میز اداری

آشنایی با میزهای اداری مبلمان اداری آدینا :

رعایت اصول استاندارد و ارگونومی در طراحی میز اداری :

میزهای اداری طراحی شده در مبلمان اداری ادینا شامل انواع میز مدیریتی،میز معاونت، میز کارشناسی، میز کارگروهی و میز کنفرانس می‌شوند و همه بر مبنای اصول ارگونومی و روانشناسی رنگها طراحی شده و با هدف زیباسازی محیط کار در عین حفظ کارایی و راحتی کاربر تولید شده‌اند. این میزها با استفاده از محصولات سلولزی نظیر MDF و نئوپان تهیه می‌شوند و ساخت آنها با به کارگیری ماشین آلات سی ان سی و با نهایت دقت انجام می‌شود.لازم به ذکر است که در طراحی این میزهای اداری، سلیقه مدیران و همچنین فرهنگ ایرانی ها به طور کامل در نظر گرفته شده است .ما در بخش میزهای اداری سعی کرده ایم رنج متنوعی از محصولات با کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهیم. به علاوه، میزهای مدیریتی خود را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که بتوانند تمام نیازهای یک مدیر در محیط کار را پاسخ دهند.

 الهام گیری از دکوراسیون اداری در تولید میز اداری :

 همچنین، با توجه به رشد مدرنیته و سلیقه مردن در بین مردم کشور عزیزمان ایران، ما نیز در طراحی‌های خود از الگوهای مدرن در بحث دکوراسیون اداری، الهام گرفته‌ایم و به این ترتیب بوده است که توانسته‌ایم به تمام نیازها و سلایق شما پاسخی مثبت بدهیم. در پایان لازم است بدانید که سعی تمام کارشناسان ما در شرکت مبلمان اداری آدینا این است که یکپارچگی را در طراحی محصولات در نظر داشته باشند. بدین معنی که مشتریان ما می‌توانند با انتخاب محصولات مختلف آدینا، تمام دکوراسیون اداری خود (از جمله میز مدیریت، میز کارشناسی، میز کارگروهی، کانتر پذیرش، میز پذیرایی، میز کنفرانس، کتابخانه، کردانزا، دیوارکوب و پارتیشن دو جداره) را با یک طرح و رنگ داشته باشند. حتی اگر به دنبال ساخت یک میز اداری کاملاً سفارشی هم هستید، آدینا می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند و بدون شک، بهترین انتخاب شماست.برای دریافت مشاوره بیشتر در این زمینه، می‌توانید با شماره دفتر کار ما در تهران، یعنی 44620089 به پیش شماره 021 تماس بگیرید. 

میز مدیریت آدینا

هر کارمند بیشتر وقت خود را در پشت میز به سر میبرد که باعث خستگی و افزایش خطا در کار او میشود.برای از بین رفتن این مشکل باید طراحی اداری به بهترین شکل انجام شود.در طراحی اداری سلامت کارمندوافزایش راندمان کاری و همچنین آسایش کارمندان باید رعایت گردد.یکی دیگر از مواردی که باید در طراحی اداری در نظر داشت نوع کاری کارمند مورد نظر است.مثلا در مشاغلی مانند خیاطی بهتر است ارتفاع میزو فرنیچر اداری تا زانو باشد و یا ارتفاع میزکارمندی و میز مدیریت و میز کارشناسی در آقایان 68 و برای بانوان 60 سانتیمتر باشد.و یا در اماکنی که ارتفاع صندلی قابل تغییر است ارتفاع میزهای اداری آن بهتر استدر آقایان 74 تا 78 سانتیمتر و در خانمها بین 70 تا 74 سانتی مترباشد.در میزهای اداری بهتر است که کشو در بالای زانو نباشد تا کارمند جای کافی داشته باشد.طول و عرض میز به نوع کاربرد آن بستگی دارد که در بهترین حالت180* 160است.

 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.