16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

چگونه خرید مبلمان اداری تحت تاثیر دکوراسیون اداری قرار میگیرد ؟

چگونه خرید مبلمان اداری تحت تاثیر دکوراسیون اداری قرار میگیرد ؟
 
چگونه خرید مبلمان اداری تحت تاثیر دکوراسیون اداری قرار میگیرد ؟
 
معمولا چه در فضای اقتصادی مناسب و یا چه در فضای اقتصادی بد ،عمدتا  شرکت ها می خواهند تا حد امکان در زمینه های مختلف از هزینه های خود کم کنند. و البته این کاهش هزینه مهمولا در بخشهای خدماتی به پرسنل و همچنین محصولات اداری و دکوراسیون اداری صورت میگیرد زمینه هایی که اغلب در این مورد توجهی به آن نمی شود،همچنین 
هزینه ای است که بابت کرایه ی محل یا وسایل مورد نیاز شرکت پرداخت می شود.توجه به این زمینه ها می تواند به کاهش هزینه ها و کاهش رفت و آمد اضافی در شرکت کمک کند. این موضوع می تواند موقع خرید مبلمان اداری، از طریق طراحی فضا انجام شود.

 

 طراحی فضا و یا خدمات طراحی دکوراسیون اداری چیست؟

 
طراحی فضا جزء خدماتی است که به وسیله ی متخصصین(معماران داخلی و یا طراحان داخلی) انجام می شود. آنها با توجه به نقشه ی محل کار، مبلمان اداری را که متناسب با نیازهای خاص شما در محیط کار است، پیشنهاد می دهند. با توجه به تعداد کادر کارمندان، نیازهای بایگانی و ملزومات خاص دیگر، مبلمانی پیشنهاد می شود که بهینه سازی فضای اداری به بهترین نحو انجام شود.

 دکوراسیون اداری-مبلمان اداری

 تکنولوژی

 
با استفاده از طرح های کامپیوتری، امکان خلق نقشه های دو بعدی و سه بعدی فضای کار، و رندرهای 3D امکان پذیر است. در این صورت، شما می توانید اداره ی خود را پس از نصب این مبلمان تصور کنید و به شما این امکان را می دهد که هر تغییری را که بخواهید، بتوانید(به صورت مجازی) در آن اعمال کنید.

  بیشتر بخوانید:توسعه مبلمان اداری و خانگی همگام با تکنولوژی

 فواید طراحی فضای کار چیست؟

از طریق استفاده از طراحی فضا، شما اغلب می توانید فضایی را که برای انجام کارهای اداری لازم است، کاهش دهید. همان طور که قبلا اشاره شد، این امرمی تواند موجب کاهش هزینه های اجاره ی محل شود، یا این امکان را فراهم می کند که شرکت، وسایل اضافی و مازاد خود را به فروش برساند ، فضای اضافی خود را اجاره دهد، و یا از نیرو و پرسنل بیشتری بهره مند گردد.
در رأس کاهش هزینه های کار، طراحی فضا می تواند موجب افزایش کارایی شود و وقت کمتری به دلیل رفت و آمد اضافی در شرکت هدر رود. علاوه براین، بر طبق مطالعات، اگر مبلمان اداری مورد نیاز برای کارمندان فراهم شود، آنها احساس می کنند که کارفرما بیشتر به آنها اهمیت می دهد و این موضوع هم دوباره به افزایش کارایی آنها کمک خواهد کرد.

 دکوراسیون اداری-مبلمان اداری

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.