نمونه پروژه دکوراسیون اداری(آلبوم 1)

نمونه پروژه مبلمان و دکوراسیون اداری : 


قبل از اقدام به خرید بهتر است مشتریان از خدمات طراحی و چیدمان مبلمان و صندلی اداری استفاده کنند تا خریدی مطمئن داشته باشند .دکوراسیون اداری ، نقطه تلاقی هنر و تکنولوژی میباشدو در این بخش طراحی های انجام شده توسط  آدینا را ملاحظه خواهید کرد طراحی مبل اداری یک کار تخصصی و همراه با هنرمندی است . معمولا افرادیکه قدرت درک ظرایف و زیباییهای محیط را دارند در این امر مسلط ترند .  آدینا با بکارگیری طراحان حرفه ای این صنعت ، ارائه خدمات دکوراسیون اداری را به مشتریان خود بعنوان یک اصل همواره در نظر داشته و دارد . در ادامه بخش کوچکی از طراحی دکوراسیون اداری را ملاحظه مینمایید .

دکوراسیون فضای اداری جدید و لوکس –طراحی داخلی دفتر شما:

سازمان و اداره شما مانند خانه دوم افرادی است که در آنجا به فعالیت مشغول هستند جایی که شما بعنوان مدیریت آن مجموعه برای بدست آوردن سهم بیشتر از بازار و همچنین سود بیشتر از تجارتتان و ایجاد کردن فرصتهای جدید شغلی و در نهایت خدمت موثر به جامعه وقت زیادی از زندگی با ارزش خود را در آنجا سپری میکنید.اگر شما صاحب یک شرکت خصوصی باشید دکوراسیون دفتر کار شما که نماد و شمای کلی کار و تجارت شماست بسیار اهمیت بالایی پیدا میکند .این دکوراسیون میتواند معرف فرهنگ سازمانی و افکار پنهان شما نیز باشد.جالب است بدانید خیلی از سازمانها و شرکتهای موفق و به نام و پیشرو در صنعت از دکوراسیونهایی استفاده میکنند که بتوانند همان راحتی خانه را در محیط کار نیز داشته باشند .البته باید برای داشتن دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری مناسب برای محیط کار شرایط مختلفی را آماده سازید که اولین شرط ان استفاده از نظرات یک مشاور حرفه ای میباشد . شرکت تجهیز دفتر یکتا با ارائه برند مبلمان اداری آدینا سعی کرده است تا در ارائه خدمات دکوراسیون اداری پیشتاز باشد شما میتوانید برای دریافت مشورت در زمینه دکوراسیون اداری دفاتر خود با شماره تماس 02144620086تماس حاصل نمایید . یا به سایت www.adyina.comمراجعه نماییدطبیعی است که فضا برایتان بعد از یک مدت عادی و خسته کننده باشد زیرا هر روز حداقل 8ساعت را در اداره میگذرانید .خود این عادی نشدن و کسل کننده نشدن فضا به ظرافتهای دکوراسیون اداری و طراحی مبلمان اداری مربوط میشود . اما باید این نکته را در نظر بگیرید که شاید شما هر روز به محیط کار خود مراجعه کنید و آنجا بنوعی برای شما یکنواخت کننده بنظر برسد اما باید اهمیت خاصی به دید مراجعه کنندان به شرکت یا اداره خود داشته باشید .
شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.