16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

پارتیشن دو جداره

معرفی پارتیشن دوجداره اداری :

گروه طراحی و تحقیق شرکت مبلمان اداری آدینا با استفاده از تجربیات سال های اخیر در تولید و طراحی مدل های مختلف پارتیشن های دو جداره و تک جداره به مدلهایی از پارتیشن دست یافته اند که زیبایی محیط کار را چند برابر می نماید و علاوه بر آن از کیفیت بالاتری از پارتیشن اداری موجود در بازار برخوردار می باشد.این پارتیشن ها قابلیت نصب و جابه جایی چند باره را دارند و سیستم نصب آنها با سرعت بالاتر انجام می پذیرد. برای تولید پارتیشن های اداری شرکت آدینا از دستگاه های CNC و دقیق استفاده می نماید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

پارتیشن اداری دو جداره


مشتریان ما میتوانند از خدمات طراحی ما برای سفارش پارتیشن دو جداره اداری ، چه پارتیشن کوتاه اداری و چه غیر از آن بصورت رایگان برخوردارشوند. انواع محصولات در زمینه پارتیشن به صورت زیر می باشد:

1-پارتیشن دو جداره ترکیبی ام دی اف و شیشه

2-پارتیشن دو جداره ترکیبی ام دی اف و فلز

3-پارتیشن دو جداره ترکیبی تمام ام دی اف

4-پارتیشن دو جداره تمام شیشه با اسکلت آلیاژ

5-پارتیشن تک جداره ترکیبی ام دی اف و آلیاژ

6-پارتیشن دوجداره لوکس

 7-پارتیشن اداری مدرن

8-پارتیشن اداری سفارشی


برای مشاوره با کارشناسان ما با شماره 02144620089 تماس بگیرید.برای مشاهده محصولات بیشتر میتوانید به وبلاگ آدینا پارتیشن مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید : تجهیز سالن همایش


توصیه هایی برای خرید پارتیشن اداری :

ما در بخش مشاوره و فروش مبلمان اداری ادینا همواره وظیفه راهنمایی مشتریان را برای انجام خرید بهتر بعهده داریم و بنابراین نکاتی که برای خرید پارتیشن اداری دو جداره خوب و ایده آل باید رعایت شود را بطور خلاصه و مختصر  برای شما مشتریان محترم ارائه  مینمائیم 

پارتیشن اداری دو جداره

نکته اول :استفاده از مواد اولیه مرغوب

دقت کنید که تولید کننده یا فروشنده از ام دی اف مرغوب استفاده نماید .توجه داشته باشید نئوپان یا لترون بهیچ عنوان برای تولید پارتیشن مناسب نمیباشند .در صورتیکه بظاهر قیمت ارزانتری هم دارند زیرا نئوپان از استحکام کافی برای پیچ کاری و الیت کاری برخوردار نمیباشد .  .معمولا برای پارتیشن از ام دی اف با ضخامت 16میل و بصورت عاجدار استفاده میکنند که در برابر سائیدگی نیز مقاومت دارد و پیچ خورش نیز مناسب میباشد و چوب با زدن پیچ منهدم نمیشود .از ام دی اف هایگلاس یا براق نیز میتوان در بعضی جاها برای زیباتر کردن پارتیشن استفاده نمود.

پارتیشن اداری دو جداره

نکته دوم :استفاده از ام دی اف 25 میل برای ساخت استراکچر

مسئله بعدی ، مربوط به اسکلت یا استراکچر پارتیشن اداری میباشد .برای داشتن یک پارتیشن اداری با ظاهر مناسب و البته  با استقامت خوب حتما از ام دی اف با ضخامت 25میل باید استفاده شود  .این ستونها بصورت عمودی و افقی ما بین بلوکها و پارتیشن ها استفاده میشوند. و بعبارتی پی بنا هستند و بسیار مهم است که محکم و استوار باشند .

نکته سوم : استفاده از نوار پی وی سی با ضخامت حداقل 2 میلی متر

نکته بعدی نوار پی وی سی دور ام دی اف ها میباشد و چون فقط سطح ام دی اف روکش دارد باید دقت کرد که لبه های آن بخوبی با نوار پی وی سی پوشانده شوند و عایق گردند.

در این مورد نیز از روکش پی وی سی مرغوب که اغلب کره ای هستند استفاده میشود . ولی باید دقت نمود که ضخامت این روکش نباید کمتر از 2میلی متر باشد . بعضی از دوستان و همکاران محترم ممکن است برای پائین آوردن قیمت پارتیشن متاسفانه از پی وی سی با ضخامت 1میل استفاده کنند که اصلا توصیه نمیشود .

پارتیشن اداری دو جداره

نکته آخر: استفاده از پارتیشن کلیکی
انتخاب بهترین سیستم نصب در خرید پارتیشن میباشد . مهمترین موضوع بحث نصب پارتیشن دو جداره اداری میباشد که بمنطور زیبایی و قابلیت مدولار بودن (قابلیت جابجایی) پیشنهاد میشود از سیستم الیت استفاده شود و جدا از نصب پارتیشن اداری دو جداره توسط میخ بادی و پیچ روی کار خودداری فرمائید . 


امیدواریم با ارائه این نکات در انتخاب پارتیشن اداری و خرید آن راهنمایی مناسبی ارائه داده باشیم . 

             چرا بهتر است پارتیشن اداری آدینا  را انتخاب کنید ؟

 ارائه قیمت متناسب با کیفیت :
ما در ادینا بدلیل تولید مستقیم پارتیشن از کارخانه و حذف واسطه و خرید عمده مواد اولیه  قیمت را مناسب و بصرفه کرده ایم تا مشتری برای خرید جنس با کیفیت پول زیادی نپردازد .
 ارائه محصولات با کیفیت بالا بدلیل استفاده از ماشین الات پیشرفته :
ما در واحد طراحی سعی میکنیم بهترین ایده هار  را برای تولید پارتیشن دوجداره ارائه دهیم .زیرا با داشتن  جدیدترین ماشین آلات تکنولوژی صنعت چوب میتوانیم محدودیتها را کنار بگذاریم
 تحویل به موقع و سریع پروژه :
ادینا با داشتن واحد کنترل پروزه و برنامه ریزی سفارشات همواره در ارائه برنامه زمانبندی و تعهد بر سر زمان پیشگام بوده است و میداند که خوش قولی و تحویل سر وقت سفارش از شرایط اساسی یک تولید کننده می باشد .
خدمات پس از فروش و نصب :
ما اعتقاد داریم که فروش پایان یک همکاری نیست بلکه اغاز تعهدات ماست  بنابراین با اطمینان رفع ایراد مونتاژ و تعمیرات پارتیشن اداری تا 10 سال جهت رفاه حال مشتری را در نظر گرفته ایم .
             صداقت و رعایت اصول مشتری مداری :
            ما به مشتری به چشم یک سلطان مینگریم که فرمانش لازم الاحراست بنابرین عدم کم کاری و سود جویی در تولید و ارائه                  کیفیت اصلی و واقعی اجناس خط مشی کاری و کیفی ماست


پارتیشن اداری دو جداره

 
نکات زیر را در مورد  خرید پارتیشن اداری حتما رعایت کنید:

اولین قدم همواره اندازه گیری فضای موجود یا داده برداری میباشد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.