16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری پانیذ

مبل اداری پانیذ

توضیحات ست مبلمان اداری پانیذ :

پانیذ یعنی شیرینتر از عسل .شاید قراردادن نام پانیذ بر روی این مبل اداری بی مسمی نباشد زیرا این نیم ست اداری بقدری زیبا طراحی شده است که یقینا استفاده از ان در دکوراسیون اداری دفتر کار شما ،محیط کارتان را به جای بهتری برای همکاران و مشتریانتان تبدیل خواهد کرد و یقینا مذاق آنها را شیرین خواهد کرد . در طراحی و تولید مبل و نیم ست اداری تمام ظرافتها و ریزه کاری های طراحی یک مبل بدرستی دیده شده است ما از بهترین چرم موجود در بازار استفاده کرده ایم که به آن چرم ضد تعریق گفته میشود . پایه ها از جنس چوب راش بوده و رنگ پلی اورتان پوشش مناسبی برای این پایه های زیبا میباشد .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری پانیذ   :

دست شما هم در انتخاب رنگ پایه های چوبی باز است و هم در انتخاب رنگ چرم مورد نظرتان . ما کالیته رنگ چرم خود را در سایت گذاشته ایم تا بدانید که میتوانید 16 انتخاب رنگ دلپذیر برای این مبل اداری زیبا داشته باشید .
زمان تحویل :
تعهد ما برای تولید و تحویل این کالا در محل مورد نظر شما ، با توجه به رنگ انتخابی شما و موجودی این کالا در انبار آدینا ، بین 2 الی 7 روز کاری از لحظه واریز پیش پرداخت میباشد .

قیمت مبل اداری پانیذ  :

قیمت ست مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ چهار میلیون و نهصد و شصت  هزار تومان میباشد

قیمت مبل اداری تکنفره پانیذ :880 هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره پانیذ :یک میلیون و صد هزار تومان

قیمت مبل سه نفره پانیذ : یک میلیون و ششصد هزار تومان

قیمت جلو مبلی پانیذ: 900هزار تومان

قیمت میز عسلی پانیذ :600هزار تومان

 
محل تحویل :
مبل اداری پانیذ را میتوانید در هر آدرسی که دلخواه شماست تحویل بگیرید . فقط به این موضوع توجه داشته باشید که هزینه حمل از درب کارخانه تا محل شما بعهده خریدار میباشد که بعد از توافق با باربری مستقیما آنرا باید به باربری پرداخت نمایید .
گارانتی محصول :
 این محصول اداری با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )
برای خرید مبل اداری پانیذ  و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .
توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.