16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

صندلی اداری مناسب برای محیط اداری

صندلی اداری مناسب برای محیط اداری

 به جرات میتوان گفت همه افراد در هر رده شغلی که باشند، کارمند، مدیر، کارشناس، منشی و... در هر زمان و مکانی بیشتر ساعات خود را در برابر کامپیوتر میگذرانند. در دنیای امروز و نسل حال حاضر که برای سلامت جسم و روح خود ارزش قائل هستند ، و برای سالم زندگی کردن همه راههای ممکن را میروند ، پس باید به سلامت افراد مشغول در مجموعه تان به همان اندازه اهمیت داده و تمامی موارد را رعایت کنید. شما باید برای ساختن فضایی پر از آرامش و سلامتی برای پرسنلتان صندلی اداری ارگونومی که متناسب و شایسته برای سازمان شما باشد را تهیه و در اختیار همکارانتان قرار دهید. این ارزشی که شما برای پرسنلتان قائل هستید باعث بالارفتن راندمان کاری و آرامش و امنیت همکاران شما میگردد.

صندلی اداری مناسب -مبلمان اداری آدینا

صندلی اداری:

نیاز شما در محیط کاری به صندلی اداری حائز اهمیت فراوان است . در سازمانی که شما مشغول بکار هستید اولین و مهمترین چیزی که به چشم می آید و مهم است صندلی اداری مناسب و ارگونومی است. شما در زمان خرید صندلی اداری برای پرسنلتان باید نکاتی را به خاطر بسپارید اول اینکه آیا به صندلی اداری ارگونومی در محیط کاری نیاز است؟ دوم اینکه چه نوع صندلی اداری برای محیط کاری ما شایسته است؟

صندلی اداری مناسب -مبلمان اداری آدینا

پس قبل از خرید ابتدا به سوالاتتان خوب دقت کرده و تحقیق کرده و سپس خریدی دقیق و مطمئن را انجام دهید.

صندلی مدیریتی:

از مهمترین بخشهای دفتر مدیریت میتوان به صندلی مدیریتی آن اشاره داشت. صندلی مناسب برای این پست سازمانی باید شایسته و متناسب با وزن و قدو مواردی که حائز اهمیت است در نظر گرفته شود. قابلیت های این صندلی برای این واحد سازمانی از اهمیت بالائی برخوردار است. نکته مهم در صندلی مدیریتی احساس راحتی و آرامش در زمان استفاده از آن میباشد. صندلی مدیریت ارگونومی یکی از مواردی است که در هر رنگ و سایز و سیستم قابل ارائه میباشد فقط در زمان خرید به موارد مهم برای این پست دقت کنید تا خریدی موفق و مطمئن داشته باشید.

بیشتر بخوانید: انواع میز اداری 

صندلی اداری مناسب -مبلمان اداری آدینا

صندلی کارشناسی:

این نوع صندلی در تقریبا بیشترین محیطهای کاری قابل استفاده میباشد و به دلیل تنوع در طرح و رنگ و ارگونومی یکی از محصولات مهم برای سازمانها میباشد. صندلی کارشناسی مناسب و ارگونومیک با طراحی مدرن و مخصوص به خود با دارا بودن بالشتک در ناحیه کمر و همینطور پشتی در قسمت گردن برای حفظ راحتی و رعایت حالت طبیعی پرسنل طوری طراحی گردیده که بعد از استفاده از این صندلی در مدت زمانی طولانی احساس خستگی و کسالت در فرد وجود نداشته باشد و بعد از مدتها نیز عوارض خاصی را برای کارشناس شما بوجود نیاورد ، زیرا سلامتی و آرامش فرد در طراحی این صندلی کارشناسی حرف اول را میزند.

صندلی اداری مناسب -مبلمان اداری آدینا

صندلی کنفرانس:

صندلی کنفرانس از اهمیت ویژه ای در سازمان برخوردار است زیرا علاوه بر پرسنل خود گاهی اوقات مهمانانی از خارج از سازمان شما در این جلسات حضور دارند که نوع صندلی کنفرانس منتخب شما ، نشان دهنده ارزشی است که برای اول سازمان خود و سپس به افراد حاضر در این جلسات قائل هستید. گاهی اوقات زمانی که در این جلسات سپری میکنید ممکن از طولانی باشد ، اما اگر صندلی کنفرانس شما راحت باشد و افراد در آن احساس خستگی نکنند میتوانند بدون هیچگونه مشکلی جلسات را با نتیجه عالی به پایان ببرند. پس اگر صندلی کنفرانس ایده آلی برای سازمان خود تهیه کردید به هیچ عنوان نگران نتایج حاصل از این جلسات نباشید.

صندلی اداری مناسب -مبلمان اداری آدینا

صندلی انتظار:

این نوع صندلی انتظار جزو صندلی انتظار اداری شما محسوب نیز میگردد. صندلی انتظار ایده آل ، صندلی است که قابلیت تمیز شدن به آسانی و همینطور انتقال به فضای مورد نظر شما را داشته باشد. این صندلی علاوه بر سبک بودن و قابل حمل بودن باید زیبا و امروزی و همینطور مقرون به صرفه نیز باشد. این صندلی انتظار را میتوان با توجه به نوع چیدمان محیط اداری تان به اتاق کارتان یا به اتاق جلسات و یا به اتاق رست خود برده و طرح آن جا را بر اساس نیاز خود تغییر دهید. این صندلی انتظار با توجه به راحتی خود باعث حس آرامش به فرد استفاده کننده میگردد. این صندلی جزو ملزومات محیط کاری است.

حتما بخوانید:انواع مبلمان اداری 

صندلی اداری مناسب -مبلمان اداری آدینا

صندلی دانشجویی:

این صندلی دانشجویی برای محیط های اداری نیز قابل استفاده است. مثلا برای میزهای بلند و یامیز پذیرش که دارای ارتفاع بلند است قابلیت کاربردی نیز دارد. این نوع صندلی دانشجویی برای یادداشت برداشتن و یا نوشتن متن در مکانهای عمومی که فضا برای نوشتن افراد کم است قابلیت استفاده بیشتری دارد. مانند ادارات قضائی ، ادارات پلیس و راهنمائی رانندگی، ادارات مالیاتی و دانشگاهها و از این قبیل مراکز میتوان نام برد.

صندلی اداری مناسب -مبلمان اداری آدینا

بهترین صندلی اداری کدام است؟

از اصلی ترین نکات در سازمانها که کارمند و روسا را تحت تاثیر قرارمیدهد انتخاب بهترین صندلی اداری میباشد. شاید از نگاه دیگر افراد که تخصصی نداشته و یا استفاده کننده دائمی از این صندلی اداری نیستند ، نتوانند درک درستی داشته باشند اما یک کارمند و رئیس که بیشتر ساعات زندگی خود را در محیط کاری سپری میکند انتخاب بهترین صندلی اداری حائز اهمیت فراوانی است. پس قبل از خرید بهترین صندلی اداری این موارد را همیشه در نظر داشته باشید : صندلی کارشناسی ارگونومیک و بالابردن عملکرد پرسنل و سپس برای انتخاب بهترین صندلی اداری باید چه مواردی را در نظر داشته باشیم.

صندلی اداری مناسب برای محیط اداری

در زمان انتخاب بهترین صندلی اداری اولین نکته ای را که برای شما باید دارای ارزش و اهمیت بالایی باشد ارگونومیک بودن صندلی اداری است. این صندلی باید قابلیت همسان سازی با بدن فرد را داشته و از خستگی مفرط و افزایش فشار بر ستون فقرات جلوگیری کرده و باعث بالا بردن راندمان کاری پرسنل شما گردد، که این بالا رفتن راندمان کاری باعث بالارفتن رضایت شما از پرسنل و همینطور ارباب رجوع از کارمندان شما میگردد.

صندلی اداری مناسب برای محیط اداری

کلام آخر:

هر گاه فکر کردید برای مجموعه خود نیازمند صندلی اداری و صندلی کارشناسی با کیفیت بالا و متناسب با سازمان خود هستید ، در آن زمان باید تحقیق کرده و با شرکتی که تخصص کافی داشته مشورت کرده و از راهنمائی آنها برای انتخاب صحیح خود بهره ببرید. در این جا لازم است که با همکاران ما در مجموعه آدینا تماس گرفته و از تجربیات آنها در انتخاب بهترینها استفاده کنید.

 صندلی اداری مناسب برای محیط اداری

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.