16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت 1500

میز مدیریت کلاسیک :

خیلی از مشتریان ما بدنبال میز مدیریت کلاسیک هستند ولی نه بودجه و نه زمان کافی برای خرید آن دارند ما در مبلمان اداری آدینا میز مدیریت 1500را بدین منظور طراحی کرده ایم . میز اداری که میتواند بشکل میز مدیریت کلاسیک سفید در بیاید .اگر دنبال میز مدیریت چوبی کلاسیک میگردید ولی بودجه کافی ندارید ما این میز اداری را به شما پیشنهاد میکنیم . تابلوی این میز بسیار منحصر بفرد طراحی شده است . بطرزی که زیبایی میز را برخ هر فرد نظاره گر میکشد . میز با ام دی اف هایگلاس ساخته شده و ترکیب رنگ سفید با گردویی آنرا زیباتر نموده است.

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
دسته اصلی
:مبلمان اداری
 دسته فرعی : میز اداری
 نام مدل : میز مدیریت Cl1500  
گروه میز مدیریت : میز مدیریت مدرن
  تاریخ طراحی میز مدیریت cl1500:  سال 2015
 مواد تشکیل دهنده میز مدیریت Cl1500 : ام دی اف هایگلاس  
 سایر محصولات هماهنگ با این میز مدیریت :  جلو مبلی cl1500
ابعاد استاندارد میز مدیریت cl1500  : طول 180الی 200سانتی متر عرض 80سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال 140الی 150سانتی متر
 رنگ میز مدیریت cl1500: رنگ ونگه و سفید    (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد ). 
سایر توضیحات :  این میز با تابلویی منحصر بفرد و همچنین پایه ای که تا وسط میز کشیده شده است و الی که با دیگر میزها متفاوت است یک شاهکار طراحی محسوب میشود .در طراحی این میز سبک مدرن و سنتی در هم تنیده شده اند.
 قیمت میز مدیریتCL1500 : برای کسب اطلاع از قیمتها لطفا با دفتر فروش به شماره 02144620086تماس بگیرید . 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.