16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری مدرن برای کسب و کار جدید

مبلمان اداری مدرن برای کسب و کار جدید

مبلمان اداری جدید برای کسب و کار نو 

 همواره راه اندازی یک کسب و کار یا استارت اپ جدید میتواند بسیار جذاب و شگفت و البته در بعضی اوقات همراه با نگرانی و فشار و استرس باشد . بسیاری از مردم برای راه اندازی کار جدید خود زمان انرژی و پول زیادی را هزینه میکنند .بعد از ایجاد یک طرح کامل و جامع برای شغل جدید خودتان ابتدا باید محل جدیدی را برای دفتر کار و جذب و بکارگیری پرسنل جدید خود تخصیص نماییدبعد از گذراندن این مرحله که بسیار مرحله با اهمیتی است باید به مرحله بعدی یعنی مرحله انتخاب و خرید مبلمان اداری نظیر مواردی انواع میز و صندلی اداری و همچنین انواع پارتیشن های اداری بپردازید .

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 چندین مورد در مورد انتخاب و خرید اولین مبلمان اداری مدرن  برای کسی که شرکت جدیدی را تاسیس کرده است وجود دارد که ما در زیر بصورت فهرست وار به ان میپردازیم

1-فضای موجود در دفتر کار فعلی شما چند متر مربع است این موضوع بسیار مهم است که توجه داشته باشید مبلمانی را خریداری ننمایید که در فضای دفتر و محیط کاری و یا محل عبور و مرور شما ایجاد اختلال نماید

2-تعداد پرسنلی که شما برای راه اندازی کسب و کار خود در نظر گرفته اید چند نفر میباشد ؟معمولا کارمندان با پست سازمانی معمولی میتوانند بصورت تیمی با هم فعالیت نمایند اما در مورد پرسنلی با پست سازمانی بالاتر و خاص و بخصوص کسانی که نیاز دارند تا مکالمات آنها محرمانه باشد امکانپذیر نمیباشد.

بیشتر بخوانید: تفاوتهای پارتیشن اداری تک جداره و پارتیشن اداری دو جداره

برای این افراد نیاز به یک فضای اداری مجزا و مخصوص میباشد در زمان طراحی حتما چارت سازمانی خود را به دکوراتور خود بدهید و توصیه های لازم را در این زمینه به او گوشزد نمایید .

3-چه میزان بودجه و یا چه مبلغی را برای کار دکوراسیون و مبلمان اداری کنار گذاشتید .

قبل از شروع هزینه کردن برای مبلمان اداری  بهتر است اولویت بندی های خود را انجام دهید زیرا کسی که دفتر کار جدید احداث میکند علاوه بر هزینه های مبلمان اداری خیلی هزینه های دیگر نیز برای راه اندازی کسب و کار خود باید انجام دهد که اگر بی توجه به همه هزینه ها باشد ممکن است بودجه خود را در یک مورد بخصوص بیشتر صرف کند بنابراین باید یک لیست بعنوان نیازها و اولویت بندی و میزان بودجه ای که باید برای این موارد تدوین شود تهیه نمایید

4-کسب و کاری که میخواهید راه اندازی بنمایید چیست /چه قدر با مشتریان خود و کارفرمایان خود جلسات حضوری خواهید داشت در روز چند نفر به دفتر شما بصورت حضوری ممکن است مراجعه نمایند با بررسی این سئوال شما میتوانید به این نتیجه برسید که آیا اتاق کنفرانس و جلسات برای شرکت خودتان لازم دارید یا نه عمده شرکتهایی که برای اولین بار شروع بکار میکنند باید موارد زیر را بعنوان ملزومات اصلی برای دفتر خود در نظر بگیرند

الف -صندلی اداری ارگونومیک

اینگونه صندلیها معمولا قیمت بالایی دارند ولی یقینا خرید آنها بسیار با ارزش میباشد راحتی این صندلی اداری  و همچنین حفظ سلامتی بدن افراد با آنها تضمین شده میباشد .

ب- میز اداری

میز اداری کوچک برای شروع کار بسیار مناسبتر از میزهای پر زرق و برق و لوکس میباشد .شما میتوانید با گذشت زمان و رشد کسب و کار خود بسوی میزهای لوکس و مدرن تر بروید .

 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 12:27 وبگاه

یکی از محصولات تولیدی اصلی ما مبل اداری و نیم ست اداری می باشد. استفاده از متریال استاندارد و طراحی به روز باعث شده است که مبل اداری تولیدی یکتادکور توان رقابت با برندهای خارجی را داشته باشد. راحتی ، استحکام ، زیبایی و قیمت مناسب با کیفیت شاخصه اصلی مبل اداری یکتادکور می باشد. انواع مبل اداری تولیدی ما به صورت کلاسیک، مدرن ، راحتی و رسمی می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.