16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

دلایل استفاده از صندلی اداری ارگونومیک

دلایل استفاده از صندلی اداری ارگونومیک

دلایل استفاده از صندلی اداری ارگونومیک در محیط اداری شما:

در حال حاضر افراد مشغول بکار در شرکتها و سازمانها بسته به نوع فعالیتشان در بیشتر ساعات روز از صندلی اداری استفاده میکنند ، حال ممکن است پشت کامپیوتر باشد و یا شاید استفاده از دستگاه های تولیدی باشد که باز هم نیاز به صندلی اداری دارد. کارمندان و روسا و کلا پرسنل بیشترین ساعات خود را بر روی صندلی های اداری میگذرانند ، پس باید در زمان تهیه صندلی اداری به ارگونومیک بودن آن دقت کافی داشته باشید.

صندلی اداری ارگونومیک-مبلمان اداری آدینا

بیشتر بخوانید: انواع صندلی انتظار

صندلی که ارگونومیک نباشد به دلیل استفاده طولانی مدت از صندلی اداری ممکن است به ستون فقرات و یا گردن شما و کتف شما و همینطور چشم شما نیز آسیب برساند، شاید بپرسید به چه علت؟ اول اینکه زمان طولانی نشستن به تکیه گاه شما که کمر و ستون فقرات شماست فشار وارد کرده و اگر طرز نشستن شما صحیح نباشد به مرور زمان فشار برروی مهره ها و دیسک کمر و گردن ، منجر به عمل و عوارضی وحشتناک تر میگردد که در این بحث نمیگنجد. اما اگر شما صندلی اداری ارگونومیک را برای مجموعه خود تهیه فرمائید در درجه اول اهمیتی که برای پرسنلتان قائل هستید به چشم می آید و در ضمن میتوانید راندمان کاری پرسنل را بالا ببرید ، زیرا نشستن طولانی مدت به دلیل اینکه طبق قوانین پزشکی تهیه گردیده است از آسیب به ستون فقرات و کمر جلوگیری کرده و احساس خستگی در فرد را بعد از استفاده طولانی مدت بوجود نمی آورد.

صندلی اداری ارگونومیک-مبلمان اداری آدینا

حتما بخوانید : صندلی کنفرانس

شرکت آدینا شرایطی را برای شما دوستان و همکارانتان فراهم آورده که با انتخاب شایسته صندلی اداری ارگونومیک بتوانید بهترین بهره را در ساعاتی که در محیط کاریتان هستید برده و باعث بهبود عملکرد مجموعه تان گردید. صندلی اداری ارگونومیک با شرایط خاصی که برای شما بوجود میاورد شما را ترغیب میکند که همواره از این صندلی اداری استفاده کرده و این را نیز به دوستان و آشنایان معرفی کرده تا همیشه در سلامت کامل باشند و با آرامش و آسایش طی دوران کنند.

صندلی اداری ارگونومیک-مبلمان اداری آدینا

دلیل خرید صندلی ارگونومیک چیست؟

به یاد داشته باشید که نشتسن طولانی مدت ممکن است در زمان کار، برای شما هیچ حسی بوجود نیاورد ولی وقتی از پشت میز خود بلند میشوید و صندلی خود را ترک میکنید تازه متوجه عمق فاجعه بشوید، اولین حس ، حس خستگی مفرط است. پس برای اینکه باخیال راحت به کار خود پرداخته و بدون نگرانی از عواقب نشستن طولانی مدت ، از صندلی اداری ارگونومیک استفاده کرده تا هم همیشه سلامت باشید و بدور از نگرانی های پیرامون زمان طولانی کار ، به فعالیت خود ادامه دهید.

صندلی اداری ارگونومیک-مبلمان اداری آدینا

در بعضی از سازمانها برای حفظ سلامت پرسنل از متخصص ارگونومی بهره میبرند که بررسی کنند مشکلات ناشی از نشستن طولانی مدت و عوارضی که برای فرد بوجود میاورد. که البته جهت آگاهی دادن یکی از بهترین روشهای ممکن است اما این تنها یک مسئله است ، آیا برای برطرف کردن مشکل نیز کاری شده است؟ آیا محصولی که برای حفظ سلامت افراد باید تهیه و مورد استفاده قرار گیرد نیز آماده و قابل ارائه است؟ آیا در زمان خرید مبلمان اداری به ارگونومیک بودن محصولات دقت شده است؟

صندلی اداری ارگونومیک-مبلمان اداری آدینا

صندلی اداری ارگونومیک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

جهت استفاده از یک صندلی اداری ارگونومیک نکته مهم این است که در زمان انتخاب صندلی اداری باید به حمایت از کمر، تنظیم عمق صندلی،تنظیم کشش تکیه گاه و تنظیم بازو، ارتفاع، قابلیت چرخش به جهات متفاوت دقت کرد. صندلی اردار ارگونومیک با این مشخصات مطمئنا باید از لحاظ قیمتی بالاتر از صندلی های اداری معمول باشد. شما باید به خاطر داشته باشید که در زمان خرید مبلمان اداری باید با این دید که استفاده طولانی مدت از این محصولات است ، خرید خود را تکمیل کنید. اگر شما محصولی با اطمینان از ارگونومیک بودن و کیفیت داشتن و عالی بودن تهیه کنید ، شما در اول سلامت پرسنل خود را تضمین کرده و سپس تعالی بخشیدن به مجموعه خود میگردید.

برای مطالعه بیشتر شما : مبلمان اداری کلاسیک 

صندلی اداری ارگونومیک-مبلمان اداری آدینا

شما برای تهیه صندلی اداری ارگونومیک میتوانید به نکاتی از قبیل مکانیزم صندلی ، اسکلت متناسب با ستون فقرات شما ، قابلیت تنظیم ارتفاع و تنظیم بازوها برای قرار گیری دست ، قابلیت تنظیم نشمین گاه  دقت کنید و سپس آنرا متناسب با محیط اداری خود و رنگ دلخواه خود سفارش داده و آنرا برای سازمان خود تهیه فرمائید.

صندلی اداری ارگونومیک-مبلمان اداری آدینا

در آخر:

بخاطر داشته باشید که صندلی اداری شما باید از کمر و ستون فقرات شما حمایت کند. هر گاه این صندلی را در محیط کاری خود داشتید دیگر نباید نگران نشستن طولانی مدت بر روی صندلی اداری خود گردید. چون این صندلی اداری ارگونومیک با حمایت از کمر و گردن شما از خستگی مفرط جلوگیری کرده و سلامت شما را تضمین میکند. این صندلی اداری با امکانات منحصر بفرد خود به شما اجازه کار طولانی مدت میدهد بدون آسیب های جدی که ممکن است از نشستن های طولانی مدت برای هر فرد دیگری که از محصولات عادی استفاده میکند گردد.

صندلی اداری ارگونومیک-مبلمان اداری آدینا

موارد ذکر شده در بالا حاصل تجربیات پرسنل شرکت تجهیز دفتر یکتا و بیش از یک دهه تحقیق در این خصوص میباشد. پس شما میتوانید اگر نیازمند طراحی خاص و با کیفیت در سازمان خود هستید ، با خیال راحت طراحی و دکوراسیون اداری خود را به همکاران با تجربه ما در این خصوص سپرده و از نتیجه کار نهایت لذت را ببرید، مطمئن باشید که همکاران ما آنچه که بهترین است را برای شما عزیزان در نظر میگیرند.

صندلی اداری ارگونومیک-مبلمان اداری آدینا

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.