16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز پذیرش مدرن و لوکس

میز پذیرش مدرن و لوکس

میز پذیرش مدرن و لوکس طرح 1

 

 

 

میز پذیرش ام دی اف  طرح 2

 

 

میز پذیرش مطب طرح 3

 

 

 میز پذیرش خاص طرح 4

 

 میز منشی پذیرش  طرح 5

  کانتر پذیرش لوکس طرح 6

 

 

 

میز پیشخوان بانکی طرح 7

 میز پذیرش اداری 

میز اداری پذیرش

 

ورودی سازمان شما درست جاییکه مشتریان باید در انتظار باشند تابلویی از شخصیت و نماد شرکت شماست و برای همین هم در امر مبلمان اداری مدرن و دکوراسیون اداری خاص ، اینقدر به میز پذیرش و کانتر منشی اهمیت داده میشود هر چقدر این کانترها و میزهای پذیرش لوکس و خاص باشند همانقدر در مشتری تاثیر گذار خواهند بود. میز پیشخوان اداری باید عالی و حرفه ای طراحی شود . میز منشی مدرن باید از المانهای سبک مدرن پیروی کند در مطبها هم میز پذیرش مطب باید منشی را راضی نگهدارد اگر خریدار میز منشی و کانتر پذیرش VIPهستید ما بعنوان فروشنده مبلمان اداری لوکس و مدرن پیشنهاد میکنیم از محصولات و کانترهای اداری ما بازدید کنید .

بیشتر بخوانید:فروشنده مبلمان اداری و ویژگیهای شاخص فروشنده گان ملزومات اداری


چگونه در محیط کار شاد باشیم:

تجربه شادی در محل کار خیلی راحت نیست. اما هر کاری روشی دارد. اگر قوانین شاد بودن را بدانید به راحتی می توانید در کنار کار و کسب درآمد، شاد و سرحال هم باشید.

خجالت نکشید؛ درخواست بازخورد کنید:

بازخورد تاثیرگذار، خواه مثبت باشد یا منفی، بسیار کمک کننده است. بازخورد حاوی اطلاعات ارزشمندی است که در تصمیم‌گیری‌های مهم از آن‌ها استفاده می‌شود. بهترین شرکت‌ها از دو ویژگی استفاده مفید از بازخوردها و همچنین دریافت بازخوردهای موثر برخوردارند و هر لحظه در حال بهبود اوضاع بر مبنای بازخوردها هستند. مشتریان، کاربران، کارکنان، تامین کنندگان، فروشندگان و حتی سهامداران همگی می‌توانند سهم به سزایی در بهبود عملکرد شرکت مورد علاقه‌شان با ارسال بازخورد داشته باشند. کمپانی‌های قدرتمند نه تنها در پذیرش بازخورد خوب هستند، بلکه به عمد درخواست بازخورد می‌کنند و در مقابل کاربران هم به این خواسته پاسخ می‌دهند.

نگران مسایلی نباشید که کنترلی روی آنها ندارید:

با اینکه آگاهی داشتن از مسایل پیرامون همچون وضعیت اقتصادی، وضع بازار یا کارهایی که دیگران انجام می دهند، گاهی مهم است اما باید همیشه روی مسایلی که قابل کنترل هستند، همچون افکار و کارهای خود تمرکز کنید.

 به فکر توسعه و پیشرفت در شغلتان باشید:

این شما هستید که بیشترین منفعت و سود را از پیشرفت در کارتان بدست می‌آورید. پس به فکر رشد و توسعه کار خود باشید. هدف گزاری کرده و با برنامه به جلو حرکت کنید. می‌توانید از رئیستان بخواهید تا در این راه شما را راهنمایی کند.

حتما بخوانید:چیدمان اتاق مدیر عامل و 6عامل مهم در طراحی مبلمان اداری اتاق مدیریت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.