16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

صندلی دانش آموزی

صندلی دانش آموزی و صندلی آموزشگاه : 

آموزشگاهها ، موسسات غیر انتفاعی و مدارس ، میتوانند با مراجعه به مجموعه کامل صندلی اموزشگاهی ، و صندلی دانش آموزی ، مبلمان اداری آدینا ، بهترینها را انتخاب نمایند . شما میتوانید این صندلیهای اداری را با پارچه و یا چرم سفارش دهید . در انتخاب رنگ نیز در تعداد بالا هیچ محدودیتی وجود ندارد.برای اطلاع از  قیمت صندلی دانش آموزی  لطفا با دفتر مرکزی شماره 02144620086 تماس بگیرید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


بیشتر بخوانید : تجهیز سالن همایش 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.