16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

دکوراسیون اداری مدرن چه تفاوتی با دکوراسیون اداری دارد ؟

دکوراسیون اداری مدرن چه تفاوتی با دکوراسیون اداری دارد ؟

دکوراسیون اداری مدرن 

ما در بخش چیدمان مبلمان اداری مدرن سعی کردیم تا جایی که میشود این مبحث را روشن کنیم . برای ایجاد یک کسب و کار جدید، پول و زمان زیادی لازم است. بنابراین نباید به هیچ هزینه ای از دکوراسیون اداری مدرن  دفتر بی توجه باشید. مبلمان اداری مدرن کمک می کند تا تاثیر خاصی روی دیگران داشته باشید و اگر می خواهید تاثیر مثبت بر روی دیگران داشته باشید، باید به دکوراسیون دفتر مدرن خودتوجه کنید.با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
 
 
هدف از دکور دفتر نه تنها برای زیبایی آن است، بلکه یک منبع بازاریابی است. هر دو کارمند و همچنین مشتریان از اداره ای که به نظر زیبایی و جذاب هست قدردانی می کنند. هر کس دوست دارد در یک دفتر تمیز و با آرامش کار کند. مشتریان همچنین دوست دارند تجارت را در دفاتر حرفه ای انجام دهند. کارکنان احساس راحتی و آرامش می کنند، در صورتی که محل کارشان به شیوه ای عالی تزیین شده باشد.
 


 
دفتر محلی است که شما باید بیشتر وقت خود را در صرف کنید، بنابراین بسیار مهم است که دفتر با مبلمان مدرن  مناسب مبله شود. مبلمان نقش مهمی در دکوراسیون و پویایی یک دفتر دارد. هیچ دفتری زیبا و حرفه ای به نظر نمی رسد، مگر اینکه با مبلمان اداری به مانند میز اداری مناسب تزیین شده باشد. کل محیط دفتر بستگی به مبلمان مورد استفاده شما در دفتر دارد.
 

 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری مدرن 06 آبان 1397 - 13:09 وبگاه

مبل و نیم ست اداری
مبل و نیم ست اداری چیست؟ آیا نیم ست اداری همان مبل اداری است؟ به مجموعه ای از دو عدد مبل اداری تکنفره و یک عدد مبل اداری دو نفره یک نیم ست اداری گفته میشود. باید بخاطر داشته باشید که میز پذیرایی و میز عسلی که برای پذیرایی از مهمان در کنار مبل قرار میگیرند داخل مجموعه نیم ست نمیباشند و بنابراین در زمان خرید و پرسش قیمت مبل و نیم ست اداری حتما قیمت این محصولات را جداگانه بگیرید خیلی از شرکتها مبل سه نفره نیز تولید میکنند اگر شما خواهان این مبل هستید حتما با دفتر فروش ما با شماره 02144620086 تماس حاصل نمایید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.