16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری سارینا

 مبل اداری سارینا

توضیحات ست مبلمان اداری سارینا  :

داشتن  یک مبل اداری شیک  و لوکس و صد البته  استاندارد در دفتر کار یا محیط اداری  شما یک الزام است زیرا مبل اداری علاوه بر آرامشی  که برای مشتریان و ارباب رجوع  شما دارد دفتر کار شما را هم زیبا جلوه می نمایدو پرستیژ برندتان را هم بالا میبرد . مبل اداری سارینا از بهترین جنس چرم تولید  شده و با لمسه کردن بخش تکیه گاه آن زیبایی و چشم نوازی بیشتری هم بخود گرفته جنس چوب پایه ها از چوب راش بوده که با پوشش پلی استر رنگ آمیزی گردیده است
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری سارینا :

مبل و نیم ست اداری سارینا را میتوانید با رنگ های چرم متفاوت و زیبا داشته باشید شما با مراجعه به کالیته چرم ما میتوانید رنگ دلخواه خود را سفارش دهید  .
زمان تحویل :
زمان تحویل مبل سارینا با در نظر گرفتن پروسه تولید و حمل و نقل  از لحظه واریز پیش پرداخت با توجه به موجودی انبار بین 2الی 7روز کاری میباشد.

قیمت مبل اداری سارینا:

قیمت ست مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ پنج میلیون و شصت هزار  تومان میباشد

قیمت مبل اداری تکنفره سارینا : هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره  سارینا :  هزار تومان

قیمت مبل سه نفره سارینا :   هزار تومان

قیمت جلو مبلی سارینا:  هزار تومان

قیمت میز عسلی سارینا : هزار تومان

 

محل تحویل :

محل تحویل این محصول آدرسی است که مشتری اعلام میکند . فقط توجه داشته باشید که هزینه حمل و نقل از درب کارخانه تا دفتر مشتری بعهده خریدار محترم میباشد .  

گارانتی محصول :

 این محصول اداری با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )
برای خرید این مبل اداری و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .
توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.