16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

همه چیز در مورد مبلمان اداری مدرن ، ویژگیها و تعاریف (بخش 1)

همه چیز در مورد مبلمان اداری مدرن ، ویژگیها و تعاریف (بخش 1)

مبلمان اداری مدرن :

مبلمان اداری مدرن به سبکی از تولیدات محصولات اداری اطلاق میشود که در آن ارتباط بین مدرنیته با طراحی دفتر کار بخوبی صورت پذیرفته است . یعنی هم در طراحی دکوراسیون اداری و هم در طراحی و هم در تولید مبلمان اداری بحث مدرنیته و بروز بودن اولویت اول طراحان و تولید کنندگان محصولات اداری بوده است .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن خود زیر شاخه هایی دارد نظیر میز اداری مدرن .در میزهای اداری مدرن ارتباط بین پرسنل راحتتر است . همه طراحی مبلمان اداری مدرن بر مبنای تکنولوژی بیسیم دیده شده است . میزها قابل تنظیمند و مهمتر از آن چند کاربره اند بعنوان مثال یک میز کنفرانس مدرن میتواند به میز کارگروهی و یا میز کارشناسی تبدیل شود .

مبلمان اداری مدرن
در مبلمان اداری مدرن بحث راحتی پرسنل نیز بخوبی دیده شده است یعنی همان صندلی کارمندی که پرسنل دارد بر روی آن کار میکند با اندکی تغییرات میتواند به یمک مبل راحتی برای استراحت تبدیل شود . مبلمان اداری مدرن سبک افراد بروز است این محصول اداری جدیدجایگاه خاص خود را بین مشتریان مبل اداری و دکوراسیون اداری دارد وآدینا بعنوان طراح ، تولیدکننده و فروشنده محصولات اداری مدرن و کلاسیک نیز به این امر توجه ویژه دارد .

مبلمان اداری مدرن

معمولا میزهای اداری مدرن علاوه بر لوکس بودن از کیفیت و دوام خاصی هم برخوردارند . اما آیامحصولات مدرن فقط در مدرن بودن طرح و مواد خلاصه میشود یا باید بعد از خرید آنها را مطابق دانش تخصصی مبلمان و دکوراسیون اداری مدرن پیاده سازی و چیدمان کرد اگر شما هم قصد خرید و انتخاب میز اداری و صندلی اداری  مدرن را دارید با آدینا همراه شوید.
 
بیشتر بخوانید: انواع مبلمان اداری آدینا و انواع مبل اداری و ویژگیها و تعاریف آن

مبلمان اداری مدرن
ما با جمع آوری مجموعه ای از کارهای خاص و لوکس و در عین حال امروزی و مدرن سعی کرده ایم تا هم در بخش مبلمان اداری کلاسیک و هم در بخش مدرن و پیشرفته حرفی برای گفتن داشته باشیم . اگر با خصوصیات محصولات مدرن آشنایی ندارید مقاله ما در مورد ویژگیها ی سبک مدرن را مطالعه کنید .ما با تولید انواع کانتر اداری مدرن ، انواع پارتیشن سفارشی مدرن و همچنین انواع دیوارکوب اداری مدرن و مبلمان خاص سعی کرده ایم تا در این صنعت بروز و پیشتاز باشیم .

مبلمان اداری مدرن

 چیدمان مبلمان اداری مدرن باید چگونه باشد:

برای چیدمان مبلمان اداری مدرن بهتر است از متخصصان حرفه ای دکوراسیون اداری آن هم در سبک مدرن استفاده کرد هر چند چیدمان و دکوراسیون اداری همیشه یک قوانین مشخصی دارد ولی در سبک مدرن بحث چیدمان با ایده پردازی و ارائه نکات ظریف همراه است . بعنوان مثال استفاده از تابلوهای خاص سبک مدرنیته برروی دیوار و یا استفاده از پارتیشن مدرن شیشه ای در فضای کار و همچنین آوردن گل و گیاه در داخل محیط کار و ایجاد یک فضای سبز اختصاصی از ویژگیهای چیدمان مبلمان اداری به سبک مدرن میباشد .

مبلمان اداری مدرن

اما قوانینی نظیر ارتباط بالا دستی با زیر دستی و نحوه کنترل و نظارت رئیس یا مدیر مجموعه بر روی افرادش نیز باید در چیدمان محصولات اداری حتما رعایت گردد. البته همواره در چیدمان محصولات اداری دو طرف مهم وجود دارند یکی پرسنل خودتان و دیگری که از آن هم مهمتر است مشتریان شما میباشند .
 

برای مطالعه بیشتر شما :

1-مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

2-مبلمان اداری حرفه ای

3-ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

4-فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

5-مبلمان اداری کلاسیک

6-مبلمان اداری چوبی

7-مبلمان اداری سفارشی

8-مبلمان اداری خاص

9-مبلمان اداری لوکس 

10-راهنمای خرید مبلمان اداری

11-ابعاد مبلمان اداری مدرن

12-مبلمان اداری مدرن

13-اصطلاحات مبلمان اداری

14-نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

15-ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

16-انواع مبلمان اداری

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:18 وبگاه

صندلی تابوره
صندلی تابوره چیست ؟ به چه صندلی ای این واژه اطلاق میگردد ؟ آیا مدل مشخصی از صندلی تابوره در بازار وجود دارد ؟بهترین مدل طراحی و تولید شده صندلی تابوره را از کجا میتوانیم خریداری نماییم ؟ و در زمان خرید یک صندلی تابوره باید به چه ویژگیهایی توجه داشته باشیم .صندلی تابوره در اصل همان صندلی آزمایشگاه میباشد . این صندلی دارای یک ویژگی اصلی است و آن تنظیم ارتفاع بالای آن نسبت به سایر صندلی های اداری میباشد . بنابراین زمانی که پرسنل شما نیاز به افزایش ارتفاع در محل کار خود دارند ، یقینا یکی از انواع صندلی‎ تابوره همان چیزیاست که باید برای انها تهیه نمایید .اگرشما صاحب یک آزمایشگاه، شرکت معماری یا یک استودیوی طراحی میباشید باید برای راحتی پرسنل خود ابزار و لوازم اداری مورد نیازشان را فراهم نمایید و در این میان خرید انواع صندلی تابوره بسیار حیاتی میباشد .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.