میز کنفرانس یو شکل

میز کنفرانس U شکل:

میز کنفرانس U شکل یکی از مرسوم ترین مدل ها و طرح های میز های کنفرانس است که در کاتالوگ شرکت مبلمان اداری آدینا طرح ها و مدل های جذابی از آن را مشاهده می کنید . زیبایی و کارایی در این میز های کنفرانس به قدری بالاست که اکثر مجموعه ها و سازمان های بزگ برای انتخاب میز کنفرانس بزرگ خود به سمت این سبک از میز های کنفرانس کشیده می شوند . میز کنفرانس یو شکل نمای ظاهری شبیه به حرف U  دارد به همین دلیل به این سری از محصولات مدل یو شکل نیز می گوییم . در ادامه همراه ما باشید .

كيفيت میز کنفرانس يو شكل  :

میز های کنفرانس در ادارات و سازمان های کوچک و بزرگ اهمیت خاص خود را دارند . استفاده از محیطی برای جمع شدن مدیران و برگزاری جلسات در آن جا می تواند بازده و خروجی جلسات شما را مفید تر بکند چرا که با ایجاد فضای جداگانه توانسته اید تمرکز را برای کاربران به ارمغان بیاورید . میز کنفرانس بر حسب شکل و طرح و همچنین متریال مصرف شده در آن ها تقسم بندی می شوند که در اینجا به طور اختصاصی در رابطه با میز کنفرانس  U شکل صحبت می کنیم . معمولا میز های کنفرانس یو شکل مناسب برای محیط های بزرگ و سازمان ها می با شند . استفاده از میز کنفرانس یو شکل برای تعداد بالای هشت نفر یکی از بهترین انتخاب ها است .

ميز كنفرانس سفارشي :

ما به اهمیت میز و صندلی کنفرانس در ادارات و سازمان های مختلف در بالا پرداختیم حالا به ادامه جزئیات آن نگاهی می اندازیم .  درساخت میز های کنفرانس باید از جنس مرغوب برای مواد اولیه استفاده شود . میز های کنفرانس می توانند از هر جنسی طراحی و تولید شوند . میز کنفرانس یو شکل مدلی از یک طراحی است و لزوما از متریال مشخصی برای آن استفاده نمی شود . ممکن است یز کنفرانس یو شکل از شیشه باشد یا میز کنفرانس یو شکل پایه استیل باشد اما پرطرفدار ترین مدل میز کنفرانس U  شکل از ام دی اف و هایگلاس طراحی و تولید می شود .  میز کنفرانس یو شکل ناسب برای تعداد هشت نفر و بیشتر است .

ابعاد میز کنفرانس بزرگ  U شکل:

میز کنفرانس یو شکل همانطور که گفته شد بهترین انتخاب برای مجموعه های بزرگ و سازمان ها و وزارتخانه ها می باشد، دلیل  U شکل بودن آن ها هم ایجاد فضایی برای پذیرایی از مهمانان می باشد. فضای بین دو ردیف اصلی حداقل باید 80 سانتی متر باشد اما بسته به نوع کاربری، طرح و مدل میز و تعداد نفرات این ابعاد تغییر پذیر است. هر واحد معمولا برای دو نفر در نظر گرفته می شود که بسته به تعداد نفرات مد نظر کارفرما و همینطور متراژ محیط ، می توانیم هر  واحد را در طول 138 تا 155 سانتی متر در نظر بگیریم .

نوع طراحی و استفاده از میز کنفرانس یو شکل:

میز کنفرانس U شکل در قسمت ابتدای آن ( جایی که دو ردیف به هم متصل شده اند) فضا برای مدیر یا مدیران یک جلسه است. در این قسمت این میز اداری  معمولا به آن هِد میز کنفرانس نیز گفته می شود مدیریت جلسه صورت میگیرد. بسته به ابعاد، و نوع طراحی میز ممکن است این قسمت بزرگ یا کوچک باشد که نشان می دهد چه تعداد کاربر از آن قسمت میتوانند استفاده کنند. طراحی قسمت ابتدایی میز های یو شکل متفاوت است . ممکن است مانند U  منحنی باشند یا به صورت مستطیلی طراحی و تولید شوند اما به هر حال کارایی خود را خواهند داشت .

امکانات میز کنفرانس U شکل:

استفاده از مانیتور در قسمت های میان دو ردیف برای مجموعه های بزرگ  و سازمان ها یکی از امکاناتیست که این مدل میز های کنفرانس در اختیار شما می گذارند. برای تعداد بالای 50 نفر برخی از امکانات باید حتما وجود داشته باشد، مانند میکروفون ها و سیستم صوتی قوی برای برقراری بهتر ارتباط.جهیز سالن کنفرانس فقط میز کنفرانس آن نیست، شما صندلی کنفرانس هم می خواهید. جدای از این ها دکوراسیون اتاق کنفرانس خود را باید زیبا و کاربردی طراحی کنید. معمولا در اتاق جلسات از دیوار کوب ها استفاده می شود که بتوانند دیوار ها را عایق صدا کنند.

خريد ميز كنفرانس يو (U) شكل :

میز های کنفرانس انواع متفاوتی دارند، میز کنفرانس یو شکل یکی از پر مخاطب ترین مدل های میز کنفرانس است که کاربرد زیادی را دارد. ما در مجموعه شرکت مبلمان اداری آدینا  تا کنون تجربه های بسیاری را در رابطه با طراحی و تولید انواع میز کنفرانس جمع کرده ایم. اعتماد مخاطبان و مشتریان ما به این مجموعه را تنها با ارائه بهترین کار با بالاترین کیفیت پاسخ داده ایم و جلب رضایت صد در صدی از کارفرما را نیز در ادامه داشته ایم. سالیان سال تجربه موفق در زمینه میز های کنفرانس در سرتاسر کشور باعث شده جدای از بحث موفقیت در سایر پروژه ها، جور دیگری به این اعتبار خود که شما در زمینه پروژه میز کنفرانس به ماعطا کرده اید، افتخار کنیم.

پروژه ميز كنفرانس اداري :

اتاق کنفرانس یکی از مهمترین اتاقها در هر سازمان میباشد زیرا بنوعی مرکز تصمیم گیری و اشتراک عقاید با مشتریان و پرسنل میباشد . از این اتاق بنوعی میتوان به اتاق پذیرایی از مهمانان بیرون از سازمان نیز نام برد زیرا بیشترین زمانی که کارفرماها در کنار پیمانکاران خود سپری میکنند در اتاق جلسات و کنفرانس میباشد . البته اتاق کنفرانس در اصل اتاقی برای تبادل نظرات بین پرسنل داخل شرکت و مدیران بخشهای مختلف میباشد .طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس از آنجایی اهمیت دارد که نحوه دکوراسیون داخلی تاثیر مستقیم بر خلق و خوی افراد حاضر در جلسه و یا شرکت کننده در جلسه دارد و باعث یک گفتگوی خوب یا بد میتواند بشود . میز کنفرانس مخصوص اتاقهای کنفرانس باید بنحوی طراحی و تولید شود که تمامی افراد شرکت کننده در جلسه بتوانند در زمان صحبت کردن همدیگر را ببینند و بتوانند با تماس چشمی همدیگر را تایید نمایند . بنابراین ابعاد یک میز کنفرانس و همچنین طرح و رنگ آن و از همه مهمتر رعایت اصول ارگونومی و استاندارد در طراحی و تولید آن بسیار اهمیت دارد.بهمین خاطر است که بحث ساخت سفارشی میز کنفرانس اهمیت خود را بیش از پیش نشان میدهد . در طراحی و تولید میز کنفرانس سفارشی باید از تکنولوژیهای صوتی و تصویری و ارتباطی مدرن و بروز استفاده کرد.