نمونه پروژه دکوراسیون اداری(آلبوم 3 )

نمونه کارهای مبلمان اداری خاص : 

اکثر افراد دیگر حد و مرزی برای ایده پردازی قائل نیستند  و استفاده از مبلمان اداری معمولی آنها را به رضایت نمیرساند ،مبلمان اداری خاص
، شما و سازمانتان را خاص میکند بنابراین در این مجموعه سعی کرده ایم تا طراحی های مدرن از مبلمان اداری لوکس  ، و دکوراسیون اداری شیک و زیبا  که برای مشتریان خود انجام داده ایم را به شما بازدید کننده محترم نمایش دهیم تا با مشاهده گستره وسیع مشتریان ما ، و همچنین وسعت و انواع طراحیهای انجام شده ، شامل مطب ، لابی ، هتل ، رستوران ، ساختمانهای اداری ، سالنهای همایش و... اعتماد لازم به این شرکت را کسب نمایید .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.