16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

صندلی اداری چرمی

صندلی اداری چرمی

صندلی چرمی :

وسایل و مبلمانی که در خانه ما قرار می گیرند از مواد متعددی ساخته شده اند. این مواد می تواند چوب، استیل، پلاستیک، فلز و بسیاری مواد دیگر باشد. در این بین مدل صندلی چرمی با فریم های چوبی و فلزی نیز یکی از خاص ترین وسایلی هستند که برای منازل مسکونی یا مکان های تجاری تهیه می شوند.

 چرم یکی از مواد مرسومی است که در مبلمان راحتی، نیمکت ها، مدل میزهای عثمانی و صندلی ها مورد استفاده قرار می گیرد اما بخاطر جنس و کیفیت بسیار خوب آن، قیمت بالایی داشته و تهیه مدل های طبیعی و اصل برای عده ای خارج از دسترس خواهد بود. البته بسیاری از چرم هایی که در بازار مشاهده می کنید چرم طبیعی نبوده و به صورت ترکیبی با مواد مصنوعی ساخته می شود. این مدل ها اگر چه به چرم طبیعی نمی رسند اما به همان اندازه زیبا و شیک بنظر می رسند.

صندلی چرمی -مبلمان اداری آدینا

شاید بپرسید چرا چرم طبیعی در بازار اینقدر کم پیدا می شود یا چرا فروشنده ها به هر چرمی که می بینند چرم طبیعی می گویند؟ حقیقت این است که چرم صد در صد طبیعی بسیار بسیار گران بوده و به همین خاطر مشتری کم و بخصوص خود را دارد، مدل های مبل چرمی صد در صد طبیعی باید توسط خود مشتری سفارش داده شوند.

بیشتر بخوانید :تاملی در باب میز و صندلی کنفرانس

 آوردن چنین مدل هایی در بازار نه به صرفه خریدار است و نه صرف فروشنده اما مدل های مصنوعی نیز نوعی درجه بندی دارند، مثلا مدل درجه یک ظاهری کاملا شبیه به چرم طبیعی داشته و حتی مزایایی هم نسبت به چرم طبیعی دارد، مثلا رنگ های متنوع تری دارند مانند زرد، در این مطلب می خواهم به معرفی چنین مدل هایی بپردازیم. انتخاب مدل صندلی چرمی یکی از بهترین وسایل برای استفاده در منزل یا محیط کار است خصوصا اگر همراه چوب باشد چرا که چرم خیلی خوب با چوب ترکیب می شود. خصوصا اگر مبلی که استفاده می شود، ساده باشد.

صندلی چرمی -مبلمان اداری آدینا

همانطور که در بالا گفتم وقتی کلمه چرم به گوش ما می خورد، سریعا رنگ های قهوه ای و سیاه به ذهن ما می رسد. اما چرم های ترکیبی در رنگ های بسیار متنوع تری تولید می شوند. صندلی های چرمی به رنگ های قرمز و زرد خیلی عالی در دکوراسیون خانه یا مکان های تجاری خود را نشان می دهد و حسی لوکس و باکلاس در تمام فضا پخش می کند. از آنجایی که هدف ما در اینجا استفاده از صندلی تک نفره است، انتخاب رنگ و نوع چرم یا پارچه ای که بروی صندلی نصب می شود نیز کاملا سلیقه ای خواهد بود.

صندلی های تک نفره همگی شبیه هم نیستند، اما یک چیز بین همه آنها مشترک است و آن زیبایی طبیعی چوب بکار رفته در ساخت آنهاست. کلا رنگ های طبیعی به انسان آرامش می دهند. چوب علاوه بر رنگ گرم و زیبایش، حس خوبی از لمس کردن آن نیز به ما منتقل می کند. بنابراین جای تعجبی ندارد وقتی تمام طراحان داخلی سعی می کنند از عناصر چوبی در طرح های خود استفاده کنند. حال اگر مدل صندلی چرمی خود در فریم های چوبی تهیه کنید، این حس بسیار قوی تر و موثرتر در فضا پخش می شود

صندلی چرمی -مبلمان اداری آدینا

برای دکوراسیون های مدرن و صنعتی توصیه می شود از نمونه هایی با فریم استیل یا فلزی استفاده کنید. ترکیب دو عنصر فلز و چرم که هر دو از طبعیت بخشایش گر هستند به خوبی در سبک های صنعتی و مدرن خودنمایی می کنند. از آنجایی که دکوراسیون مدرن تمی سرد و خنثی دارد رنگ قهوه ای برای چرم خیلی خوب می تواند فضا را متعادل کرده و از آن سردی درآورد. اگر در اتاق نشیمن قصد استفاده از این صندلی ها را دارید، خوب است جلوی آنها از قالی ها و فرش های شگی یا پرز بلند ساده و تک رنگ استفاده کنید.

در کنار فریم های فلزی و استیل می توانید از فریم هیا چوبی نیز در سبک مدرن و صنعتی علاوه بر سبک کلاسیک و روستیک نیز استفاده کنید. از آنجایی که  رنگ چرم قهوه ای است و رنگ چوب نیز همینطور، خوب است برای ایجاد تضاد در دکوراسیون از کوسن ها و بالشتک های رنگ روشن مانند سفید بروی صندلی ها استفاده کنید.

حتما بخوانید:نیم ست اداری و مبل اداری ، معرفی و ویژگیها

صندلی چرمی -مبلمان اداری آدینا

این تضاد هر چند جزئی باشد بازهم مدل صندلی چرمی را شیک تر و زیباتر نشان می دهد. البته همانطور که در بالا گفتیم حتما سعی کنید قالی و فرش های رنگ روشن را جلوی صندلی ها زیر میز پذیرایی پهن کنید.

فکر می کنم تا اینجا متوجه تنوع مدل صندلی های چرمی شده اید، از رنگ گرفته تا بافت روی خود چرم در کنار فریم های چوبی، استیل و فلزی رنج بسیار وسیعی از مدل ها را برای خرید پیش روی مصرف کننده قرار می دهد. از آنجایی که بیشتر مدل های چرم موجود در بازار نمونه های ترکیبی با چرم مصنوعی هستند، قیمت آنها نیز از مدل های اصل بسیار پایین تر بوده و به همین خاطر خرید آنها بصرفه تر خواهد بود. خوب است هر چند به مقدار جزئی هم که شده از این ماده زیبا در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. بدون شک استفاده از مدل صندلی چرمی و قرار دادن آنها در اتاق نشیمن یا محل کار، یکی از ارزان ترین گزینه ها خواهد بود.

صندلی چرمی -مبلمان اداری آدینا.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.