16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

انتخاب صندلی اداری مناسب

انتخاب صندلی اداری مناسب

چگونه یک صندلی اداری مناسب انتخاب کنیم؟

بین استفاده کنندگان از مبلمان اداری این گزینه همواره مطرح است که صحیح خرید کنید، زیرا ممکن است خرید را انجام دهید اما در نتیجه از خرید خود پشیمان شوید. پس در زمان خرید بخاطر داشته باشید که چقدر هزینه میکنید؟ آیا نیاز به صندلی ارگونومیک دارید؟ چه محصولی در خرید مبلمان اداری نیاز است که حتما تهیه شود و چه محصولی را فعلا جزو اهم اقلام خود نیست؟ آیا در خرید مبلمان اداری میتوان از محصولات دوم استفاده کرد؟

انتخاب صندلی اداری مناسب-مبلمان اداری آدینا

نحوه صحیح انتخاب صندلی اداری:

در زمان تهیه صندلی اداری مناسب به چند نکته مهم باید توجه ویژه داشت که برای رعایت این نکات حیاتی میتوانید از مشاوره همکاران با تجربه ما در این خصوص استفاده کرده و بهترین خرید را انجام دهید.

انتخاب صندلی اداری مناسب-مبلمان اداری آدینا

میزان بودجه شما برای خرید صندلی اداری:

یکی از مهمترین نکات در زمان تهیه صندلی اداری ، در نظر گرفتن میزان بودجه ای که برای این امر در نظر گرفته اید. زیرا نتیجه این کار بسته به میزان بودجه شما میباشد. در زمان خرید شما متوجه این موضوع میشوید که انواع و اقسام مختلفی از صندلی اداری در بازار وجود دارد و با هر قیمت ممکن. که بعضی از آنها بقدری ارزان است که شما را برای خرید وسوسه میکند. اما شما باید با در نظر گرفتن نحوه استفاده و مدت زمان بکارگیری از صندلی اداری و همینطور میزان بودجه ای که برای این امر در نظر گرفته اید خرید خود را انجام دهید.

انتخاب صندلی اداری مناسب-مبلمان اداری آدینا

در بعضی مواقع شاید شما به این مسیر هم فکر کنید یعنی خرید صندلی اداری دست دوم که شاید در بعضی مواقع گزینه ای مناسب باشد. که شاید در بعضی مواقع تنها راه حل باشد البته با توجه به اینکه این فروشنده هیچ خدمات پس از فروش و گارانتی برای شما در نظر نمیگیرد. و شاید بدلیل مناسب نبودن برای محیط کاری شما به مرور زمان هم از لحاظ مالی و هم از نظر جانی برای شما عواقبی به همراه داشته باشد.

انتخاب صندلی اداری مناسب-مبلمان اداری آدینا

نیاز شما به صندلی اداری چگونه است؟

در زمان تهیه صندلی اداری مناسب به چند نکته مهم باید توجه ویژه داشت که برای رعایت این نکات حیاتی میتوانید از مشاوره همکاران با تجربه ما در این خصوص استفاده کرده و بهترین خرید را انجام دهید.ابتدا باید فضای قرار گیری میز کارتان را در نظر بگیرید، در صورتی که فضای شما کوچک باشد و شما از میزهای ایستاده و یا میز کوچک استفاده کرده اید باید از صندلی هایی که قابل تنظیم ارتفاع باشد و یا صندلی که نیاز به تکیه گاه نداشته باشد و یا عمق صندلی کم باشد استفاه کنید.

بیشتر بخوانید : دلایل استفاده از صندلی اداری ارگونومیک

انتخاب صندلی اداری مناسب-مبلمان اداری آدینا

در زمان انتخاب صندلی شاید به این فکر کنید که نیاز من به صندلی پارچه ای است یا چرمی؟ که در این صورت قابلیت تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش کدام بهتر و موثرتر است؟ برای صندلی های پارچه ای در نظر داشته باشید که پارچه باعث میشود صندلی شما شکیل تر باشد پس با انتخاب پارچه خوب و با کیفیت میتوان زیبایی دوچندان به محیط کاری خود داد. این صندلی های پارچه ای برای عبور هوا و خنک بودن و گرم کردن بهترین انتخاب است. البته در زمان خرید شاید به موارد برخورد کنید که برای زمستان قابلیت گرم کردن و برای تابستان قابلیت سرد کردن داشته باشند که با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید در زمان انتخاب شاید شما را وسوسه کند اما شما بهترین انتخاب و با کیفیت ترین را برای محیط کار خود انتخاب نمائید.

 انتخاب صندلی اداری مناسب-مبلمان اداری آدینا

نکات مهم در خرید صندلی ارگونومیک:

در نظر داشته باشید که صندلی ارگونومیک به صندلی اتلاق میشود که گستره وسیعی از قابلیت ها را برای شما بهمراه داشته باشد و با عملکرد ارگونومیک برای شما بهترین ارمغان برای محیط کاریتان باشد.

آگاهی در خصوص اینکه صندلی ارگونومیک شامل چه آیتم هایی برای راحتی شما میباشد از نکات مهم است ، مثلا قابلیت تنظیم نشمین گاه صندلی، چرخش به جهات مختلف، قابلیت تنظیم انحنا ، قابلیت تنظیم بازوهای صندلی، قابلیت تنظیم پشتی  و موارد دیگر که جزو امکانات صندلی لحاظ میگردد.

حتما بخوانید:صندلی اداری مناسب برای محیط اداری

نکته مهم این است که زمان استفاده از صندلی ارگونومیک شما میتوانید وضعیت نشستن خود را متناسب با موقعیت خود و شکل بدن تنظیم کرده و از فن آوری این صندلی بهره کامل ببرید. بعضی از صندلی های ارگونومیک هوشمند بوده و قابلیت تنظیم خودکار با نحوه نشستن شما دارد و براساس تغییر پوزیشن شما صندلی نیز تنظیم با بدن شما میگردد.

انتخاب صندلی اداری مناسب-مبلمان اداری آدینا

همواره از کمر و ستون فقرات خود حمایت کنید:

صندلی های ارزان قیمت مطمئنا پناهی برای ستون فقرات و کمر شما محسوب نمیشود ، زیرا قابلیت تنظیم مناسب نداشته اند. در زمان طراحی صندلی اداری ارگونومیک حمایت از کمر و ستون فقرات جزو نکات برجسته محسوب شده و همین موضوع باعث بالارفتن قیمت آن میگردد.

پس در زمان خرید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید. به این نکته نیز توجه کنید در زمان تغییر موقعیت باید کمر شمادر قسمت پائین مورد حمایت قرار گرفته و این موضوع شاید باعث بالا رفتن قیمت و همینطور پرداخت هزینه بیشتری گردد.

 انتخاب صندلی اداری مناسب-مبلمان اداری آدینا

زمان تهیه صندلی اداری حتما آنرا تست کنید:

برای تهیه صندلی اداری مناسب زمان استفاده از آن ، ممکن سلایق افراد متفاوت باشد، گاهی اوقات ممکن است کسی از امکانات تنظیم و وجود بازوهای قابل تنظیم دسته صندلی نهایت استفاده را برده و یکی از موارد مهم در انتخاب صندلی باشد اما فردی دیگر اینها را در انتخاب خود ملاک قرار ندهد. پس در زمان انتخاب سعی کنید نهایت دقت و وقت را گذاشته و از صندلی هایی که به سلیقه شما نزدیک است را انتخاب و امتحان کرده و سپس تهیه کنید.در خصوص خدمات پس از فروش و گارانتی محصول نیز حتما از فروشنده بخواهید و نحوه و مدت زمان بهره برداری از این امکان را نیز تهیه کنید و جزو گزینه های خود در نظر بگیرید.

انتخاب صندلی اداری مناسب-مبلمان اداری آدینا

نظرات ما:

موارد ذکر شده فوق بر اساس تجربه و تحقیق همکاران شرکت تجهیزدفتر یکتا بوده که در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا شما نهایت استفاده را از این مقاله ببرید. شاید این مقالات نگرش شما را نسبت به مبلمان اداری بازتر کرده و آگاهی بیشتری در خصوص نادانسته های شما ارائه داده باشد.

شما برای انتخاب مبلمان اداری، صندلی اداری، میز اداری و دکوراسیون و طراحی سازمان خود میتوانید به تیم آدینا اعتماد کرده و با طیب خاطر طراحی و چیدمان اداری خود را به ما سپرده و در نهایت از نتیجه کار لذت ببرید.

شما میتوانید از طریق www.adyina.com نیز دیگر محصولات ما را بازدید کرده و در صورت وجود سوال و یا پیشنهادی با همکاران ما تماس گرفته و ما را در ارائه بهبود کارمان یاری کنید. و در صورت نیاز برای خرید محصولات اداری نیز میتوانید از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت آدینا نیز با مشاورین ما ارتباط برقرار کرده و بهترین ها را برای خود و مجموعه تان در نظر بگیرید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.