16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل و نیم ست اداری چپندر

مبل اداری چپندر

توضیحات ست مبلمان اداری چپندر  :

زیبایی و شکوه عباراتی است که یقینا مستحق بکارگیری در مورد مبل و نیم ست اداری چپندر میباشد . این مبل اداری با داشتن چرم لمسه در بخش پشتی مبل  و همچنین داشتن دسته ها و پایه های چوبی بسیار شیک و چشم نواز میباشد  . همه اطلاع دارند که تاثیر زیبایی در اولین نگاه است یعنی مشتری میتواند در اولین نگاه محسور زیبایی فضای اداری کسب و کار شما بشود . و مبل چپندر میتواند بعنوان یک مبل اداری لوکس در تحقق این  هدف نقش اساسی بازی کند.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

رنگ مبل اداری چپندر :

بهتر است اول  رنگ محیط اداری  خود را در نظر بگیرید و بعد رنگ دلخواه و همخوان  با دکوراسیون اداری خود را از بین رنگهای کالیته چرم آدینا  انتخاب نمایید شرکت ما رنج گسترده ای  از رنگهای متنوع ،شاد و زیبا و همچنین رسمی و با وقار را در کالیته چرم خود  ارائه نموده است .

زمان تحویل :

مدت زمان آماده سازی و تحویل این مبل اداری از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد .

قیمت مبل اداری چپندر :

قیمت ست  مبلمان کامل شامل دو عدد مبل تکنفره و یکعدد مبل دو نفره بهمراه میز پذیرایی آن مبلغ شش میلیون و ششصد هزار تومان میباشد .

قیمت مبل اداری تکنفره چپندر:  هزار تومان

قیمت مبل اداری دو نفره چستر:   هزار تومان  

قیمت مبل سه نفره چپندر:  هزار تومان  

قیمت جلو مبلی چپندر:  هزار تومان

قیمت میز عسلی چپندر : هزار تومان

محل تحویل :

محل تحویل مبل چپندر مطابق درخواست مشتری و آدرس اعلامی از سوی مشتری میباشد . لطفا توجه داشته باشید که هزینه حمل از کارخانه تا محل اعلامی مشتری بعهده خریدار میباشد .

گارانتی محصول :

 این محصول اداری با گارانتی دو ساله ارائه میگردد (شرایط گارانتی محصول روی کارت درج شده است )
برای خرید این مبل اداری و دریافت مشاوره با بخش فروش ما با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .
توجه داشته باشید عبارت " نیم ست اداری " به مجموعه ای از دو عدد مبل تک و یک عدد مبل دو نفره اطلاق میگردد .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.