میز کنفرانس سفارشی

طراحی سفارشی انواع میز کنفرانس :

میز کنفرانس سفارشی یکی از اصلی ترین اجزاء تشکیل دهنده سالن کنفرانس میباشد و تنها میز اداری است که باید توجه ویژه ای به آن در صنعت مبلمان اداری شود زیرا ساخت آن با توجه به ظرفیت اتاق و شکل و دکوراسیون داخلی اتاق جلسات تغییر خواهد کرد بعبارت دیگر ساخت میز کنفرانس یک فرآیند ساخت سفارشی است .
که با ترکیب با صندلی کنفرانس و تجهیزات صوتی تصویری باید زیباترین هارمونی را بسازد. در این قسمت آدینا چند نمونه از میزهای کنفرانس سفارشی ساخته شده را برای شما به نمایش میگذارد .اگر شما در بازار به دنبال یک میز کنفرانس هستید، باید بدانید که هر یک از میزهای کنفرانس دارای ویژگی ها و خصوصیات مختلف هستند، و به عبارتی بسته به نیازهای کاری و حرفه ای شما می توانند متفاوت باشند.میز کنفرانس سفارشی نیاز به ابعاد استاندارد ندارد بلکه مطابق با ابعاد درخواستی مشتری و بصورت سفارشی تولید میگردد . با میز کنفرانس اداری سفارشی آدینا میتوانید دفتر جلسات خود را چیدمان کنید ما طراحی میز کنفرانس را بصورت سفارشی و خاص برای شما انجام میدهیم شما میتوانید میز مدیریت و کنفرانس سفارشی را با هم درخواست کنید با محصولات اداری آدینا چه در مورد اتاق کنفرانس و چه در مورد اتاق مدیریت نگرانی نداشته باشید . ما میزکنفرانس لوکس و خاص خودتان را تولید میکنیم . اگر قصد خرید میز کنفرانس سفارشی را دارید حتما از خدمات ما برای اندازه گیری و طراحی اتاق کنفرانس اداری برخوردار شوید . مبلمان اداری آدینا تا کنون بیش از صد مدل میز کنفرانس سفارشی تولید و به فروش رسانده است .انواع میز کنفرانس 4 نفره ، میز کنفرانس شش نفره ، میز کنفرانس 8 نفره ، میز کنفرانس چوبی ، میز کنفرانس شیشه ای را بصورت پیشرفته و لوکس طراحی و نصب میکنیم .میز و صندلی کنفرانس اداری را با هارمونی عالی به شما ارائه میدهیم 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.