نمونه پروژه دکوراسیون اداری(آلبوم 2)

ایده های دکوراسیون و مبلمان اداری :

همه افراد قدرت خلاقیت و یا ایده پردازی ندارند تا بتوانند طراحی و دکوراسیون اداری انجام دهند .نیازمند ایده هستید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید . مشکلی نیست مبلمان اداری آدینا با ارائه طرحهای متنوع دکوراسیون اداری و مبلمان  اداری ،شما را برای رسیدن به یک تصویر خاص از محیط کاریتان کمک میکند . در ادامه با تماشای طرحهای فاخر و سفارشی و اختصاصی ما میتوانید ، به یک انتخاب بهتر برای دفتر کار خود برسید.تصاویر دکوراسیون دفتری مدرن  را ملاحظه نمایید.

چیدمان مبلمان اداری :

برای طراحی یا باز طراحی یا پیاده سازی دکوراسیون اداری سازمان خود بهترین پیشنهادی که میتوانیم به شما بدهیم اینست که خودتان را بعنوان یک مشتری که برای اولین بار وارد سازمان شما میشود بگذارید بدقت محیط را برانداز کنید ببینید آیا دکوراسیون اداری جوابگوی نیازهای مشتری است آیا دکوراسیون اداری پیاده شده در سازمان شما مبلغ فرهنگ سازمانی و رسالت شرکت شما میباشد .آیا دکوراسیون اداری اجرا شذه در دفتر کار شما آرامش و راحتی را به پرسنل ارمغان میدهداینگونه معلوم میشود که چگونه چیدمان محیط اداری میتواند مناسب باشد ممکن است چیدمانی مرتبط با تجارتی که در حال انجام آن هستید داشته باشید و یا چیدمانی را انتخاب کنید که بیشتر بیانگر نظم و ترتیب و فعال بودن محیط کار شما باشد شاید هم بخواهید که یک دکوراسیون کاربردی و کم هزینه داشته باشید در هرصورت سعی کنید با دکوراسیون دلپذیر و چشم نواز که حس خوش خوشامد گویی و استقبال را در مراجعه کنندگان تقویت کند شرکت خود را ارتقا دهید به این مسئله که ورودی شرکت همیشه باید مرتب تمیز و چشم نواز باشد دقت کافی داشته باشید .در صورتی که شما از درب خروجی و محوطه پشت اداره استفاده میکنید مطمئن شوید آنجا هم مرتب و منظم میباشد .سئوالات زیادی در مورد دکوراسیون اداری برای شما مطرح شود لطفا برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما در واحد طراحی با شماره تماس 02144620086 ارتباط بگیرید .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.