16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

نمونه پروژه دکوراسیون اداری(آلبوم 1)

نمونه پروژه مبلمان و دکوراسیون اداری : 


قبل از اقدام به خرید بهتر است مشتریان از خدمات طراحی و چیدمان مبلمان و صندلی اداری استفاده کنند تا خریدی مطمئن داشته باشند .دکوراسیون اداری ، نقطه تلاقی هنر و تکنولوژی میباشدو در این بخش طراحی های انجام شده توسط  آدینا را ملاحظه خواهید کرد طراحی مبل اداری یک کار تخصصی و همراه با هنرمندی است . معمولا افرادیکه قدرت درک ظرایف و زیباییهای محیط را دارند در این امر مسلط ترند .  آدینا با بکارگیری طراحان حرفه ای این صنعت ، ارائه خدمات دکوراسیون اداری را به مشتریان خود بعنوان یک اصل همواره در نظر داشته و دارد . در ادامه بخش کوچکی از طراحی دکوراسیون اداری را ملاحظه مینمایید .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

دکوراسیون فضای اداری جدید و لوکس –طراحی داخلی دفتر شما:

سازمان و اداره شما مانند خانه دوم افرادی است که در آنجا به فعالیت مشغول هستند جایی که شما بعنوان مدیریت آن مجموعه برای بدست آوردن سهم بیشتر از بازار و همچنین سود بیشتر از تجارتتان و ایجاد کردن فرصتهای جدید شغلی و در نهایت خدمت موثر به جامعه وقت زیادی از زندگی با ارزش خود را در آنجا سپری میکنید.اگر شما صاحب یک شرکت خصوصی باشید دکوراسیون دفتر کار شما که نماد و شمای کلی کار و تجارت شماست بسیار اهمیت بالایی پیدا میکند .این دکوراسیون میتواند معرف فرهنگ سازمانی و افکار پنهان شما نیز باشد.جالب است بدانید خیلی از سازمانها و شرکتهای موفق و به نام و پیشرو در صنعت از دکوراسیونهایی استفاده میکنند که بتوانند همان راحتی خانه را در محیط کار نیز داشته باشند .البته باید برای داشتن دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری مناسب برای محیط کار شرایط مختلفی را آماده سازید که اولین شرط ان استفاده از نظرات یک مشاور حرفه ای میباشد . شرکت تجهیز دفتر یکتا با ارائه برند مبلمان اداری آدینا سعی کرده است تا در ارائه خدمات دکوراسیون اداری پیشتاز باشد شما میتوانید برای دریافت مشورت در زمینه دکوراسیون اداری دفاتر خود با شماره تماس 02144620086تماس حاصل نمایید . یا به سایت www.adyina.comمراجعه نماییدطبیعی است که فضا برایتان بعد از یک مدت عادی و خسته کننده باشد زیرا هر روز حداقل 8ساعت را در اداره میگذرانید .خود این عادی نشدن و کسل کننده نشدن فضا به ظرافتهای دکوراسیون اداری و طراحی مبلمان اداری مربوط میشود . اما باید این نکته را در نظر بگیرید که شاید شما هر روز به محیط کار خود مراجعه کنید و آنجا بنوعی برای شما یکنواخت کننده بنظر برسد اما باید اهمیت خاصی به دید مراجعه کنندان به شرکت یا اداره خود داشته باشید .

دکوراسیون اداری در کسب و کارها

دکوراسیون اداری | کافی شاپ و رستوران

دکوراسیون اداری برای کافی شاپ ها و رستوران ها یعنی همان طراحی دکوراسیون فضای موجود زیبایی و کیفیت دو امر مهم برای اجرای هر پروژه دکوراسیون میباشد . برای کافی شاپ بهترین دکوراسیون اداری را زمانی میتوانیم پیاده سازی کنیم که به پلان و محیط توجه ویژه داشته باشیم ابعاد محیط کوچک یا بزرگ هرچه باشد بهتر است بهترین انتخاب را داشته باشیم .

بیشتر بخوانید :دکوراسیون و مبلمان اداری لوکس در منزل و اداره

فضای کافی شاپ ها دو حالت را دارد یا کلاسیک چینش میشود یا از دکوراسیون اداری مدرن استفاده میشود معمولا کافی شاپ ها سعی بر این دارند که فضای کافه را گرم و صمیمی کنند با استفاده از لایت های نور گرم یا حتی استفاده از متریال چوبی و ام دی اف با ترکیب رنگ های گرم که حس راحتی را به مهمانان ارائه میدهد در رستوران ها اما شاید بیشتر دکوراسیون مدرن به خرج رود چرا که فضای شیک هر رستورانی جذابیت آن را نشان میدهد .

برای مطالعه بیشتر :دکوراسیون اداری در سال 97و توصیه های ناب آدینا

گاها رستوران ها از نور پردازی هایی استفاده میکنند که محیط را کاملا روشن جلوه دهد این روشنایی میتواند نقطه قوتی باشد که در دکوراسیون اداری به آن توجه ویژه ای میشود .

استفاده از میز و صندلی هایی شیک و مناسب محیط در چینش دکوراسیون اداری کافی شاپ و رستوران نکته مهم و قابل تامل است در نظر داشته باشید حتما میز ها و به خصوص صندلی هایی استفاده شده در محیط شما باید راحت باشد وگرنه مشتریان شما به زودی در اولین حضورشان احساس خستگی میکنند که همین امر باعث میشود آخرین حضور آنان در کافه یا رستوران باشد.

در ادامه اگر شما علاقه مند به ادامه این مطلب با عنوان دکوراسیون رستوران و کافی شاپ هستید  ما در تحریریه مبلمان اداری یکتا مقاله ای مفصل را در مورد چینش و نکات دکوراسیون رستوران و کافی شاپ ارائه داده ایم. علاقه مندان به این بحث میتوانند به لینک زیر مراجعه کنند.

بیشتر در مورد دکوراسیون رستوران و کافی شاپ بخوانید را ببینید

 دکوراسیون اداری در داروخانه

دکوراسیون اداری در داروخانه ها مطلبی است مفصل که در اینجا به اختصار آنرا توضیح میدهیم . دکوراسیون داروخانه ها باید به گونه ای باشد که فضای شما را بزرگ و پاکیزه نشان دهد . نور پردازی مناسب یکی از عوامل این زیبایی در چینش دکوراسیون اداری به حساب می آید . در رنگبندی دکوراسیون داروخانه ها از رنگ های روشن و سرد بیشتر استفاده می شود .

برای مطالعه بیشتر :فایده های فعالیت در یک شرکت با دکوراسیون خلاق

القای فضای تمیز و پاکیزه با این رنگ ها بهتر است چرا که تاثیراتی را بر ذهن مراجعین دارد . دکوراسیون اداری داروخانه شامل کانتر پذیرش ، میز دکتر و داروساز ، قفسه و  ویترین ، صندلی های انتظار و میز های جلو مبلی یا پذیرایی و ... میباشد.

استفاده از بهترین متریال ها زیبایی را نیز به همراه میاورد . شیک بودن دکوراسیون داروخانه شما نشان دهنده هویت برند شما میباشد . اعتبارتان و محبوبیتی که بین مشتریان پیدا میکنید بستگی به عوامل زیادی دارد که اولین قدم آن دکوراسیون اداری شماست و سپس خرید از شما و کیفیت محصولاتتان و ...

پس نخست اولین چیزی که به مشتریان شما نشان داده میشود دکوراسیون و چینش داروخانه شماست پس بهتر است نکاتی را درباره ی اصول چیدمان در نظر داشته باشید . طراحی دکور داروخانه  باید دقیق و حرفه ای باشد به همین دلیل توصیه میکنیم حتما کار را به دست متخصصین صنعنت طراحی دکوراسیون  بسپارید . در ادامه اگر علاقه مند به نحوه چینش دکوراسیون داروخانه هستید میتوانید از لینک زیر به صفحه مورد نظرتان برسید که در آنجا تیم تحریریه مبلمان اداری یکتا توضیحات مفصلی را درباره دکوراسیون داروخانه داده اند.

بیشتر بخوانید : دکوراسیون داروخانه

دکوراسیون اداری در سازمانهای بزرگ

در چینش دکوراسیون سازمانهای بزرگ تنوع محصولات بالاست یعنی هرچه سازمان بزرگتر طبیعتا پرسنل بیشتر را در خود جای داده و این امر نشان دهنده وجود دکوراسیون اداری وسیع تر میباشد چینش مناسب در فضای بزرگ کار میتواند به راحتی تاثیرات مثبتی را روی ذهن پرسنل شما و حتی مراجعه کنندگانتان بگذارد.

برای مطالعه بیشتر شما :رازهای دکوراسیون داخلی و چیدمان مبلمان در اتاق مدیران موفق دنیا

در این بار سعی داریم بخش به بخش برای شما این نکات را بررسی کنیم . برای یک سازمان بزرگ حداقل یک کانتر پذیرش نیاز است جایی که ابتدا مراجعین شما به سمت آن میروند . زیبایی و شکیل بودن میز پذیرش بسیار مهم است  چرا که در وهله اول هویت سازمان شما را همین دکوراسیون اداری میسازد . کیفیت بالای دکوراسیون اداری باید به گونه ای باشد که شاید برای سالیان سال قصد تعویض آنرا نداشته باشید .

استفاده از پارتیشن در فضا های بزرگ میتواند به تقسیم بندی فضا و استفاده مناسب و بهینه از انجا را به ارمغان بیاورد .  به کار گیری مبلمان اداری مناسب برای هر فضا علاوه بر زیبایی را که به ارمغان میاورد بهره کار شما را نیز بالا میبرد .

پرسنلتان در الویت شما باید قرار داده شوند چرا که بهتر کار کردن و مناسب کار کردن آنان است که میتواند سازمان را رشد دهد . بهترین انتخاب را در طراحی دکوراسیون اداری سازمان خود انجام دهید به منظور اینکار بهتر است از متخصصین این امر استفاده کنید . سپردن پروژه های این چنین به شرکت های معتبر فعال در این زمینه تضمین اتفاقات خوب را به شما میدهد . طراحی دکوراسیون اصولی و اجرای دقیق آن برای کارهایی با حجم بالا و حساسیت این چنینی ار تخصص این شرکت ها میباشد .

اتاق کنفرانس در سازمان های بزرگ طبیعتا یک اتاق بسیار بزرگ است تعداد پرسنل زیاد مدیران بیشتری را میطلبد بنابراین جلسات  در سازمانهای بزرگ بسیار گسترده میباشند بنابراین  اتاق جلسات کار بسیار زیادی دارد . میز کنفرانس مناسب و شیک برای اتاق کنفرانس باید در نظر گرفته شود میزی که ابعاد استاندارد را دارا باشد و استفاده از آن راحت باشد .

استفاده از صندلی های کنفرانس راحت بسیار مهم است چرا که گاها جلسات ساعت ها طول میکشد . بنابراین افراد در جلسات کمتر و شاید هرگز نباید احساس خستگی کنند . دکوراسیون اداری شرکت های بزرگی همچون نایکی و مایکروسافت  خلاقیت را به خرج داده اند . خلاقیت در محیط کار بسیار حائز اهمیت است چرا که باعث میشود پرسنل شما خلاقانه تر فکر کنند . در ادامه میتوانید مهمترین نکات در طراحی دکوراسیون داخلی را به طور مفصل بخوانید .

مهمترین نکات در طراحی دکوراسیون 

 

 
شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.