16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

برگزیده بهترین شرکت های مبلمان اداری دنیا

برگزیده بهترین شرکت های  مبلمان اداری دنیا

برگزیده ترین مبلمان اداری دنیا:

امروزه روز برای اینکه بهترین و زیباترین چیدمان را در محیط کاری تان داشته باشید ، باید در انتخاب مبلمان اداری دقت کافی و کارشناسانه داشته باشید. 

 بهترین مبلمان اداری

این انتخاب برای مجموعه شما باید از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد. در دنیای امروز برندهای معروف دنیا بهترین مجموعه از محصولات خود از هر نظر را به بهترین شکل برای مشتری ارائه میکند. این مجموعه محصولات میتواند شامل زیبایی مبلمان اداری و همینطور کیفیت و ارگونومی مبلمان اداری و راحتی آن باشد. بهترین برندهای مبلمان اداری دنیا را در ذیل به شما معرفی میکنیم.

بهترین مبلمان اداری

برند معروف انگلیسی Urban Office

یکی از شناخته شده ترین برند مبلمان اداری مدرن را برند معروف انگلیسی  Urban Office است . این برند روی انعطاف پذیری و راحتی و همینطور چند منظور بودن مبلمان اداری خود تمرکز داشته و نکته دیگر در این برند ساخت مبلمان اداری کوچک و مناسب برای فضای محدود میباشد و همینطور این محصولات قابلیت تغییر پذیری با هر دفتر کاری را دارا است.

 بهترین مبلمان اداری

این برند علاوه بر مبلمان اداری، عایق صوتی و پارتیشن نیز تولید میکند.

Herman Miller یا غول صنعت مبلمان اداری 

دیگر برند معروف دنیا هرمن میلر است که جزو با کیفیت ترین برندهای مبلمان اداری نیز میتوان از آن یاد کرد. این شرکت نزدیک به یک قرن است که فعالیت میکند و طرح های خاص و منحصر به فردی را برای مخاطبان خود در نظر میگیرد، این شرکت علاوه بر آمریکا در بیشتر کشورهای دنیا نیز شعبه داشته و برند شناخته شده ای میباشد.

بهترین مبلمان اداری

شرکت هرمن میلر اولین شرکت تولید مبلمان اداری به سبک مدرن نیز میباشد.

برند معروف Steelcase

یکی از برندهای معروف  آمریکایی برند استیل کیس است . این برند نیز فعالیت خود را نزدیک به یک دهه است در ایات میشیگان آغاز کرده و تعداد شعبات و پرسنل خود را نزدیک به هزاران نفر افزایش داده است. این برند جزو بزرگترین عرضه کننده مبلمان اداری در دنیا است که در تمام قاره ها نیز دارای شعبه است.

بهترین مبلمان اداری

برند Humanscale

موسس این برند رابرت کینگ میباشد و از اصولی ترین هدفهای این برند کارآیی و استاندارد بودن این برند است ، این برند با ارگونومی بالا بابت حفظ سلامت پرسنل و افراد توانسته در 28 کشور دنیا شعبه داشته و خود را به مردم این کشورها از لحاظ درابودن کیفیت و همینطور کمیت نشان دهد.

بهترین مبلمان اداری

برند معروف ایتالیایی کریستالیا (Kristalia)

یکی از بهترین برندهای ایتالیایی در زمینه مبلمان اداری ، برند کریستالیا است. این برند جزو کاملترین برندهای دنیا است و تمام محصولات یک مجموعه مبلمان اداری را دارا است . در ساخت این محصولات نکات مهمی من جمله ، ظرافت و کارآیی از اصولی ترین نکاتی است که با دقت در ساخت محصولات رعایت شده است.

بهترین مبلمان اداری

برند معروف Knoll

برند معروف کونل در نیویورک توسط یک آلمانی تاسیس گردید. یکی از بهترین و معروف ترین برندهای مبلمان اداری نیز در تولید مبلمان اداری ، صندلی و میز و... میتواند باشد. کارخانه تولیدی این برند در آمریکا و ایتالیا میباشد. یکی از بهترین برندهای دنیا در تولید صندلی اداری نیز است.

بهترین مبلمان اداری

لازم به ذکر است که میتوان در ایران نیز بهترین برند صندلی اداری ایرانی که از لحاظ ساخت و زیبایی و ارگونومی تمام قوانین را رعایت کرده باشد نیز با قیمت مناسب پیدا کنید.

 بهترین مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.