16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

درمورد مبلمان اداری مدرن

درمورد مبلمان اداری مدرن

آشنایی با مبلمان اداری مدرن 

مبلمان اداری مدرن به مبلمان تولید شده در قرن 19تا امروز گفته میشود که تحت تاثیر شدید مدرنیسم قرار گرفته است .بعد از جنگ جهانی دوم ایده آلهای طراحی بجای تمرکز بر روی صرفا مواد اولیه ،بشدت بر روی زیبایی و چشم نوازی متمرکز شد این یک خروجی فوق العاده برای صنعت مبلمان اداری بود که قبل از آن تحت تاثیر سبکهای قدیمی بود . استفاده از چوبهایی با رنگ درخشان و جلا دیده و هندسه فضایی خاص در این سبک بیشتر شده بود. اشکال مبلمان از لحاظ نور بصری سنگین تا نور بصری لایت تکامل یافته است. این تغییر از اصول تزئینی به مینیمالیستی طراحی می تواند به معرفی تکنولوژی جدید، تغییر در فلسفه و تأثیرات اصول معماری باشد .همانطور که فیلیپ جانسون، بنیانگذار معماری و طراحی در موزه هنرهای مدرن گفته امروزه طراحی صنعتی به طور شگفت انگیزی روی کارآمدی و  انگیزه تاثیر دارد و از اصول مشابه معماری مدرن برخوردار است نظیر : سادگی تولید ، صاف بودن سطح، اجتناب از تزئینات اضافی ، شاید مهمترین تضاد بین دو دوره طراحی است که در سال 1900 هنر تزئینی متعلق بهبا زیبایی شناسی ، مبلمان مدرن به راحتی به ارتقاء ماژول های کارخانه افزوده شد، که تاکید بر مدیریت زمان، آرمان های کارآمد دورهطراحی مدرنیستی توانسته است عناصر تزئینی را از بین ببرد و تمرکز بر طراحی شی به منظور صرفه جویی در وقت، پول، مواد و کار. هدف از طراحی مدرن، جذب زیبایی بی نظیر در دقت یدکی بود.

خدمات آدینا در مورد مبلمان اداری مدرن

بیشتر بخوانید:تصاویر زیبا از مبلمان اداری لوکس

خدمات آدینا در مورد مبلمان اداری مدرن 

تصور کنید که در حال قدم زدن داخل یک ساختمان اداری هستید ،یقینا در  آن شما می توانید انرژی خلاق و همکاری را احساس کنید.هر جائی که  نگاه می کنید، میزهای  کاری براق و شیشه هازیبا ، ایستگاه های کاری مجتمع باز و صندلی های اداری راحت،را میبینید .در این فضا است که ایده ها متولد می شوند و این محیطی است که به کارمندان اجازه می دهد که شکوفا شوند. مبلمان اداری  مدرن ارائه شده توسط شرکت آدینا ، باعث افزایش بهره وری شما خواهد شد و علاوه بر آن طراحی مبلمان اداری و دکوراسیون اداری دفتر کار شما  را با شخصیت منحصر به فرد شرکت شما اجرا  می کند.با استفاده از تیم متخصص مشاوران آدینا ، محیط های اداری خودرا با  یک رویداد بی نظیر و لذت بخش تغییر اساسی بدهید .از طراحی شعبه های بانک تا طراحی و اجرا سالن اجتماعات و ساخت میز کنفرانس 76نفره در کارنامه کاری و سابقه ما وجود دارد ، ارائه محصولات ما منعکس کننده ترین طرح های پیشرو و نوآورانه در مبلمان اداری مدرن و جدید میباشد .تهران ،تبریز، اهواز رباط کریم و هر جای ایران که باشید میتوانید از مبلمان اداری و دکوارسیون اداری مدرن ما بهره مند شوید آدینا سعی میکند  تا محیط داخلی مدرن را برای زندگی به ارمغان بیاورد. ما حتی مبلمان اداری مدرن را در سراسر کشور حمل و نقل می کنیم و در هر مرحله از پروژه، طراحی دفتر شما  را ساده تر می کنیم.آدینا  فضایی را تعریف و باز تولید میکند که در آن با حذف محلهاییکه  باعث تخریب کارکنان و مشتریان شما می شودعلاوه بر زیبا کردن محیط کار شما ، خلاقیت و انگیزه را به پرسنل شما و آرامش و حس تحسین را به مشتریان شما منتقل کنید . آدینا با  شما کار می کند  تا یک طراحی مدرن مدرن داشته باشید که متناسب با بودجه و چشم انداز شما باشد.  

 

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.