16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری خوب و مزایای برخورداری از آن

مبلمان اداری خوب و مزایای برخورداری از آن

مزایای مبلمان اداری خوب

قبل از شروع به تفکر درباره اینکه چه مبلمان اداری مورد نیاز شما است، فهرست دقیق از نیازهای اصلی خود را بنویسید. این لیست شامل مواردی است که باید برای دفتر خود داشته باشید مانند رایانه، فکس، چاپگر، تلفن، ذخیره سازی فایل و غیره.

هنگام ساخت لیست خود، در مورد راه هایی که در آن شما قصد استفاده از دفتر را دارید فکر کنید. اگر شما یک هنرمند گرافیک هستید، ممکن است برای رایانه و یک میز بزرگتر یا فضای کاری برای آثار هنری خود نیاز به فضا داشته باشید. اگر شما یک مشاور هستید، ممکن است فضای اضافی برای قفل کابینت فایل برای حفاظت از اسناد حساس و محل دیدار با مشتریان نیاز داشته باشید.

مبلمان اداری

در اینجا چند مزیت عمده مبلمان اداری خوب برای کسب و کار شما و پیاده سازی دکوراسیون اداری وجود دارد:

۱- مبل اداری مورد استفاده قابل اعتماد است؟

بر خلاف مبلمانی که در خانه مورد استفاده قرار می گیرد و ممکن است هر چند وقت یکبار عوض شدود، محصولات اداری دارای بازه زمانی استفاده بیشتری دارد، به این ترتیب آنها تمایل به سایش و پاره شدن دارند که باعث می شود که مبلمان مورد استفاده قابل اعتماد نباشد. حقیقت این است که بسیاری از خریداران نمی توانند مبلمان با کیفیت و جدید را تشخیص دهند و در واقع استفاده از مبلمان اغلب در شرایطی که برای خرید آن اقدام می شود، فکر لازم صورت نمی گیرد.

حتما بخوانید :بهترین مبلمان اداری چیست ؟چگونه بهترین میز اداری را انتخاب کنیم ؟

مبلمان اداری خوب -مبلمان اداری آدینا

۲- هزینه مبل اداری بسیار موثر است.

گاهی اوقات مبلمان مورد استفاده تنها یک چهارم هزینه های مبلمان جدید است، که به مالک کسب و کار اجازه می دهد تا پرداخت های کمتری را انجام دهد، در حالی که به حرکتی نظر حرفه ای می آید. برای مثال، شرکت ها اغلب می توانند تا هشتاد درصد هزینه های مبلمان جدید را ذخیره کنند. این تنها به این دلیل است که مبلمان  قدیمی دارای کیفیت و طول عمر زیادی هستند.

۳- خرید محصولات اداری بر پایه محیط زیست

مبل اداری استفاده شده که دوباره به فروش نمی شود اغلب به دفاتر دفع زباله ارسال می شوند. در واقع، بسیاری از کسب و کار تمایل به استفاده از این مبلمان استفاده شده ندارند. اما بسیاری از مبلمان استفاده شده در شرایط خوبی است، زمانی که از آن ها به عنوان جایگزین استفاده شود، باعث می شود بتوان آن ها را اصلاح کرد تا به عنوان مبلمان اداری جدید مورد استفاده قرار گیرد. بسیاری از فروشندگان این نکته را ارائه می دهند که مبلمان استفاده شده را به مشتریان خود ارائه دهند تا نه تنها به این دلیل که حس کسب و کار را خوب می کند بلکه همچنین به دلیل تعهد خود به بازیافت و استفاده مجدد از مبلمان قابل استفاده، است.

بیشتر بخوانید :چیدمان محیط اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.