خود لذت ببرید .نگران کاغذها و متن خود برای سخنرانی نباشید ، مبلمان اداری آدینا فضای مناسب روی تریبون برای اوراق شما در نظر گرفته است .این تریبونها در صنعت مبلمان اداری بی نظیرند. برای اطلاع از قیمت تریبون لطفا با دفتر مرکزی به شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

تریبون اداری

تریبون اداری خاص:
تریبون اداری مناسب فضایی را در اختیار سخنران برای یک سخنرانی و نطق دقیق می دهد . تریبون استاندارد تمرکز سخنران را بالا برده و به همین دلیل یک سخنرانی با کیفیت را ارائه می دهد . زیبایی تریبون نیز مهم است . ما در شرکت مبلمان اداری لوکس آدینا  سعی داریم طرح های خاص و شیک را در همه دسته های مبلمان اداری به مشتریان خود ارائه دهیم که طبیعتا تریبون های اداری نیز از این موضوع مستثنی نیستند . در ادامه همراه ما باشید .

تریبون اداری

 خرید تریبون اداری:

تریبون اداری معمولا در مجموعه های متفاوت قابل استفاده است . ادارات و سازمان ها ، مدارس و مساجد ، وزارتخانه های و مجموعه هایی که باید ارائه گزارش یا  هر یز دیگر را به عده ای بدهند . در مجموعه های اداری معمولا تریبون در اتاق همایش و کنفرانس تعبیه می شود که البته استفاده ار آن شکل و شمایل کار را رسمی تر و بهتر می کند . برای خرید یک تریبون اداری شما بهتر است طرح های شیک را از شرکت های معتبر در زمینه مبلمان اداری بخواهید . ما در مجموعه آدینا  ، انواع میز اداری و صندلی اداری را بالاترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه می دهیم .

تریبون اداری

قیمت تریبون اداری:

تریبون های اداری به طور معمول از جنس ام دی اف  می باشند مگر اینکه برخی از طرح ها نیازمند کار چوب و رنگ باشند . نحوه قیمت گذاری برای تمام محصولات مبلمان اداری بسته به متریال مصرفی ، نوع طرح و ابعاد آن می باشد . تریبون اداری نیز به همین شکل است و بسته به طرح کار و ابعاد ، قیمت متغیری را دارند . آدینا در سال های سال تجربه خود در زمینه دکوراسیون اداری و مبلمان اداری ، توانسته که رضایت حداکثری را از مشتریان خود کسب کند . خودتان قضاوت کنید !!!در ادامه نکاتی را در رابطه با یک سخنرانی خوب و مناسب برای شما داریم . این نکات جمع آوری شده از مدیران فروش شرکت مبلمان اداری کلاسیک آدینا می باشند که تخصص در موضوع سخنوری و برقراری ارتباط را نیز دارند .

تریبون اداری

حتما بخوانید : انواع کانتر پذیرش

 ده تکنیک‌ برای سخنرانی (آموزش فن بیان - اصول سخنرانی) پشت تریبون اداری

چگونه يك سخنرانی خوب ارائه كنيم

 ➊

چه در حضور يك نفر و چه در حضور يك جمعيت پنجاه نفره، مي‌توان بر ترس و خجالت ناشي از سخنراني غلبه كرد.

سخنرانی مهارتي است كه همه مي‌توانند با تمرين، آن را بياموزند. با استفاده از ابزار ارتباطي زير، ياد بگيريد كه چطور با اعتماد به نفس صحبت كنيد و اجرايي جالب توجه داشته باشيد.

ارتباط چشمي

يك ارتباط چشمي خوب كمك مي‌كند تا مخاطب احساس آرامش بيشتري نمايد و در توانايي‌هايي كلامي شما نيز اعتماد به وجود مي‌آورد. ارتباط چشمي خود را (پيوسته) حفظ كنيد؛ براي اينكار بايد آنقدر بر متن سخنرانی خود تسلط داشته باشيد كه فقط هرازگاهي نياز به نگاه كردن به متن خود پيدا کنيد.چند چهره صميمي را ـ كه به مضمون سخنان شما واكنش نشان مي‌دهند ـ در بين حضار پيدا كنيد و سخنرانی خود را با تمركز بر روي آنان انجام دهيد. در هر نوبت، ارتباط چشمي خود را چهار تا پنج ثانيه حفظ كنيد و سپس به سراغ نفر بعدي برويد.

ارتباط چشمی در سخنرانی یعنی همه چیز

 10 تکنیک‌ برای سخنرانی (آموزش فن بیان - اصول سخنرانی)

بیشتر بخوانید : کتابخانه های اداری برای اتاق مدیریت

طرز ايستادن و حركات بدن

صحيح ايستادن نشان دهنده اعتماد به نفس است. محكم بايستيد. حركات بيش از حد ممكن است حواس شنوندگان را پرت كند.
طبيعتا در هنگام ايستادن دستان خود را در كنار بدن قرار مي‌دهيد. براي تاكيد بر روي نكات مهم، از حركاتي استفاده كنيد كه آهسته و دقيق و در عين حال طبيعي باشند.
به عاداتي كه ممكن است داشته باشيد، توجه كنيد؛ عاداتي مثل دست روي دست انداختن، تكيه دادن به ديوار يا با خودكار به جايي زدن. اين كارها نيز مي‌تواند حواس مخاطبان شما را پرت كند يا به آنها بگويد كه شما (نسبت به موضوع) بي‌علاقه و يا اينكه دستپاچه‌ايد.
سخنرانی خود را در مقابل آينه تمرين كنيد تا نحوه اجرا و حركات بدن خود را بررسي كرده و در صورت لزوم آنها را تغيير دهيد. شيوه‌هاي متفاوتي را مورد آزمايش قرار دهيد تا در مجموعه حركات و ژست‌هاي خود به آن هماهنگي كه با آن احساس راحتي مي‌كنيد، برسيد و همان را در برابر حضار به كار ببريد.
10 تکنیک‌ برای سخنرانی (آموزش فن بیان - اصول سخنرانی)

حالت چهره

وجود صميميت در حالت و حركات چهره‌ كمك مي‌كند تا رابطه‌اي گرم و مثبت با مخاطبان خود بوجود آوريد. خنده‌اي كه شما به چهره داريد به مخاطب مي‌فهماند كه شما هم يك انسان و (در نتيجه) قابل اعتماديد، و بدين ترتيب به آنان اين فرصت را مي‌دهد كه نظرات شما را بپذيرند. حالت چهره شما (در حقيقت) بيانگر حال و هواي سخنان شماست و مخاطبتان را (در سخنراني) درگير مي‌كند.

10 تکنیک‌ برای سخنرانی (آموزش فن بیان - اصول سخنرانی)

لباس مناسب
انتخاب خوب لباس كمك مي‌كند تا براي مخاطب خود احترام قايل شويد. قبل از حضور در محل سخنراني، نظر ديگران را در رابطه با نحوه انتخاب لباس و نيز تناسب آن با مناسبت مربوطه جويا شويد.

10 تکنیک‌ برای سخنرانی (آموزش فن بیان - اصول سخنرانی)

 

رسا بودن صدا

گاهي آهنگ و لحن كلام اثري به مراتب قويتر از محتواي آن دارد. با تمرين كردن، احساس و انرژي را به صداي خود بيفزاييد. شما مي‌توانيد با رعايت موارد زير، گفتار خود را تنوع ببخشيد:
بالا بردن و پايين آوردن صدا
تغيير دادن سرعت كلام به منظور تهييج مخاطب
استفاده از مكث و سكوت بجاي گفتن «آه»، «اووم»، «راستش»
كم و زياد كردن دانگ صدا براي تاكيد بر روي نكات مهم و درگير نمودن مخاطب
انرژي بخشيدن به صدا به اين منظور كه صدا خسته‌كننده و بي‌روح نباشد، وتمرين روزانه و ضبط صدا براي پي بردن به نكات نيازمند تغيير

شاید این مطلب هم برای شما مفید باشد :مبلمان اداری ارگونومی و فواید آن

10 تکنیک‌ برای سخنرانی (آموزش فن بیان - اصول سخنرانی)

درگير كردن مخاطب

با پرسيدن سوال، صحبت مستقيم و علاقه‌مند كردن مخاطبان، آنان را در سخنراني خود درگير كنيد. اين كار باعث مي‌شود با مخاطب خود يك ارتباط راحت برقرار كنيد.
با استفاده از جملاتي جذاب در ابتداي كار، عكس، نقشه يا بخش‌هايي از يك فيلم، و يا درخواست كمك از خود حضار، آنها را در بحث خود درگير كنيد (شركت بدهيد).

10 تکنیک‌ برای سخنرانی (آموزش فن بیان - اصول سخنرانی)


شوخ طبعي

غرض از شوخي اين نيست كه نقش يك كمدين را بازي كنيد بلكه به اين وسيله بايد فضايي آرام را بوجود بياوريد و با مخاطب خود مزاح كنيد. شوخي مي‌تواند وجه تمايز يك سخنراني معمولي و يك سخنراني عالي به حساب آيد که بیشتر موجب جذابیت فرد می شود.
اگر در گفتار خود كمي شوخي به خرج دهيد، مخاطب پي مي‌برد كه شما نيز انسانيد و در عمل نيز يادگيري انسان هنگام انبساط خاطر بيشتر است. سعي كنيد در سخنان خود داستان‌هاي شخصي و وقايع جاري را بگنجانيد تا سخنراني‌تان خشك نباشد.

10 تکنیک‌ برای سخنرانی (آموزش فن بیان - اصول سخنرانی)

كنترل اضطراب

اكثر افراد از سخنراني در جمع هراس دارند، حتي بيشتر از مرگ. همه هنگام صحبت در برابر جمع به ميزان معيني اضطراب دچار مي‌شوند، اما نكته اينجاست كه نبايد به اين اضطراب پايان داد بلكه بايد آن را كنترل كرد.
درست قبل از ايراد سخنراني چند نرمش تنفسي عمقي انجام بدهيد تا كمي آرامش پيدا كنيد.
از اضطراب خود براي هيجان بخشيدن به سخنراني خود استفاده نماييد.
به خاطر داشته باشيد كه از شما براي ايراد سخنراني دعوت شده است چرا كه شما حرف مهمي براي زدن داشته‌ايد.
همه خواستار موفقيت شما هستند.


صحبت كردن در جمع مهارتي است كه شما مي‌توانيد آن را با تمرين و ممارست بياموزيد.

مهار كردن اضطراب و نيز تمرين و تكرار فنون فوق در سخنراني‌ مي‌تواند برايتان موفقيت به همراه آورد.

دسته‌بندی