میز اداری

میز مدیریت آدینا

آشنایی با میزهای اداری مبلمان اداری آدینا :

در طراحی میز اداری و تولید آن در شرکت آدینا ما ابتدا در بخش طراحی کلیه استانداردهای مربوط به طراحی و تولید میز اداری را جمع آوری کرده و با در نظر گرفتن اصول ارگونومی کار تولید میز اداری را اجرایی کرده ایم . در آدینا همواره خواسته های مشتریان در اولویت بوده و بنابراین ما انواع میز اداری را با طرح های متنوع در رنگهای مختلف و با ابعاد دلخواه مشتری طراحی ، تولید و به فروش میر سانیم . ما کلیه استانداردهای ابعادی را در تولید محصولات اداری خود بکار میگیریم و با استفاده از چوب ، ام دی اف ، شیشه و فلز سعی کرده ایم که میزهای اداری را در قالب انواع مدرن ، لوکس ، خاص ، شیک و کلاسیک ارائه دهیم تا تمامی سلایق موجود در بازار را بتوانیم پوشش دهیم . اگر شما بدنبال کارهای ساده و در عین حال شیک هستید حتما به گالری محصولات اداری ما مراجعه کنید یقینا بعد از بازدید از انواع لوازم اداری ما ، محصول اداری در خور سلیقه خودتان را برای خرید انتخاب خواهید کرد.

انواع میز اداری در آدینا 

میزهای اداری طراحی شده در  آدینا شامل انواع میز مدیریتی،میز معاونت، میز کارشناسی، میز کارگروهی و میز کنفرانس می‌شوند و همه بر مبنای اصول ارگونومی و روانشناسی رنگها طراحی شده و با هدف زیباسازی محیط کار در عین حفظ کارایی و راحتی کاربر تولید شده‌اند. این میزها با استفاده از محصولات سلولزی نظیر MDF و نئوپان و حتی چوب  تهیه می‌شوند و ساخت آنها با به کارگیری ماشین آلات سی ان سی و با نهایت دقت انجام می‌شود.لازم به ذکر است که در طراحی این میزهای اداری، سلیقه مدیران و همچنین فرهنگ ایرانی ها به طور کامل در نظر گرفته شده است .ما در بخش میزهای اداری سعی کرده ایم رنج متنوعی از محصولات با کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهیم. به علاوه، میزهای مدیریتی خود را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که بتوانند تمام نیازهای یک مدیر در محیط کار را پاسخ دهند. آدینا با قرار دادن رنج کاملی ازعکس میز اداری در سایت خود سعی دارد تا خرید اینترنتی رابرای مشتریان خود ارائه دهد ما رنج کاملی از میزهای اداری را از ساده تا لوکس و مدرن آماده کرده ایم تا شما که به دنبال خرید ارزان نیز هستند بهره مند شوید. شما میتوانید برای خرید انواع میز اداری را بصورت خاص و سفارشی ، طراحی و برای قیمت و تولیدو فروش ارائه نمایید .ما بعنوان فروشنده میز اداری سعی در ارائه و فروش کارهای جدید و نوین داریم و بنابراین از ارائه میز دست دوم معذوریم .خیلی از مدیران میزهای اداری خود را بصورت یکپارچه و ست میخواهند .ما ست میزهای اداری را بصورت یکپارچه و پیشرفته ارائه میدهیم ما برای کسب اعتماد و جلب رضایت شما مشتریان عزیز انواع میزهای اداری ارائه میدهیم .محصولات اداری تولید شده دارای جنسهای مختلفی میباشند هم میز اداری چوبی داریم و هم میز تولید شده با ام دی اف ، اگر میز اداری شیشه ای یا ترکیبی با فلز میخواهیدآدینا در خدمت شماست . ابعاد میزها بصورت دلخواه و بنابر سفارش شماست و همچنین شما در انتخاب رنگ میز اداری دستتان باز است . 

 

انواع محصولات اداری آدینا در زمینه میز :

آدینا ، با ارائه رنج کاملی از میز اداری در سبکهای مدرن و کلاسیک سعی کرده است تا مشتریان با سلیقه های مختلف را راضی نگهدارد . رنج میزهای اداری تولید شده در آدینا عبارتند از :

میز اداری مدیریت 

میز مدیریت اداری  افرا 

میز اداری مدیریت

میز مدیریت کلاسیک اداری

میز مدیریت

میز مدیریت لوتوس

میز مدیریت

 میز مدیریت لوکس 1

میز مدیریت

 

میز مدیریت لوکس 2

میز مدیریت

 

میز اداری کنفرانس

 میز اداری کنفرانس

میز کنفرانس اداری

میز کنفرانس

میز کنفرانس 2002

میز کنفرانس

 

میز اداری کنفرانس 820C

میز کنفرانس

میز کنفرانس سفارشی

میز کنفرانس سفارشی میز کنفرانس اداری  لوکس

میز کنفرانس لوکس

 

میز کارشناسی اداری

میز اداری کارشناسی

میز کارشناسی برلیان

میز کارشناسی

میز  کارمندی

میز اداری کارمندی

میز کارمندی  403

میز کارمندی

میز معاونت اداره

میز اداری معاونت

میز کارگروهی مدرن

میز اداری کارگروهی

میز کارگروهی 308

میز کارگروهی

میز کارگروهی  شش نفره

 میز کارگروهی

 میز کارگروهی لوکس

میز کارگروهی

میز اداری پذیرش

کانتر پذیرش

کانتر اداری پذیرش

کانتر اداری

کانتر پذیرش لوکس

کانتر اداری

میز پذیرش منشی

میز مدیریت

میز پذیرش اداری 

میز پذیرش اداری

 کانتر اداری بانک

کانتر اداری
میز اداری چوبی 

میز اداری چوبی

 

 میز مدیریت کلاسیک 

میز مدیریت کلاسیک

 

میز مدیریت کلاسیک شیک

میز مدیریت کلاسیک سفارشی

میز مدیریت لوکس کلاسیک 

میز مدیریت

 میز اداری کلاسیک

میز اداری کلاسیک

 میز کلاسیک اداری 

 میز اداری

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.