16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

نمونه اجرایی میزهای کلاسیک

دکوراسیون اداری کلاسیک:


نمونه میزهای کلاسیک :

در این مجموعه بخشی از کارهای اجرا شده در سبک کلاسیک نظیر میز مدیریت کلاسیک ،میز کنفرانس کلاسیک ،صندلی اداری کلاسیک میز tvکلاسیک ، کردانزای مدیریتی کلاسیک را ملاحظه میفرمایید

دکوراسیون اداری کلاسیک

دکوراسیون اداری کلاسیک برای سازمان های بزرگ و شرکت هایی با فضای مناسب بسیار خوب است ، دکوراسیون اداری کلاسیک یعنی  نمایش یک سبک شیک و زیبا برای یک محیط اداری و استفاده از طرح و نقش های سبک کلاسیک . اسفاده از مبلمان اداری کلاسیک زمانی زیبایی دوچندانی پیدا میکند که محیط نیز از دکوراسیون اداری کلاسیک برخوردار باشد . در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را در مورد چگونگی تجهیز و چینش یک دکوراسیون اداری کلاسیک را باهم بررسی کنیم .

سبک کلاسیک در دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری کلاسیک یک سبکی با ترکیب مبلمان اداری راحت به همراه طراحی متفاوت و دکوراسیون رسمی است  .استفاده از برخی رنگ هایی که در دکوراسیون اداری سبک کلاسیک به شدت یافت میشوند و معمولا از آن ها استفاده میشود مانند رنگ های کرم و تقارن آن رنگ .

سبک کلاسیک یک سبک پرطرفدار در دکوراسیون های اداری است . این سبک شامل طرح ها و نقش های بسیار زیادی است که علاوه بر زیبایی که به محیط میدهد حس آرامش وعظمت خاصی را به پرسنل شما ارائه میدهد . دکوراسیون کلاسیک به دلیل سبک طراحی و رنگ هایی که در آن استفاده میشود حس گرمای خاصی را به محیط میبخشد که امری بسیار خوب است . اغلب مبلمان اداری کلاسیک از جنس چوب ساخته میشوند .  استفاده از تلفیق شیشه و چوب نیز برای دکوراسیون اداری کلاسیک بسیار زیباست و میتوانید شکوه بیشتری با اضافه کردن این متریال به محیط اداری خود ببخشید.

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.