16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مقایسه میز مدیریت مدرن با مبلمان کلاسیک -تفاوتها و شباهتها

مقایسه میز مدیریت مدرن با مبلمان کلاسیک -تفاوتها و شباهتها

ویژگی های یک میز مدیریت کلاسیک در مبلمان اداری:

اگر سبک دکوراسیون اداری شما کلاسیک است و قصد دارید تا آنرا در محیط کاری خود اجرا و پیاده سازی نمایید مهمترین بخش آن میز مدیریت میباشد ، میز مدیریت نیز باید حتما از سبک کلاسیک پیروی کند در زمان انتخاب میز مدیریت کلاسیک باید به همخوانی و سازگاری آن با سبک کلاسیک دفتر خود توجه کافی بنمایید .

 

ما در آدینا مجموعه کاملی از انواع میز مدیریت چوبی کلاسیک را برای شما تدارک دیده ایم برای مشاهده انواع این میز اداری لطفا به سایت www.Adyina.comمراجعه نمایید .

ویژگی های اصلی یک میز کار کلاسیک ابهت و زیبایی آن ، استفاده از چوب بعنوان مواد اولیه اصلی ، استفاده از طرح های سنتی و گلدار برروی میز از طریق منبت کاری یا مذهب کاری و داشتن رنگ تیره میباشد .اکثر طرحهای میز کلاسیک اداری رنگ میشوند و توسط دستگاه رنگ پاش با رنگهای پلی اتیلن یا سیلر و کیلر رنگ آمیزی میشوند . رنگ آمیزی زیبا و براق موجب زیبایی بیشتر این محصولات اداری خواهد شد .

 

همچنین منبت کاری روی پایه ها و تابلو نیز میتواند زیبایی میز را چندین برابر کند .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود . حتما بخوانید :مبلمان اداری مدرن و نقش آن در ارتقا بهره وری کارکنان

خصوصیات مبلمان اداری مدرن و کاربردهای آن در دکوراسیون اداری:

امروزه اکثر فضاهای اداری جدید بر مبنای سبک مدرن طراحی و دکوراسیون اداری  میشوند البته این به این دلیل است که سبک مدرن استفاده از فضای اداری را بهینه تر میکند .مبلمان اداری مدرن علاوه بر استفاده بهینه از فضا ، باعث ایجاد جذابیت و شادی بیشتر در فضا میشود . مبلمان اداری مدرن قابلیتهای خاص تری هم دارند نظیر قابلیت تنظیم ارتفاع یا قابلیت باز و بسته شدن میزهای اداری یا قابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی در صندلی های اداری مدرن .

بعنوان مثال میزهایی با کاربردهای چندگانه نیز در زمره مبلمان اداری مدرن قرار میگیرند نظیر میزهای کارگروهی که میتوانند به میز کنفرانس تبدیل شوند . و بعد از اتمام جلسه مجددا به حالت قبلی خود بازگردند.

مبلمان اداری مدرن معمولا داری رنگ روشن است و همچنین بیشتر از فلز و شیشه و سنگ و ام دی اف براق برای تولید آن استفاده میشود. در طراحی اینگونه مبلمان معمولا جای عبور سیم ها و کابلها در روی میزها و پارتیشنهای اداری تعبیه گردیده است پارتیشنهای اداری مدرن زیبایی خاصی دارند و علاوه بر آن نصب و مونتاژو دمونتاژ آنها بسیار راحت میباشد .

 

  

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:20 وبگاه

صندلی مدیریت
صندلی‎ مدیریت به اندازه خود مدیریت اهمیت دارد . این صندلی اداری یکی دیگر اززیر گروه های صندلی و مبل اداری است که برای عملکرد با زمان بالا طراحی شده‎ است. یک صندلی مدیریت باید حتما در بخش پشتی قابلیت تنظیم داشته باشد تا بهترین موقعیت را به فرد بدهد ،چگونگی قرار گرفتن مهره ها ی پشت بسیار مهم است و این امر باید در طراحی صندلی مدیریت ملحوظ گردد . بخش میانی صندلی نباید به زانوهای فرد به میزالنی نزدیک باشد که جریان خون وی را متوقف کرده و یا کند کند این امر باعث خواب رفتگی پا و احساس درد در بخش زانو می شود.
آرنجهای کاربر باید حتما بصورت عدد هشت فارسی از شانه های وی فاصله داشته باشند همچنین پشتی یک صندلی مدیریت باید قابلیت ارتجاعی یا الستیکی داشته باشد. تنظیم ارتفاع نیز یکی دیگر از خصوصیات صندلیهای اداری و بخصوص مدیریتی میباشددر طراحی و تولید صندلیهای مدیریتی مبلمان اداری یکتا ، علاوه بر شان و جایگاه مدیریت، باید موضوع استاندارد و ارگونومی نیز لحاظ شود .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.