خرید میز کارگروهی

خرید میز کارگروهی

میز کار گروهی و نحوه انتخاب و خرید آن 

 
این نوع میز اداری عمدتا برای جاهایی استفاده میشود که فضای کاری کافی برای اختصاص یک میز به یک نفر وجود نداشته باشد و یا ارتباط و تعامل کاری بین افراد بقدری زیاد باشد که فاصله ای بین آنها در محیط کار وجود نداشته باشد .میزهای کارگروهی بنوعی نشاندهنده واحد مربوطه و نوع تقسیم بندی وظایف نیز می باشند معمولا از این میزها برای افرادیکه یک کار مشابه را در سازمان انجام میدهند استفاده میشود  .در میزهای کارگروهی علاوه بر اینکه باید به تعامل افراد فکر کرد باید اجاززه داد تا آنها فضای کار خصوصی خود رانیز داشته باشند بنابراین معمولا از دیوایدرهای چوبی یا شیشه ای برای جدا سازی فضای شخصی بر روی استیشن های گروهی استفاده میگردد . در بعضی از این میزها کتاخانه های خیلی کوچک یا محل نگهداری زونکن نیز تعبیه میگردد تا کارمند بتواند به اسناد دسترسی راحتتر ی داشته باشد .
خرید میز کارگروهی

خرید میز کارگروهی آسان است البته اگر با انواع میز کارگروهی موجود در بازار باشید ما در مبلمان اداری آدینا سعی کرده ایم تا با معرفی انواع میز کارگروهی کار انتخاب و خرید را برای مشتریان خود ساده تر کنیم برای خرید میز کارگروهی ابتدا لازمست ابعاد این میز کارگروهی را بدانید و بعد اینکه بدانید منظورتان از خرید میز اداری کارگروهی پوشش دادن چند نفر است .مثلا میخواهید میز کارگروهی دو نفره به خرید یا میز گروهی شش نفره . همچنان جنس میز کارگروهی دلخواه که انتخاب و قصد خرید آنرا دارید از چیست .میز کارگروهی ام دی اف یا چوب یا شیشه یا حتی موارد لوکس تر آن که با کورین درست شده در بازار وجود دارد .
 
بیشتر بخوانید :میز مدیریت لوکس 

خرید میز کارگروهی شش نفره

خرید میز کارگروهی

  میز کارگروهی سفارشی شش نفره  

خرید میز کارگروهی

میز کارگروهی مدرن دو نفره 

میز کارگروهی مدرن

خرید میز کارگروهی  مدرن 

خرید میز کارگروهی

خرید میز کارگروهی لوکس

خرید میز کارگروهی

میز کارگروهی لوکس سه نفره 

خرید میز کارگروهی

خرید میز کارگروهی خاص

خرید میز کارگروهی

خرید میز کارگروهی سه نفره 

خرید میز کارگروهی

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.