میز کنفرانس سفارشی

میز کنفرانس سفارشی

اتاق کنفرانس یکی از مهمترین اتاقها در هر سازمان میباشد زیرا بنوعی مرکز تصمیم گیری و اشتراک عقاید با مشتریان و پرسنل میباشد . از این اتاق بنوعی میتوان به اتاق پذیرایی از مهمانان بیرون از سازمان نیز نام برد زیرا بیشترین زمانی که کارفرماها در کنار پیمانکاران خود سپری میکنند در اتاق جلسات و کنفرانس میباشد . البته اتاق کنفرانس در اصل اتاقی برای تبادل نظرات بین پرسنل داخل شرکت و مدیران بخشهای مختلف میباشد .طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس از آنجایی اهمیت دارد که نحوه دکوراسیون داخلی تاثیر مستقیم بر خلق و خوی افراد حاضر در جلسه و یا شرکت کننده در جلسه دارد و باعث یک گفتگوی خوب یا بد میتواند بشود . میز کنفرانس مخصوص اتاقهای کنفرانس باید بنحوی طراحی و تولید شود که تمامی افراد شرکت کننده در جلسه بتوانند در زمان صحبت کردن همدیگر را ببینند و بتوانند با تماس چشمی همدیگر را تایید نمایند . بنابراین ابعاد یک میز کنفرانس و همچنین طرح و رنگ آن و از همه مهمتر رعایت اصول ارگونومی و استاندارد در طراحی و تولید آن بسیار اهمیت دارد.بهمین خاطر است که بحث ساخت سفارشی میز کنفرانس اهمیت خود را بیش از پیش نشان میدهد . در طراحی و تولید میز کنفرانس سفارشی باید از تکنولوژیهای صوتی و تصویری و ارتباطی مدرن و بروز استفاده کرد.قیمت یک میز کنفرانس سفارشی ، بستگی به طرح آن ، جنس مواد اولیه ، ابعاد آن و همچنین میزان استفاده از لوازم جانبی نظیر سیستم های صوتی و تصویری دارد .کارشناسان و مشاور صدیق شما در مبلمان اداری آدینا بصورت اکید به شما توصیه میکنند که حتی المکان از استفاده از میز کنفرانس دست دوم برای اتاق جلسات پرهیز کنید . این میزهای دست دوم نه زیبایی لازم را دارند و نه کیفیت و کارایی لازم را و عمرشان هم نسبت به محصولات اداری جدید بسیار کمتر است .انتخاب و خرید میز کنفرانس سفارشی کاری دقیق و دارای نکات ظریف است بنابراین حتما برای خرید این مبلمان اداری سعی کنید از شرکت های برند . معتبر در این زمینه نظیر آدینا استفاده نمایید .

 ابعاد و طرحهای  میز کنفرانس سفارشی

ابعاد میز کنفرانس بسیار مهم است برای مثال بسته به نوع طرح ابعاد یک میز کنفرانس 4 نفره یقینا با ابعاد یک میز کنفرانس سی نفره کمتر میباشد .بعضی ها فکر میکنند که میز کنفرانس حتما باید یک میز با طول و عرض زیاد باشد که بتواند افراد زیادی را در پشت خود برای جلسه و تبادل نظر جای دهد .میز کنفرانس سفارشی در آدینا سایز بندی و قابلیت طراحی و تولید با رنگ و طرح دلخواه مشتری را دارد .ما طرحهای دایره ای ، بیضی شکل ، یو شکل و ... را در طراحی این میز اداری در نظر گرفته ایم .

 
طراحی سفارشی انواع میز کنفرانس :

میز کنفرانس سفارشی یکی از اصلی ترین اجزاء تشکیل دهنده سالن کنفرانس میباشد و تنها میز اداری است که باید توجه ویژه ای به آن در صنعت مبلمان اداری شود زیرا ساخت آن با توجه به ظرفیت اتاق و شکل و دکوراسیون داخلی اتاق جلسات تغییر خواهد کرد بعبارت دیگر ساخت میز کنفرانس یک فرآیند ساخت سفارشی است .
که با ترکیب با صندلی کنفرانس و تجهیزات صوتی تصویری باید زیباترین هارمونی را بسازد. در این قسمت آدینا چند نمونه از میزهای کنفرانس سفارشی ساخته شده را برای شما به نمایش میگذارد .اگر شما در بازار به دنبال یک میز کنفرانس هستید، باید بدانید که هر یک از میزهای کنفرانس دارای ویژگی ها و خصوصیات مختلف هستند، و به عبارتی بسته به نیازهای کاری و حرفه ای شما می توانند متفاوت باشند.میز کنفرانس سفارشی نیاز به ابعاد استاندارد ندارد بلکه مطابق با ابعاد درخواستی مشتری و بصورت سفارشی تولید میگردد . با میز کنفرانس اداری سفارشی آدینا میتوانید دفتر جلسات خود را چیدمان کنید ما طراحی میز کنفرانس را بصورت سفارشی و خاص برای شما انجام میدهیم شما میتوانید میز مدیریت و کنفرانس سفارشی را با هم درخواست کنید با محصولات اداری آدینا چه در مورد اتاق کنفرانس و چه در مورد اتاق مدیریت نگرانی نداشته باشید . ما میزکنفرانس لوکس و خاص خودتان را تولید میکنیم . اگر قصد خرید میز کنفرانس سفارشی را دارید حتما از خدمات ما برای اندازه گیری و طراحی اتاق کنفرانس اداری برخوردار شوید . مبلمان اداری آدینا تا کنون بیش از صد مدل میز کنفرانس سفارشی تولید و به فروش رسانده است .انواع میز کنفرانس 4 نفره ، میز کنفرانس شش نفره ، میز کنفرانس 8 نفره ، میز کنفرانس چوبی ، میز کنفرانس شیشه ای را بصورت پیشرفته و لوکس طراحی و نصب میکنیم .میز و صندلی کنفرانس اداری را با هارمونی عالی به شما ارائه میدهیم 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.