میز اداری

میز مدیریت آدینا

آشنایی با میزهای اداری مبلمان اداری آدینا :

رعایت اصول استاندارد و ارگونومی در طراحی میز اداری :

میزهای اداری طراحی شده در  آدینا شامل انواع میز مدیریتی،میز معاونت، میز کارشناسی، میز کارگروهی و میز کنفرانس می‌شوند و همه بر مبنای اصول ارگونومی و روانشناسی رنگها طراحی شده و با هدف زیباسازی محیط کار در عین حفظ کارایی و راحتی کاربر تولید شده‌اند. این میزها با استفاده از محصولات سلولزی نظیر MDF و نئوپان و حتی چوب  تهیه می‌شوند و ساخت آنها با به کارگیری ماشین آلات سی ان سی و با نهایت دقت انجام می‌شود.لازم به ذکر است که در طراحی این میزهای اداری، سلیقه مدیران و همچنین فرهنگ ایرانی ها به طور کامل در نظر گرفته شده است .ما در بخش میزهای اداری سعی کرده ایم رنج متنوعی از محصولات با کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهیم. به علاوه، میزهای مدیریتی خود را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که بتوانند تمام نیازهای یک مدیر در محیط کار را پاسخ دهند.

 

 

انواع میز اداری 

آدینا ، با ارائه رنج کاملی از میز اداری در سبکهای مدرن و کلاسیک سعی کرده است تا مشتریان با سلیقه های مختلف را راضی نگهدارد . رنج میزهای اداری تولید شده در آدینا عبارتند از :

میز اداری مدیریت 

میز اداری مدیریت

میز اداری کنفرانس

 میز اداری کنفرانس

میز کارشناسی اداری

میز اداری کارشناسی

میز  کارمندی

میز اداری کارمندی

میز معاونت اداره

میز اداری معاونت

میز کارگروهی مدرن

میز اداری کارگروهی

میز اداری پذیرش

کانتر پذیرش

میز اداری چوبی 

میز اداری چوبی

 

مبلمان اداری آدینا با قرار دادن رنج کاملی از  عکس میز اداری در سایت خود سعی دارد تا خرید اینترنتی را با امکان انتخاب و مقایسه برای مشتریان خود ارائه دهد ما رنج کاملی از میزهای اداری را از ساده تا لوکس و مدرن برای شما فراهم کرده ایم تا کسانی که به دنبال خرید ارزان نیز هستند بهره مند شوند. علاوه بر این شما میتوانید انواع میز اداری را بصورت خاص و سفارشی ، طراحی و برای استعلام قیمت و تولید آدینا ارائه نمایید .ما بعنوان فروشنده میز اداری سعی در ارائه و فروش کارهای جدید و نوین داریم و بنابراین از ارائه میز دست دوم معذوریم .خیلی از مدیران میزهای اداری خود را بصورت یکپارچه و ست میخواهند برای همین هم ما ست میزهای اداری را بصورت یکپارچه و پیشرفته ارائه میدهیم ما برای کسب اعتماد و جلب رضایت شما مشتریان عزیز انواع میزهای اداری خود را با نصب و همچنین گارانتی دو ساله ارائه میدهیم .محصولات اداری تولید شده در آدینا دارای جنسهای مختلفی میباشند ما هم میز اداری چوبی داریم و هم میز تولید شده با ام دی اف ، اگر میز اداری شیشه ای یا ترکیبی با فلز میخواهید هم آدینا در خدمت شماست . ابعاد میزها بصورت دلخواه و بنابر سفارش شماست و همچنین شما در انتخاب رنگ میز اداری دستتان باز است . اگر قصد خرید دارید برای کسب اطلاع از قیمت فروش و دریافت لیست قیمت لوازم اداری لطفا با شماره 02144620086تماس بگیرید .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.