16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

چرا کیفیت یراق آلات مصرفی در مبلمان اداری و مصنوعات چوبی مهم است ؟

چرا کیفیت یراق آلات مصرفی در مبلمان اداری و مصنوعات چوبی مهم است ؟

چرا کیفیت یراق آلات مصرفی در مبلمان اداری و مصنوعات چوبی مهم است ؟

همه ما با صحنه هایی در محیط کار یا منزل مواجه شده ایم که بعضی از مصنوعات چوبی و مبلمان اداری و خانگی صدمه دیده اند صحنه هایی نظیر دربهای نیمه باز کمد ها و یا درب کشوهای نیمه باز یا دستگیره های خراب و شکسته کابینتهای آشپزخانه .باعث تاسف است که دیده میشود که همه چیز یک لوازم اداری یا خانگی  سالم است، حتی ظاهر و شکل آن تقریبا نو و تازه به نظر می‌رسد، اما یراق آلات بی کیفیت مانع شده اند تا این زیبایی ماندگار شود و در واقع مدت زمان عمر کوتاه یراق آلات بی کیفیت  عمر کل مبلمان اداری و خانگی را تحت شعاع قرار داده است .البته در خیلی اوقات این وسایل و ابزار خراب نه فقط در زیبایی بلکه در عملکرد هم تاثیر منفی میگذارند و مصرف کننده را در استفاده از وسائل دچار مشکل می‌کنند. بعنوان مثال کتابخانه ای که لولای درب آن خوب باز و بسته و به اصطلاح چفت  نمی‌شود، هر چه قدر هم که شیک و لوکس باشد مصرف کننده را دل چرگین و ناراضی خواهد کرد.

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری با کیفیت و یراق آلات

یقینا همه ما در مورد این موضوع هم عقیده هستیم که علاوه بالا بودن کیفیت طراحی و ساخت مبلمان اداری و مصنوعات چوبی و کیفیت اجناس یا مواد اولیه‌ای که مصرف میگردد، یراق آلات مصرفی نظیر ریل کشوها ، دستگیره درب ها و کشوها و... نیز باید با کیفیت عالی باشد تا عملکرد و زیبایی با هم به مصرف کننده نهایی هدیه داده شود . تعدد و تنوع یراق آلات مورد استفاده در ساخت ملزومات اداری چوبی و خانگی کم نیستند و معمولا شامل :پایه،چرخ،دستگیره،لولا، ریل و... میباشد که بدون آنها اصلا تولید یک میز اداری غیر ممکن خواهد بود.

بیشتر بخوانید:هزینه مبلمان اداری و تاثیر آن در انتخاب

مبلمان اداری با کیفیت و یراق آلات

آیا معیار مشخصی برای کیفیت یراق آلات میتوان تعیین کرد ؟

دلیل اصلی افت کیفیت محصولات و ملزومات اداری ، عمدتا نا آگاهی خریدار در زمان خرید میباشد که نمیتواند این موارد را با مارک و مشخصات فنی عالی برای سازنده الزامی کند و البته نا آشنایی بعضی تولید کنندگان ملزومات اداری با کارکردها و یژگیهای یراق آلات نیز دلیل دیگر میباشد و البته بعضی از سازندگان متاسفانه با داشتن دانش بدلیل ارزان تمام کردن کار از یراق آلات بی کیفیت استفاده میکنند . که یقینا اینکار باعث تولید یک مبلمان اداری بی کیفیت و بی دوام خواهد شد .

مبلمان اداری با کیفیت و یراق آلات

اما سئوال مهم که باید در ذهنتان ایجاد شود اینست که یراق آلات با کیفیت و خوب دارای چه ویژگیهایی میباشند ؟ و چگونه در هنگام سفارش مبلمان اداری آن را از فروشنده و یا سازنده این ملزومات طلب کنیم ؟ با توجه به اینکه بازار پر شده از یراق آلات با برندهای مختلف و تقلبی که عمدتا چینی هستند باید با یادگیری نام یرندها ، آنها را از فروشندگان طلب کنیم ؟خوب پاسخ به همه این سئوالات خیلی کار راحتی نیست ، چون شما که یک متخصص خرید و تشخیص یراق آلات اصلی از تقلبی نیستید ، بهترین پاسخ این میتواند باشد قبل از اقدام به انتخاب و خرید مبلمان اداری و پیاده سازی دکوراسیون اداری در دفتر کار خود تحقیقات لازم  برای انتخاب یک فروشنده و تولید کننده مبلمان اداری مورد اعتماد را انجام دهید اگر شما شرکت مناسب برای خرید را انتخاب کنید یقینا خود آن شرکت برای اعتبار نام و برند خودش هم که شده از یراق آلات با کیفیت استفاده خواهد کرد .

مبلمان اداری با کیفیت و یراق آلات

البته شناسایی برندهایی که محصولات و یراق و ابزار خوب و با کیفیت تولید می‌کنند هم می‌تواند از راهکارهایی باشد که شما را در انتخاب مناسب یاری کند.شرکت مبلمان اداری آدینا ، خوشبختانه توانسته با ارائه کارهای با کیفیت اعتماد خیلی از سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی را جلب کند و با گارانتی کردن کل محصولاتش آرامش خاطر را برای یک خرید مناسب به مشتریان هدیه دهد.

مبلمان اداری با کیفیت و یراق آلات

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.