16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز کنفرانس سفارشی

میز کنفرانس سفارشی

اتاق کنفرانس یکی از مهمترین اتاقها در هر سازمان میباشد زیرا بنوعی مرکز تصمیم گیری و اشتراک عقاید با مشتریان و پرسنل میباشد . از این اتاق بنوعی میتوان به اتاق پذیرایی از مهمانان بیرون از سازمان نیز نام برد زیرا بیشترین زمانی که کارفرماها در کنار پیمانکاران خود سپری میکنند در اتاق جلسات و کنفرانس میباشد . البته اتاق کنفرانس در اصل اتاقی برای تبادل نظرات بین پرسنل داخل شرکت و مدیران بخشهای مختلف میباشد .طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس از آنجایی اهمیت دارد که نحوه دکوراسیون داخلی تاثیر مستقیم بر خلق و خوی افراد حاضر در جلسه و یا شرکت کننده در جلسه دارد و باعث یک گفتگوی خوب یا بد میتواند بشود .
میز کنفرانس سفارشی
 میز کنفرانس مخصوص اتاقهای کنفرانس باید بنحوی طراحی و تولید شود که تمامی افراد شرکت کننده در جلسه بتوانند در زمان صحبت کردن همدیگر را ببینند و بتوانند با تماس چشمی همدیگر را تایید نمایند . بنابراین ابعاد یک میز کنفرانس و همچنین طرح و رنگ آن و از همه مهمتر رعایت اصول ارگونومی و استاندارد در طراحی و تولید آن بسیار اهمیت دارد.بهمین خاطر است که بحث ساخت سفارشی میز کنفرانس اهمیت خود را بیش از پیش نشان میدهد . در طراحی و تولید میز کنفرانس سفارشی باید از تکنولوژیهای صوتی و تصویری و ارتباطی مدرن و بروز استفاده کرد.
میز کنفرانس سفارشی

قیمت یک میز کنفرانس سفارشی ، بستگی به طرح آن ، جنس مواد اولیه ، ابعاد آن و همچنین میزان استفاده از لوازم جانبی نظیر سیستم های صوتی و تصویری دارد .کارشناسان و مشاور صدیق شما در مبلمان اداری آدینا بصورت اکید به شما توصیه میکنند که حتی المکان از استفاده از میز کنفرانس دست دوم برای اتاق جلسات پرهیز کنید . این میزهای دست دوم نه زیبایی لازم را دارند و نه کیفیت و کارایی لازم را و عمرشان هم نسبت به محصولات اداری جدید بسیار کمتر است .انتخاب و خرید میز کنفرانس سفارشی کاری دقیق و دارای نکات ظریف است بنابراین حتما برای خرید این مبلمان اداری سعی کنید از شرکت های برند . معتبر در این زمینه نظیر آدینا استفاده نمایید .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
میز کنفرانس سفارشی

 ابعاد و طرحهای  میز کنفرانس سفارشی

ابعاد میز کنفرانس بسیار مهم است برای مثال بسته به نوع طرح ابعاد یک میز کنفرانس 4 نفره یقینا با ابعاد یک میز کنفرانس سی نفره کمتر میباشد .بعضی ها فکر میکنند که میز کنفرانس حتما باید یک میز با طول و عرض زیاد باشد که بتواند افراد زیادی را در پشت خود برای جلسه و تبادل نظر جای دهد .میز کنفرانس سفارشی در آدینا سایز بندی و قابلیت طراحی و تولید با رنگ و طرح دلخواه مشتری را دارد .ما طرحهای دایره ای ، بیضی شکل ، یو شکل و ... را در طراحی این میز اداری در نظر گرفته ایم .

 میز کنفرانس سفارشی
طراحی سفارشی انواع میز کنفرانس :

میز کنفرانس سفارشی یکی از اصلی ترین اجزاء تشکیل دهنده سالن کنفرانس میباشد و تنها میز اداری است که باید توجه ویژه ای به آن در صنعت مبلمان اداری شود زیرا ساخت آن با توجه به ظرفیت اتاق و شکل و دکوراسیون داخلی اتاق جلسات تغییر خواهد کرد بعبارت دیگر ساخت میز کنفرانس یک فرآیند ساخت سفارشی است .
که با ترکیب با صندلی کنفرانس و تجهیزات صوتی تصویری باید زیباترین هارمونی را بسازد. در این قسمت آدینا چند نمونه از میزهای کنفرانس سفارشی ساخته شده را برای شما به نمایش میگذارد .
میز کنفرانس سفارشی
اگر شما در بازار به دنبال یک میز کنفرانس هستید، باید بدانید که هر یک از میزهای کنفرانس دارای ویژگی ها و خصوصیات مختلف هستند، و به عبارتی بسته به نیازهای کاری و حرفه ای شما می توانند متفاوت باشند.میز کنفرانس سفارشی نیاز به ابعاد استاندارد ندارد بلکه مطابق با ابعاد درخواستی مشتری و بصورت سفارشی تولید میگردد . با میز کنفرانس اداری سفارشی آدینا میتوانید دفتر جلسات خود را چیدمان کنید ما طراحی میز کنفرانس را بصورت سفارشی و خاص برای شما انجام میدهیم شما میتوانید میز مدیریت و کنفرانس سفارشی را با هم درخواست کنید با محصولات اداری آدینا چه در مورد اتاق کنفرانس و چه در مورد اتاق مدیریت نگرانی نداشته باشید . ما میزکنفرانس لوکس و خاص خودتان را تولید میکنیم . اگر قصد خرید میز کنفرانس سفارشی را دارید حتما از خدمات ما برای اندازه گیری و طراحی اتاق کنفرانس اداری برخوردار شوید . مبلمان اداری آدینا تا کنون بیش از صد مدل میز کنفرانس سفارشی تولید و به فروش رسانده است .انواع میز کنفرانس 4 نفره ، میز کنفرانس شش نفره ، میز کنفرانس 8 نفره ، میز کنفرانس چوبی ، میز کنفرانس شیشه ای را بصورت پیشرفته و لوکس طراحی و نصب میکنیم .میز و صندلی کنفرانس اداری را با هارمونی عالی به شما ارائه میدهیم .
میز کنفرانس سفارشی

میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس بزرگ و کارایی که میتواند برای یک سازمان داشته باشد و نکته هایی که برای انتخاب یک میز کنفرانس بزرگ به درد مشتریان این محصول ، از خانواده مبلمان اداری می خورد را در این مقاله بررسی می کنیم امیدواریم که در ادامه همراه ما باشید .

ما یک حداقل تعدادی را برای میز کنفرانس داریم یعنی میز کنفرانس در کمترین تعداد میز چهار نفره است . و به تعداد زوج این عدد به تعداد بالاتری می رسد . طبیعتا انتخاب این تعداد نفرات پشت یک میز اداری کنفرانس را باید کارشناسی کنیم و با یک تحقیق کوچک هم می توانیم این تعداد را تخمین بزنیم . در ادامه در رابطه با چگونگی تخمین تعداد اعضای میز کنفرانس در یک سازمان بحث خواهیم کرد .
میز کنفرانس سفارشی

چرا باید میز کنفرانس بخریم ؟

از قدیم مثالی را می زنند که روی یک موضوع خاصی اگر چند نفر متخصص فکر کنند نتیجه و راه حل بسیار بهتری را نسبت به تفکر تک نفره بدست می آورند . اتاق کنفرانس نیز همین مسئله را برای یک سازمان یا شرکت بوجود می آورد که مدیران در آنجا گردهم آیند و مسیر درستی را پیشروی سازمان و اداره خود بگذارند . اهمیت میز کنفرانس در همین است کارمندان و مدیران همه در یک محیط پشت یک میز کنفرانس بزرگ قرار می گیرند و تبادل نظر میکنند .


میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس چند نفره مناسب شرکت است ؟

جواب این سوال کاملا به موضوعات بدیهی بستگی دارد شما به راحتی تعداد کارکنان سازمان یا شرکت خود را بدست می آورید ، طبق نیاز آن ها مبلمان اداری تهیه می کنید و دکوراسیون اداری را طبق کاربرد آن ها چینش می کنید . تعداد مدیران را بدست می آورید و به راحتی می توانید متوجه شوید به طور میانگین چه تعدادی از اعضای یک سازمان یا شرکت در جلسات حضور پیدا می کنند . اگر این تعداد را بدست آوردید حالا باید در طرح و مدل آن تفکر کنید چرا که ابعاد محیط نیز تاثیر بر این موضوع دارد ، اگر شما در یک محیط کوچک باشید اما میز کنفرانس بزرگی را خواسته باشید طبیعتا هر نوع میزی مناسب آن محیط نیست و باید طراحی خاص و سفارشی ، مختص شرکت شما داشته باشیم . سایر میز های اداری نیز از این قافله جدا نیستند و به شدت باید طبق محیط و نوع کار افراد در سازمان ، دکوراسیون اداری را انتخاب ، تهیه و چینش کرد .

ابعاد میز های کنفرانس را به طور معمول می توان یک ابعاد استاندارد دانست اما باز هم این سایز بندی ها در شرایط گوناگون احتمال تغییرات کمی را دارند .
میز کنفرانس سفارشی

ابعاد میز کنفرانس بزرگ

ابعاد میز های اداری از یک استاندارد هایی پیروی می کنند که تغییر آنها تحت هر شرایطی آن میز اداری را یک محصول سفارشی می کند .

میز کنفرانس چهار نفره : میز کنفرانس چهارنفره معمولا به شکل مربعی یا دایره وار است که به ضلع یک متر هستند و مناسب سازمان هایی با جلسات خصوصی و تعداد کم می باشند .

میز کنفرانس شش نفره : میز کنفرانس شش نفره معمولا به شکل مستطیلی یا بیضوی می باشد که در عرض یک متر و طول دو متری طراحی و تولید می شوند . البته عرض این میز را میتوان بیشتر در نظر گرفت .

میز کنفرانس هشت نفره: این میز کنفرانس در ابعادی بزرگتر می باشد . به طول 220 سانتی متر و عرض 100-120 که بازهم عرض این میز اداری قابل تغییر است .


میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس ده نفره : این میز کنفرانس بزرگ در ابعاد 300 * 130 تولید میشود .

میز کنفرانس سفارشی

میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس بزرگ

میز کنفرانس دوازده نفره : این میز اداری مناسب برای سازمان های بزرگ می باشد و ابعاد استاندارد  360 * 130 سانتی متر را برای طراحی و تولید این محصول در نظر داریم .

به طور کلی می توان گفت در هر میز کنفرانس باید برای هر فرد حداکثر 100 سانتی متر طول میز در نظر بگیریم .

 

  میز کنفرانس بزرگ

 میز کنفرانس بزرگ و مناسب

اگر دکوراسیون اداری یک شرکت یا سازمان به بهترین نحو انتخاب ، طراحی و تولید و چینش شده باشد راندمان کاری بسیار بالا می رود . در حال حاضر شرکت ها و سازمان ها به دکوراسیون اداری مدرن روی آورده اند چرا که علاوه بر زیبایی که سبک مدرنیته دارد ، کارایی بسیار بالایی را در اختیار کاربرش قرار میدهد . استفاده از میز کنفرانس در ابعاد مختلف بسته  به نوع محیط و نوع کارایی که مد نظر شماست در سبک های متفاوت است . جدای همه این سبک ها یک سری اصول اولیه را باید برای میز کنفرانس در نظر داشته باشید : اگر میز اداری شما در ابعاد غیر متعارف مخصوصا از لحاظ ارتفاع قرار داشته باشد بسیار برای شما آزار دهنده می شود . پس ابتدا ارتفاع آن میز کنفرانس مهم است . طرح و نقش آن نیز دو حث جدا از هم هستند که اهمیت بالایی را دارند . نقش و زیبایی که در میز روی صفحه و یا روی تابلو ها به کار می برند میتواند چشم های حضار را خیره کند و به تحسین زیبایی آن میز اداری بپردازند . طرح میز کنفرانس هم بسیار مهم است چرا که باید ببینید چه استفاده ای از آن میز دارید ، البته در میز کنفرانس بزرگ برای تعداد 20 به بالا معمولا میز های اصطلاحا نعلی شکل استفاده میشود که به راحتی بتوان از وسط آنجا برای رفت و آمد و پذیرایی استفاده کرد . از صندلی های کنفرانس نیز غافل نشوید چرا که یکی از پر اهمیت ترین مسائل است ، صندلی کنفرانس باید و باید ارگونومیک و اصولی باشد و راحتی منناسبی را به کاربرش ارائه دهد که در دراز مدت باعث ایجاد درد ها و مشکلات فیزیکی نشود .

میز کنفرانس سفارشی

میز کنفرانس بزرگ

کلام آخر

امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را برده باشید و بتوانید بهترین انتخاب خود را برای میز کنفرانس بزرگ داشته باشید . در سایر مقالات مبلمان اداری یکتا ما به طور تخصصی به مسائلی نزدیک به این موضوع پرداخته ایم . از شما مخاطبان عزیز دعوت میکنیم که مطالب مربوطه زیر را نیز مطالعه کنید .

 باسپاس فراوان : تحریریه مبلمان اداری یکتا

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.