16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

در موقع خرید مبلمان اداری چه چیزهایی را تست کنید

در موقع خرید مبلمان اداری چه چیزهایی را تست کنید

در موقع خرید مبلمان اداری چه چیزهایی را تست کنید 


یکی از بخش های اصلی مبلمان اداری (Office furnitureکه در تعیین قیمت مبل نقش اساسی دارد قاب اصلی نشیمن است. که معمولا این قاب ها باید از جنس چوب های سخت و استیل و تخته های لمینت یا پلاستیک فشرده ساخته شوند که در استحکام مبل نقش اساسی دارد.قاب های مبل معمولا قابل روئیت نیستند.

اگر به پد مبل فشار بیاورید و قاب مبل در این فشار حس شود به این معناست که پس از مدت کوتاهی باید آن را دور بیندازید.و حتمن قبل از خرید یک بار روی مبل نشسته و اطمینان حاصل کنید که پد بالشتک همه جا یکسان است و پستی و بلندی ندارد.

 تست محصولات اداری موردی قبل از خرید:

قبل از خرید میزهای اداری شیشه دار، ابتدا شیشه را روی میزاداری قرا دهید و مطمئین شوید که شیشه روی میز کاملا صاف می ایستد.و همچنین میز نیز توانایی نگه داشتن شیشه را داشته باشد. برای این نوع میزها معمولا از پنل های شیشه ای استفاده می کنند که ضخیم و مقاوم باشد و در حین استفاده ی روزمره نشکسته و لب پر نشود.
معمولا طراحی های روی میز و ویترین برای چشم گیر بودن کار بسیار مهم است.

مقاله سودمند برای شما :کانتر بانکی یا پیشخوان بانکی چیست و چه کاربردهایی دارد

پرداخت و مهذب کاری نشانه ای از کیفیت بالای این محصولات می‌باشند. مهذب کاری در قسمت بالایی و طرفین و جلو و پشت محصول از مهمترین انواع آن است. وجود هر گونه شکاف یا برآمدگی حبابی شکل روی بدنه ی میز قفسه ها از نشانه ی کیفیت پایین کار است

قبل از خرید مبلمان اداری حتما به مواردی همچون طریقه ی اتصال قسمت های مختلف محصول به هم توجه داشته باشید که فقط با چسب و میخ این کار انجام نشده باشد.

حتما بخوانید :خرید مبلمان اداری ،رعایت قوانین اصولی در انتخاب و تهیه

صندلی های اداری را از داخل میزاداری بیرون کشیده و تست کنید که لقی نداشته باشد و کشوها به راحتی بیرون آمده و بسته شوند.

خرید مبلمان اداری-مبلمان اداری آدینا

 انواع مبلمان هاي اداری خاص :

در این مقاله به توضیح و شرح  مبلمان های اداری خاص می پردازیم.

همانطور که از اسم آن برمی آید این نوع مبلمان اداری به دلیل استفاده های خاصی که از آن می شود بسیار متفاوت از گروه قبلی است.
این نوع مبلمان اداریها معمولا در بخش های ساختمانی بکار می روند که این محصولات چوبی  معمولا حالت نصبی دارند و جزو تجهیزات ساختمانی به حساب می آیند و تقریبا در همه ی فضاها و محیط ها از جمله مسکونی و اداری می توان از آن ها استفاده کرد. همانند در و پنجره ها، دیوار کوب ، انواع پارکت و غیره . این گروه نیز مانند دو گروه قبلی از نظر طراحی و تولید مشابه گروه مدرن و کلاسیک هستند.

این نوع مبلمان اداری بنا بر فضاهایی که قرار است در آن استفاده شود به گروه های زیر تقسیم می شود:

فضای ساختماني :

این نوع مبلمان همانطور که در قسمت های اول مقاله ذکر شد،حالت نصبی دارند، مانند:پلکان چوبی ، پارکت ، در و پنجره، ستون ، کفپوش و غیره.

 

هتل :


اگر توجه کرده باشید این نوع مبلمان ها تلفیقی از دو دسته ی اول مسکونی و اداری هستند.ولی به دلیل کاربرد خاص نسبت به آن دو گروه در دسته ی مبلمان خاص قرار می گیرند.

 خرید مبلمان اداری-مبلمان اداری آدینا

آمفي تئاتر و سالن هاي كنفرانس :


این نوع مبل و مبلمان نیز به دلیل کارکرد خاص ، نحوه ي ساخت و نصب آكوستيك آن باعث شده كه مبلمان اين فضاها نیز متمایز از گروه های قبلی باشد

 

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش شرکت مبلمان اداری آدینا  با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 17 آبان 1397 - 21:58 وبگاه

توضیحات مبل اداری مالزی
مبل اداری مالزی مخصوص کسانی است که علاوه بر آرامش پرسنل و مشتریانشان به لوکس و شیک بودن دفتر کارشان اهمیت میدهند. افرادی که دارای یک برند لاکچری معتبر هستند. این مبل اداری زیبا دارای قیمت مناسبی میباشد. به کسانیکه دنبال ترکیب چرم و فلز هستند ما مبل اداری مالزی را توصیه میکنیم.رنگ بندی مبل اداری مالزی
رنگ همیشه وابسته به سلیقه مشتری است .مبل اداری شما باید با دفتر کار شرکت شما همخوانی و سازگاری داشته باشد برای ما نظر مشتری اولویت دارد و بهمین دلیل کالیته رنگ متنوعی را برای این مبل اداری در بخش چرم در نظر گرفته ایم.مدت زمان آماده سازی و تحویل این مبل اداری از زمان واریز پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش بین 2الی 7روز کاری میباشد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.